002125Xiangtan Electrochemical Scientific Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,02 Mr | 元4,92 Mr | 元5,02 Mr | 元5,13 Mr | 元4,48 Mr | 元3,69 Mr | 元3,57 Mr | 元3,18 Mr | 元2,56 Mr | 元2,18 Mr | 元2,63 Mr | 元1,83 Mr | 元1,23 Mr | 元1,25 Mr | 元1,05 Mr | 元766,95 Mn | 元682,73 Mn | 元706,18 Mn | 元678,85 Mn | 元501,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元609,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,38 Mr | 元1,35 Mr | 元1,51 Mr | 元1,76 Mr | 元1,75 Mr | 元1,51 Mr | 元1,87 Mr | 元1,47 Mr | 元981,81 Mn | 元833,21 Mn | 元795,53 Mn | 元1,02 Mr | 元630,20 Mn | 元739,53 Mn | 元455,29 Mn | 元376,10 Mn | 元314,36 Mn | 元343,90 Mn | 元274,68 Mn | 元193,38 Mn |
| Net Borç† | 元769,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,91 Mr | 元1,89 Mr | 元2,15 Mr | 元2,09 Mr | 元1,87 Mr | 元1,23 Mr | 元1,20 Mr | 元1,07 Mr | 元735,23 Mn | 元652,40 Mn | 元623,83 Mn | 元729,73 Mn | 元702,28 Mn | 元628,18 Mn | 元756,14 Mn | 元622,02 Mn | 元499,42 Mn | 元370,72 Mn | 元312,82 Mn | 元349,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元380,20 Mn | 元482,82 Mn | 元438,65 Mn | 元533,28 Mn | 元351,85 Mn | 元233,35 Mn | 元281,85 Mn | 元264,27 Mn | 元177,29 Mn | 元143,76 Mn | 元140,36 Mn | 元81,49 Mn | 元83,23 Mn | 元80,38 Mn | 元133,01 Mn | 元119,86 Mn | 元80,24 Mn | 元30,54 Mn | 元35,39 Mn | 元96,11 Mn |
| FAVÖK | 元381,09 Mn | 元523,48 Mn | 元497,28 Mn | 元395,61 Mn | 元339,73 Mn | 元245,39 Mn | 元277,17 Mn | 元257,11 Mn | 元174,16 Mn | 元129,00 Mn | 元120,17 Mn | 元66,92 Mn | 元60,29 Mn | 元48,51 Mn | 元106,83 Mn | 元93,79 Mn | 元64,58 Mn | 元16,97 Mn | 元38,71 Mn | 元77,46 Mn |
| Net Kâr | 元225,45 Mn | 元315,01 Mn | 元352,33 Mn | 元394,22 Mn | 元237,76 Mn | 元25,30 Mn | 元67,99 Mn | 元70,74 Mn | 元47,17 Mn | 元22,24 Mn | 元11,44 Mn | -元14,27 Mn | 元5,70 Mn | -元49,24 Mn | 元29,70 Mn | 元25,76 Mn | 元3,22 Mn | -元44,07 Mn | 元1,75 Mn | 元16,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,35 | 0,50 | 0,56 | 0,63 | 0,38 | 0,04 | 0,12 | 0,13 | 0,09 | 0,04 | 0,03 | -0,04 | 0,02 | -0,14 | 0,09 | 0,08 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元74,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元174,35 Mn | 元306,64 Mn | 元314,68 Mn | 元55,53 Mn | -元159,93 Mn | -元188,10 Mn | -元128,54 Mn | -元301,57 Mn | -元208,72 Mn | -元147,11 Mn | -元109,47 Mn | -元195,12 Mn | 元4,32 Mn | -元75,23 Mn | -元167,19 Mn | -元56,27 Mn | 元12,75 Mn | 元2,78 Mn | -元114,79 Mn | -元18,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元41,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,4% | 27,5% | 30,2% | 34,3% | 39,1% | 40,8% | 52,3% | 46,2% | 38,4% | 38,2% | 30,2% | 55,7% | 51,1% | 59,1% | 43,4% | 49,0% | 46,0% | 48,7% | 40,5% | 38,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,38 | 0,43 | 0,41 | 0,42 | 0,33 | 0,34 | 0,34 | 0,29 | 0,30 | 0,24 | 0,40 | 0,57 | 0,50 | 0,72 | 0,81 | 0,73 | 0,52 | 0,46 | 0,70 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,60 | 0,59 | 0,68 | 0,66 | 0,59 | 0,39 | 0,38 | 0,34 | 0,23 | 0,20 | 0,20 | 0,23 | 0,22 | 0,20 | 0,24 | 0,20 | 0,16 | 0,12 | 0,10 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,9% | 25,5% | 20,4% | 25,5% | 18,8% | 19,0% | 23,4% | 24,6% | 24,1% | 22,0% | 22,5% | 11,2% | 11,9% | 12,8% | 17,6% | 19,3% | 16,1% | 8,2% | 11,3% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | 20,0% | 27,7% | 23,1% | 18,9% | 18,2% | 19,9% | 23,0% | 24,0% | 23,7% | 19,8% | 19,3% | 9,2% | 8,6% | 7,7% | 14,1% | 15,1% | 12,9% | 4,6% | 12,4% | 22,2% |
| Net Kâr Marjı | 11,8% | 16,7% | 16,4% | 18,8% | 12,7% | 2,1% | 5,7% | 6,6% | 6,4% | 3,4% | 1,8% | -2,0% | 0,8% | -7,8% | 3,9% | 4,1% | 0,6% | -11,9% | 0,6% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,1% | 16,2% | 14,6% | 2,7% | -8,6% | -15,3% | -10,7% | -28,1% | -28,4% | -22,5% | -17,5% | -26,7% | 0,6% | -12,0% | -22,1% | -9,0% | 2,6% | 0,7% | -36,7% | -5,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |