002124Tech-bank Food Co., Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $746,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元12,06 Mr | 元13,66 Mr | 元17,19 Mr | 元19,56 Mr | 元18,49 Mr | 元17,15 Mr | 元7,53 Mr | 元6,23 Mr | 元4,44 Mr | 元2,49 Mr | 元1,97 Mr | 元1,89 Mr | 元1,72 Mr | 元1,17 Mr | 元1,08 Mr | 元915,78 Mn | 元770,72 Mn | 元811,19 Mn | 元623,96 Mn | 元317,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元224,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元9,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,23 Mr | 元5,63 Mr | 元6,74 Mr | 元8,09 Mr | 元9,31 Mr | 元4,93 Mr | 元2,97 Mr | 元2,16 Mr | 元469,42 Mn | 元577,65 Mn | 元544,01 Mn | 元940,62 Mn | 元902,53 Mn | 元459,95 Mn | 元440,45 Mn | 元369,12 Mn | 元250,16 Mn | 元309,70 Mn | 元222,76 Mn | 元160,64 Mn |
| Net Borç† | 元5,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,69 Mr | 元9,63 Mr | 元10,23 Mr | 元9,57 Mr | 元10,49 Mr | 元10,75 Mr | 元6,01 Mr | 元4,52 Mr | 元3,06 Mr | 元2,37 Mr | 元2,14 Mr | 元2,60 Mr | 元2,07 Mr | 元2,03 Mr | 元1,74 Mr | 元1,11 Mr | 元968,25 Mn | 元1,05 Mr | 元557,21 Mn | 元356,41 Mn |
| Brüt Kâr | 元480,99 Mn | 元1,17 Mr | -元1,28 Mr | 元940,04 Mn | -元2,12 Mr | 元4,48 Mr | 元770,96 Mn | 元493,97 Mn | 元727,84 Mn | 元736,74 Mn | 元412,63 Mn | 元309,95 Mn | 元271,81 Mn | 元233,19 Mn | 元254,02 Mn | 元148,45 Mn | 元165,98 Mn | 元139,70 Mn | 元97,86 Mn | 元69,74 Mn |
| FAVÖK | 元735,53 Mn | 元1,26 Mr | -元1,51 Mr | 元492,02 Mn | -元2,94 Mr | 元4,27 Mr | 元518,76 Mn | 元161,19 Mn | 元475,29 Mn | 元514,50 Mn | 元206,42 Mn | 元90,04 Mn | 元74,43 Mn | 元31,41 Mn | 元103,04 Mn | 元56,02 Mn | 元67,38 Mn | 元45,59 Mn | 元49,47 Mn | 元47,46 Mn |
| Net Kâr | -元1,31 Mr | 元1,46 Mr | -元2,88 Mr | 元489,50 Mn | -元4,46 Mr | 元3,24 Mr | 元100,40 Mn | -元571,96 Mn | 元262,14 Mn | 元372,89 Mn | 元110,26 Mn | 元32,47 Mn | 元60,63 Mn | 元45,18 Mn | 元30,02 Mn | 元39,06 Mn | 元53,08 Mn | 元89,24 Mn | 元22,24 Mn | 元21,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,59 | 0,66 | -1,57 | 0,27 | -2,43 | 1,91 | 0,06 | -0,35 | 0,16 | 0,28 | 0,11 | 0,03 | 0,06 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元36,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元601,34 Mn | -元1,28 Mr | -元300,40 Mn | -元439,19 Mn | -元2,85 Mr | -元596,78 Mn | -元703,13 Mn | -元1,52 Mr | -元669,76 Mn | -元166,87 Mn | 元121,33 Mn | -元72,47 Mn | 元69,26 Mn | 元33,79 Mn | -元1,99 Mn | -元126,42 Mn | 元70,24 Mn | -元89,81 Mn | -元137,38 Mn | -元29,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元309,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,3% | 41,2% | 39,2% | 41,4% | 50,3% | 28,8% | 39,5% | 34,7% | 10,6% | 23,2% | 27,6% | 49,9% | 52,6% | 39,4% | 40,7% | 40,3% | 32,5% | 38,2% | 35,7% | 50,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,72 | 0,70 | 0,60 | 0,49 | 0,57 | 0,63 | 0,80 | 0,73 | 0,69 | 0,95 | 1,09 | 1,38 | 1,21 | 1,74 | 1,61 | 1,21 | 1,26 | 1,29 | 0,89 | 1,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,57 | 3,96 | 4,21 | 3,94 | 4,31 | 4,42 | 2,47 | 1,86 | 1,26 | 0,97 | 0,88 | 1,07 | 0,85 | 0,83 | 0,71 | 0,45 | 0,40 | 0,43 | 0,23 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,5% | 12,2% | -12,5% | 9,8% | -20,2% | 41,7% | 12,8% | 10,9% | 23,8% | 31,1% | 19,3% | 11,9% | 13,1% | 11,5% | 14,6% | 13,4% | 17,1% | 13,3% | 17,6% | 19,6% |
| FAVÖK Marjı | 8,5% | 13,1% | -14,8% | 5,1% | -28,0% | 39,7% | 8,6% | 3,6% | 15,5% | 21,7% | 9,6% | 3,5% | 3,6% | 1,5% | 5,9% | 5,1% | 7,0% | 4,4% | 8,9% | 13,3% |
| Net Kâr Marjı | -15,1% | 15,2% | -28,2% | 5,1% | -42,5% | 30,2% | 1,7% | -12,7% | 8,6% | 15,8% | 5,2% | 1,3% | 2,9% | 2,2% | 1,7% | 3,5% | 5,5% | 8,5% | 4,0% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,9% | -13,3% | -2,9% | -4,6% | -27,1% | -5,6% | -11,7% | -33,6% | -21,9% | -7,1% | 5,7% | -2,8% | 3,3% | 1,7% | -0,1% | -11,4% | 7,3% | -8,6% | -24,7% | -8,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |