002120Yunda Holding Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元37,31 Mr | 元39,62 Mr | 元38,52 Mr | 元38,07 Mr | 元36,03 Mr | 元30,36 Mr | 元22,50 Mr | 元18,08 Mr | 元9,40 Mr | 元6,71 Mr | 元3,71 Mr | 元812,36 Mn | 元858,92 Mn | 元867,24 Mn | 元1,11 Mr | 元996,21 Mn | 元931,70 Mn | 元930,55 Mn | 元745,71 Mn | 元485,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元15,58 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元9,30 Mr | 元11,94 Mr | 元11,88 Mr | 元12,43 Mr | 元11,29 Mr | 元8,46 Mr | 元1,68 Mr | 元575,83 Mn | 元76,75 Mn | 元91,80 Mn | 元100,73 Mn | 元54,02 Mn | 元144,84 Mn | 元205,10 Mn | 元449,14 Mn | 元431,12 Mn | 元389,81 Mn | 元401,32 Mn | 元223,80 Mn | 元218,21 Mn |
| Net Borç† | 元160,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元51,44 Mr | 元48,51 Mr | 元44,83 Mr | 元47,42 Mr | 元41,72 Mr | 元33,50 Mr | 元34,40 Mr | 元13,85 Mr | 元9,98 Mr | 元7,34 Mr | 元5,05 Mr | 元926,25 Mn | 元931,48 Mn | 元913,63 Mn | 元850,14 Mn | 元823,36 Mn | 元824,83 Mn | 元832,02 Mn | 元722,65 Mn | 元568,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,61 Mr | 元4,35 Mr | 元3,89 Mr | 元3,90 Mr | 元3,40 Mr | 元2,97 Mr | 元4,36 Mr | 元3,76 Mr | 元2,80 Mr | 元2,21 Mr | 元1,50 Mr | 元182,31 Mn | 元171,34 Mn | 元170,28 Mn | 元161,85 Mn | 元148,19 Mn | 元149,42 Mn | 元137,93 Mn | 元126,13 Mn | 元99,63 Mn |
| FAVÖK | 元3,77 Mr | 元4,84 Mr | 元5,01 Mr | 元5,02 Mr | 元4,28 Mr | 元2,98 Mr | 元4,36 Mr | 元3,47 Mr | 元2,56 Mr | 元1,87 Mr | 元986,45 Mn | 元108,79 Mn | 元95,95 Mn | 元98,56 Mn | 元87,67 Mn | 元73,29 Mn | 元80,77 Mn | 元77,96 Mn | 元78,33 Mn | 元65,10 Mn |
| Net Kâr | 元1,17 Mr | 元1,91 Mr | 元1,63 Mr | 元1,48 Mr | 元1,46 Mr | 元1,40 Mr | 元2,65 Mr | 元2,70 Mr | 元1,59 Mr | 元1,18 Mr | 元532,99 Mn | 元84,58 Mn | 元35,17 Mn | 元72,70 Mn | 元20,98 Mn | 元32,15 Mn | 元31,17 Mn | 元41,22 Mn | 元42,84 Mn | 元28,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,40 | 0,66 | 0,55 | 0,51 | 0,50 | 0,48 | 0,91 | 0,95 | 0,60 | 0,50 | 0,24 | 0,21 | 0,09 | 0,18 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元235,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,31 Mr | 元2,73 Mr | 元914,43 Mn | 元1,84 Mr | -元5,18 Mr | -元3,58 Mr | 元909,09 Mn | 元989,35 Mn | 元1,65 Mr | 元336,65 Mn | 元579,44 Mn | 元50,71 Mn | 元67,15 Mn | 元31,00 Mn | 元19,49 Mn | -元44,52 Mn | 元40,01 Mn | -元13,03 Mn | -元124,65 Mn | -元44,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 24,9% | 30,2% | 30,8% | 32,7% | 31,3% | 27,9% | 7,4% | 3,2% | 0,8% | 1,4% | 2,7% | 6,6% | 16,9% | 23,6% | 40,5% | 43,3% | 41,8% | 43,1% | 30,0% | 44,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,38 | 1,22 | 1,16 | 1,25 | 1,16 | 1,10 | 1,53 | 0,77 | 1,06 | 1,09 | 1,36 | 1,14 | 1,08 | 1,05 | 0,77 | 0,83 | 0,89 | 0,89 | 0,97 | 1,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,42 | 2,29 | 2,11 | 2,23 | 1,97 | 1,58 | 1,62 | 0,65 | 0,47 | 0,35 | 0,24 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,0% | 9,0% | 8,7% | 8,2% | 8,2% | 8,9% | 12,7% | 27,2% | 28,1% | 30,1% | 29,7% | 19,7% | 18,4% | 18,6% | 19,0% | 18,0% | 18,1% | 16,6% | 17,5% | 17,5% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 10,0% | 11,2% | 10,6% | 10,3% | 8,9% | 12,7% | 25,1% | 25,6% | 25,5% | 19,6% | 11,7% | 10,3% | 10,8% | 10,3% | 8,9% | 9,8% | 9,4% | 10,8% | 11,4% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 3,9% | 3,6% | 3,1% | 3,5% | 4,2% | 7,7% | 19,5% | 15,9% | 16,0% | 10,6% | 9,1% | 3,8% | 8,0% | 2,5% | 3,9% | 3,8% | 5,0% | 5,9% | 5,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,6% | 5,6% | 2,0% | 3,9% | -12,4% | -10,7% | 2,6% | 7,1% | 16,6% | 4,6% | 11,5% | 5,5% | 7,2% | 3,4% | 2,3% | -5,4% | 4,9% | -1,6% | -17,2% | -7,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |