002117Tungkong Inc. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $598,05 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,03 Mr | 元2,03 Mr | 元2,21 Mr | 元2,24 Mr | 元2,21 Mr | 元2,30 Mr | 元2,34 Mr | 元2,31 Mr | 元2,24 Mr | 元2,21 Mr | 元2,03 Mr | 元1,82 Mr | 元1,59 Mr | 元1,45 Mr | 元1,35 Mr | 元1,34 Mr | 元995,04 Mn | 元692,31 Mn | 元710,77 Mn | 元498,72 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元325,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元601,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元197,69 Mn | 元192,24 Mn | 元123,70 Mn | 元151,77 Mn | 元112,90 Mn | 元128,07 Mn | 元176,63 Mn | 元179,26 Mn | 元234,45 Mn | 元160,37 Mn | 元148,76 Mn | 元132,72 Mn | 元90,99 Mn | 元74,17 Mn | 元71,89 Mn | 元156,71 Mn | 元181,55 Mn | 元37,65 Mn | 元70,48 Mn | 元177,71 Mn |
| Net Borç† | -元538,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,18 Mr | 元1,17 Mr | 元1,20 Mr | 元1,06 Mr | 元1,18 Mr | 元1,16 Mr | 元1,49 Mr | 元1,52 Mr | 元1,42 Mr | 元1,48 Mr | 元1,24 Mr | 元1,10 Mr | 元916,84 Mn | 元809,40 Mn | 元775,08 Mn | 元711,66 Mn | 元550,43 Mn | 元513,21 Mn | 元460,83 Mn | 元410,97 Mn |
| Brüt Kâr | 元364,77 Mn | 元348,62 Mn | 元398,39 Mn | 元345,73 Mn | 元411,91 Mn | 元381,44 Mn | 元567,49 Mn | 元540,67 Mn | 元541,67 Mn | 元573,16 Mn | 元475,00 Mn | 元427,87 Mn | 元344,61 Mn | 元298,93 Mn | 元254,99 Mn | 元228,10 Mn | 元206,74 Mn | 元166,62 Mn | 元153,93 Mn | 元134,83 Mn |
| FAVÖK | 元231,47 Mn | 元219,99 Mn | 元252,70 Mn | 元210,06 Mn | 元266,64 Mn | 元234,47 Mn | 元367,23 Mn | 元344,08 Mn | 元303,21 Mn | 元319,82 Mn | 元297,63 Mn | 元268,14 Mn | 元228,60 Mn | 元188,63 Mn | 元170,86 Mn | 元162,90 Mn | 元131,74 Mn | 元118,02 Mn | 元104,11 Mn | 元97,59 Mn |
| Net Kâr | 元144,16 Mn | 元157,82 Mn | 元163,31 Mn | 元134,61 Mn | 元186,49 Mn | 元163,33 Mn | 元266,72 Mn | 元256,77 Mn | 元232,11 Mn | 元219,14 Mn | 元216,22 Mn | 元168,83 Mn | 元130,04 Mn | 元103,01 Mn | 元86,96 Mn | 元79,19 Mn | 元74,03 Mn | 元59,16 Mn | 元56,07 Mn | 元52,63 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,28 | 0,30 | 0,30 | 0,25 | 0,34 | 0,30 | 0,49 | 0,47 | 0,43 | 0,40 | 0,39 | 0,31 | 0,24 | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,15 | 0,12 | 0,12 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元47,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元158,50 Mn | 元221,53 Mn | 元191,66 Mn | 元132,85 Mn | 元168,11 Mn | 元250,98 Mn | 元353,36 Mn | 元198,64 Mn | 元187,63 Mn | 元149,69 Mn | 元190,02 Mn | 元228,70 Mn | 元179,09 Mn | 元132,06 Mn | 元67,68 Mn | -元75,08 Mn | -元20,75 Mn | 元2,41 Mn | -元21,79 Mn | -元9,15 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元80,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 9,5% | 5,6% | 6,8% | 5,1% | 5,6% | 7,6% | 7,8% | 10,5% | 7,3% | 7,3% | 7,3% | 5,7% | 5,1% | 5,3% | 11,7% | 18,2% | 5,4% | 9,9% | 35,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,58 | 0,58 | 0,54 | 0,47 | 0,54 | 0,50 | 0,64 | 0,66 | 0,63 | 0,67 | 0,61 | 0,60 | 0,58 | 0,56 | 0,57 | 0,53 | 0,55 | 0,74 | 0,65 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,82 | 0,82 | 0,83 | 0,74 | 0,83 | 0,81 | 1,04 | 1,06 | 0,99 | 1,03 | 0,87 | 0,77 | 0,64 | 0,57 | 0,54 | 0,50 | 0,38 | 0,36 | 0,32 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,9% | 29,7% | 33,3% | 32,7% | 34,8% | 32,9% | 38,2% | 35,5% | 38,2% | 38,8% | 38,2% | 38,9% | 37,6% | 36,9% | 32,9% | 32,1% | 37,6% | 32,5% | 33,4% | 32,8% |
| FAVÖK Marjı | 19,6% | 18,8% | 21,1% | 19,8% | 22,5% | 20,2% | 24,7% | 22,6% | 21,4% | 21,6% | 23,9% | 24,4% | 24,9% | 23,3% | 22,0% | 22,9% | 23,9% | 23,0% | 22,6% | 23,7% |
| Net Kâr Marjı | 12,2% | 13,5% | 13,7% | 12,7% | 15,7% | 14,1% | 17,9% | 16,9% | 16,4% | 14,8% | 17,4% | 15,3% | 14,2% | 12,7% | 11,2% | 11,1% | 13,4% | 11,5% | 12,2% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,4% | 18,9% | 16,0% | 12,5% | 14,2% | 21,6% | 23,8% | 13,0% | 13,2% | 10,1% | 15,3% | 20,8% | 19,5% | 16,3% | 8,7% | -10,5% | -3,8% | 0,5% | -4,7% | -2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |