002122HuiZhou Intelligence Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $818,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,74 Mr | 元3,33 Mr | 元3,73 Mr | 元3,52 Mr | 元4,13 Mr | 元4,45 Mr | 元4,63 Mr | 元7,83 Mr | 元8,60 Mr | 元6,65 Mr | 元7,56 Mr | 元7,50 Mr | 元7,56 Mr | 元7,26 Mr | 元7,14 Mr | 元6,54 Mr | 元5,84 Mr | 元5,37 Mr | 元4,45 Mr | 元962,65 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元471,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元384,79 Mn | 元255,20 Mn | 元134,35 Mn | 元211,28 Mn | 元410,67 Mn | 元345,61 Mn | 元448,44 Mn | 元697,65 Mn | 元1,52 Mr | 元586,34 Mn | 元1,09 Mr | 元986,50 Mn | 元960,47 Mn | 元1,08 Mr | 元761,55 Mn | 元576,64 Mn | 元401,07 Mn | 元1,06 Mr | 元885,90 Mn | 元384,00 Mn |
| Net Borç† | -元373,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,07 Mr | 元934,21 Mn | 元790,75 Mn | 元698,32 Mn | 元826,61 Mn | 元712,68 Mn | 元1,17 Mr | 元1,87 Mr | 元2,52 Mr | 元2,14 Mr | 元2,08 Mr | 元2,16 Mr | 元2,01 Mr | 元2,48 Mr | 元3,10 Mr | 元3,58 Mr | 元3,26 Mr | 元3,08 Mr | 元1,31 Mr | 元1,01 Mr |
| Brüt Kâr | 元240,74 Mn | 元171,26 Mn | 元133,00 Mn | 元140,38 Mn | 元228,74 Mn | 元176,36 Mn | 元131,06 Mn | 元198,79 Mn | 元417,27 Mn | 元465,52 Mn | 元344,68 Mn | 元299,64 Mn | 元416,96 Mn | 元615,45 Mn | 元899,77 Mn | 元1,13 Mr | 元992,58 Mn | 元937,51 Mn | 元435,50 Mn | 元321,39 Mn |
| FAVÖK | -元6,69 Mn | -元12,47 Mn | 元44,62 Mn | -元93,28 Mn | 元112,14 Mn | 元104,35 Mn | -元314,76 Mn | -元72,06 Mn | 元184,72 Mn | 元214,65 Mn | 元80,56 Mn | 元131,50 Mn | 元286,57 Mn | 元490,38 Mn | 元717,23 Mn | 元953,02 Mn | 元790,80 Mn | 元769,60 Mn | 元353,29 Mn | 元269,66 Mn |
| Net Kâr | 元45,91 Mn | -元371,31 Mn | 元140,79 Mn | 元85,10 Mn | -元727,49 Mn | 元159,96 Mn | -元1,65 Mr | -元634,98 Mn | 元52,09 Mn | -元252,16 Mn | 元47,16 Mn | 元33,79 Mn | 元31,04 Mn | 元215,96 Mn | 元417,99 Mn | 元658,38 Mn | 元553,72 Mn | 元517,62 Mn | 元257,03 Mn | 元190,76 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,19 | 0,07 | 0,04 | -0,61 | 0,13 | -1,39 | -0,53 | 0,04 | -0,21 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,18 | 0,35 | 0,55 | 0,47 | 0,48 | 0,25 | 0,23 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元72,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元81,65 Mn | -元26,37 Mn | -元47,67 Mn | 元22,70 Mn | 元42,33 Mn | 元36,50 Mn | -元101,00 Mn | -元169,23 Mn | -元266,03 Mn | 元735,54 Mn | -元160,89 Mn | -元83,92 Mn | 元17,05 Mn | 元86,29 Mn | -元180,16 Mn | 元94,86 Mn | -元436,26 Mn | -元690,46 Mn | -元531,37 Mn | -元41,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元31,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,3% | 7,7% | 3,6% | 6,0% | 9,9% | 7,8% | 9,7% | 8,9% | 17,6% | 8,8% | 14,4% | 13,2% | 12,7% | 14,8% | 10,7% | 8,8% | 6,9% | 19,7% | 19,9% | 39,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,28 | 0,21 | 0,20 | 0,20 | 0,16 | 0,25 | 0,24 | 0,29 | 0,32 | 0,28 | 0,29 | 0,27 | 0,34 | 0,43 | 0,55 | 0,56 | 0,57 | 0,29 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,46 | 0,40 | 0,34 | 0,30 | 0,35 | 0,30 | 0,50 | 0,80 | 1,08 | 0,92 | 0,89 | 0,92 | 0,86 | 1,06 | 1,33 | 1,53 | 1,39 | 1,32 | 0,56 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,5% | 18,3% | 16,8% | 20,1% | 27,7% | 24,7% | 11,2% | 10,7% | 16,5% | 21,7% | 16,5% | 13,9% | 20,7% | 24,8% | 29,0% | 31,6% | 30,4% | 30,4% | 33,4% | 31,9% |
| FAVÖK Marjı | -0,6% | -1,3% | 5,6% | -13,4% | 13,6% | 14,6% | -26,8% | -3,9% | 7,3% | 10,0% | 3,9% | 6,1% | 14,2% | 19,8% | 23,2% | 26,6% | 24,3% | 25,0% | 27,1% | 26,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | -39,7% | 17,8% | 12,2% | -88,0% | 22,4% | -141,0% | -34,0% | 2,1% | -11,8% | 2,3% | 1,6% | 1,5% | 8,7% | 13,5% | 18,4% | 17,0% | 16,8% | 19,7% | 18,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,6% | -2,8% | -6,0% | 3,3% | 5,1% | 5,1% | -8,6% | -9,1% | -10,5% | 34,3% | -7,7% | -3,9% | 0,8% | 3,5% | -5,8% | 2,6% | -13,4% | -22,4% | -40,7% | -4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |