002128Inner Mongolia Dian Tou Energy Corporation Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,91 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元56,53 Mr | 元51,63 Mr | 元48,50 Mr | 元42,12 Mr | 元37,66 Mr | 元34,78 Mr | 元33,82 Mr | 元31,90 Mr | 元14,72 Mr | 元14,02 Mr | 元14,08 Mr | 元14,01 Mr | 元13,84 Mr | 元8,99 Mr | 元8,06 Mr | 元7,62 Mr | 元4,64 Mr | 元3,97 Mr | 元3,52 Mr | 元3,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元12,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元43,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,09 Mr | 元7,55 Mr | 元8,34 Mr | 元9,43 Mr | 元10,30 Mr | 元10,29 Mr | 元11,27 Mr | 元11,20 Mr | 元2,49 Mr | 元3,31 Mr | 元4,19 Mr | 元3,99 Mr | 元3,96 Mr | 元2,38 Mr | 元2,25 Mr | 元2,31 Mr | 元118,27 Mn | 元308,76 Mn | 元576,64 Mn | 元888,96 Mn |
| Net Borç† | 元4,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元29,94 Mr | 元29,66 Mr | 元26,67 Mr | 元26,62 Mr | 元24,48 Mr | 元19,93 Mr | 元19,03 Mr | 元17,63 Mr | 元7,48 Mr | 元5,43 Mr | 元5,11 Mr | 元6,00 Mr | 元6,76 Mr | 元6,64 Mr | 元6,29 Mr | 元5,67 Mr | 元4,79 Mr | 元3,81 Mr | 元2,55 Mr | 元1,89 Mr |
| Brüt Kâr | 元10,82 Mr | 元9,84 Mr | 元8,26 Mr | 元8,15 Mr | 元8,15 Mr | 元6,10 Mr | 元5,08 Mr | 元4,50 Mr | 元3,18 Mr | 元1,89 Mr | 元1,14 Mr | 元1,32 Mr | 元1,83 Mr | 元2,27 Mr | 元2,26 Mr | 元2,24 Mr | 元1,58 Mr | 元1,33 Mr | 元870,60 Mn | 元773,56 Mn |
| FAVÖK | 元10,25 Mr | 元10,24 Mr | 元8,30 Mr | 元8,20 Mr | 元8,41 Mr | 元6,05 Mr | 元5,58 Mr | 元4,81 Mr | 元2,95 Mr | 元1,91 Mr | 元1,58 Mr | 元1,71 Mr | 元2,21 Mr | 元2,36 Mr | 元2,29 Mr | 元2,11 Mr | 元1,33 Mr | 元1,16 Mr | 元722,35 Mn | 元637,22 Mn |
| Net Kâr | 元5,42 Mr | 元5,34 Mr | 元4,56 Mr | 元3,99 Mr | 元3,58 Mr | 元2,07 Mr | 元2,47 Mr | 元2,03 Mr | 元1,75 Mr | 元823,95 Mn | 元533,84 Mn | 元601,80 Mn | 元1,07 Mr | 元1,57 Mr | 元1,60 Mr | 元1,46 Mr | 元977,68 Mn | 元720,03 Mn | 元463,94 Mn | 元394,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,42 | 2,38 | 2,03 | 2,07 | 1,86 | 1,08 | 1,28 | 1,24 | 1,07 | 0,50 | 0,33 | 0,37 | 0,81 | 1,19 | 1,21 | 1,10 | 0,74 | 0,54 | 0,35 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,50 Mr | 元3,79 Mr | -元872,81 Mn | 元1,80 Mr | 元3,14 Mr | 元3,44 Mr | 元979,13 Mn | 元1,22 Mr | 元1,75 Mr | 元730,55 Mn | 元1,41 Mr | 元659,07 Mn | 元1,31 Mr | 元797,07 Mn | 元598,49 Mn | 元1,07 Mr | 元611,18 Mn | 元921,24 Mn | -元590,36 Mn | -元4,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,5% | 14,6% | 17,2% | 22,4% | 27,4% | 29,6% | 33,3% | 35,1% | 16,9% | 23,6% | 29,8% | 28,5% | 28,6% | 26,4% | 27,9% | 30,3% | 2,5% | 7,8% | 16,4% | 29,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,57 | 0,55 | 0,63 | 0,65 | 0,57 | 0,56 | 0,55 | 0,51 | 0,39 | 0,36 | 0,43 | 0,49 | 0,74 | 0,78 | 0,74 | 1,03 | 0,96 | 0,72 | 0,63 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,69 | 0,68 | 0,61 | 0,61 | 0,56 | 0,46 | 0,44 | 0,40 | 0,17 | 0,12 | 0,12 | 0,14 | 0,15 | 0,15 | 0,14 | 0,13 | 0,11 | 0,09 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,1% | 33,2% | 31,0% | 30,6% | 33,3% | 30,6% | 26,7% | 25,5% | 42,5% | 34,7% | 22,3% | 22,1% | 27,1% | 34,2% | 35,9% | 39,6% | 33,1% | 34,8% | 34,1% | 41,0% |
| FAVÖK Marjı | 34,2% | 34,5% | 31,1% | 30,8% | 34,3% | 30,4% | 29,3% | 27,3% | 39,4% | 35,2% | 30,9% | 28,5% | 32,7% | 35,6% | 36,4% | 37,2% | 27,8% | 30,4% | 28,3% | 33,8% |
| Net Kâr Marjı | 18,1% | 18,0% | 17,1% | 15,0% | 14,6% | 10,4% | 13,0% | 11,5% | 23,4% | 15,2% | 10,4% | 10,0% | 15,8% | 23,7% | 25,4% | 25,7% | 20,4% | 18,9% | 18,2% | 20,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,0% | 12,8% | -3,3% | 6,8% | 12,8% | 17,3% | 5,1% | 6,9% | 23,4% | 13,5% | 27,7% | 11,0% | 19,4% | 12,0% | 9,5% | 18,9% | 12,8% | 24,2% | -23,2% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |