002132Henan Hengxing Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $858,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,61 Mr | 元8,13 Mr | 元8,74 Mr | 元8,04 Mr | 元7,23 Mr | 元5,18 Mr | 元4,80 Mr | 元5,49 Mr | 元6,44 Mr | 元4,28 Mr | 元2,81 Mr | 元3,42 Mr | 元3,30 Mr | 元3,31 Mr | 元3,18 Mr | 元2,63 Mr | 元1,84 Mr | 元1,32 Mr | 元1,00 Mr | 元570,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元558,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,49 Mr | 元3,81 Mr | 元4,15 Mr | 元3,22 Mr | 元2,79 Mr | 元1,72 Mr | 元1,64 Mr | 元2,18 Mr | 元2,66 Mr | 元1,07 Mr | 元804,42 Mn | 元1,98 Mr | 元1,98 Mr | 元1,98 Mr | 元1,68 Mr | 元1,27 Mr | 元792,50 Mn | 元561,00 Mn | 元316,00 Mn | 元290,00 Mn |
| Net Borç† | 元2,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,13 Mr | 元5,08 Mr | 元4,57 Mr | 元4,41 Mr | 元3,39 Mr | 元2,83 Mr | 元3,37 Mr | 元3,01 Mr | 元3,04 Mr | 元2,06 Mr | 元1,73 Mr | 元1,87 Mr | 元1,74 Mr | 元1,94 Mr | 元1,95 Mr | 元1,87 Mr | 元1,28 Mr | 元1,01 Mr | 元785,19 Mn | 元516,24 Mn |
| Brüt Kâr | 元428,83 Mn | 元460,01 Mn | 元439,12 Mn | 元586,49 Mn | 元426,52 Mn | 元342,36 Mn | 元453,05 Mn | 元394,89 Mn | 元471,77 Mn | 元452,44 Mn | 元328,68 Mn | 元308,98 Mn | 元268,20 Mn | 元268,79 Mn | 元241,74 Mn | 元245,96 Mn | 元208,88 Mn | 元179,99 Mn | 元151,50 Mn | 元106,72 Mn |
| FAVÖK | 元407,95 Mn | 元427,59 Mn | 元281,79 Mn | 元381,49 Mn | 元321,88 Mn | 元320,85 Mn | 元249,29 Mn | 元240,66 Mn | 元261,74 Mn | 元256,08 Mn | 元181,54 Mn | 元205,15 Mn | 元198,36 Mn | 元206,78 Mn | 元184,53 Mn | 元172,72 Mn | 元158,62 Mn | 元136,20 Mn | 元126,18 Mn | 元91,14 Mn |
| Net Kâr | 元18,77 Mn | 元13,61 Mn | 元54,46 Mn | 元187,47 Mn | 元140,42 Mn | 元122,31 Mn | 元84,85 Mn | -元138,83 Mn | 元56,59 Mn | 元105,76 Mn | 元39,49 Mn | 元45,48 Mn | 元31,39 Mn | 元20,37 Mn | 元71,31 Mn | 元89,60 Mn | 元95,04 Mn | 元78,05 Mn | 元82,83 Mn | 元53,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,13 | 0,11 | 0,10 | 0,07 | -0,11 | 0,05 | 0,09 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,02 | 0,07 | 0,10 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元158,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元298,73 Mn | 元442,82 Mn | 元375,35 Mn | -元920,10 Mn | -元914,02 Mn | 元55,32 Mn | 元38,85 Mn | -元123,83 Mn | -元208,15 Mn | 元61,76 Mn | 元42,82 Mn | 元244,35 Mn | 元245,15 Mn | 元250,28 Mn | -元501,92 Mn | -元204,96 Mn | -元380,36 Mn | -元25,68 Mn | -元116,18 Mn | -元32,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元22,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,8% | 46,8% | 47,5% | 40,0% | 38,6% | 33,2% | 34,1% | 39,7% | 41,3% | 24,9% | 28,6% | 58,0% | 60,0% | 59,9% | 53,0% | 48,4% | 43,2% | 42,5% | 31,5% | 50,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,62 | 0,52 | 0,55 | 0,47 | 0,55 | 0,70 | 0,55 | 0,47 | 0,48 | 0,61 | 0,55 | 0,53 | 0,58 | 0,61 | 0,71 | 0,70 | 0,77 | 0,78 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,48 | 1,46 | 1,31 | 1,27 | 0,97 | 0,81 | 0,97 | 0,87 | 0,87 | 0,59 | 0,50 | 0,54 | 0,50 | 0,56 | 0,56 | 0,54 | 0,37 | 0,29 | 0,23 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,4% | 9,1% | 9,6% | 13,3% | 12,6% | 12,1% | 13,4% | 13,1% | 15,5% | 22,0% | 19,0% | 16,5% | 15,4% | 13,9% | 12,4% | 13,2% | 16,3% | 17,8% | 19,3% | 20,7% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 8,4% | 6,2% | 8,6% | 9,5% | 11,4% | 7,4% | 8,0% | 8,6% | 12,5% | 10,5% | 11,0% | 11,4% | 10,7% | 9,5% | 9,3% | 12,4% | 13,5% | 16,1% | 17,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,4% | 0,3% | 1,2% | 4,2% | 4,1% | 4,3% | 2,5% | -4,6% | 1,9% | 5,1% | 2,3% | 2,4% | 1,8% | 1,1% | 3,7% | 4,8% | 7,4% | 7,7% | 10,5% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,8% | 8,7% | 8,2% | -20,8% | -27,0% | 2,0% | 1,2% | -4,1% | -6,8% | 3,0% | 2,5% | 13,1% | 14,1% | 12,9% | -25,7% | -11,0% | -29,6% | -2,5% | -14,8% | -6,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |