002134Tianjin Printronics Circuit Corporation Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,27 Mr | 元1,96 Mr | 元1,50 Mr | 元760,16 Mn | 元787,91 Mn | 元595,06 Mn | 元581,68 Mn | 元586,36 Mn | 元634,25 Mn | 元618,88 Mn | 元718,13 Mn | 元815,83 Mn | 元804,67 Mn | 元810,32 Mn | 元869,61 Mn | 元830,54 Mn | 元838,68 Mn | 元803,80 Mn | 元818,71 Mn | 元436,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元164,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元774,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元875,87 Mn | 元671,17 Mn | 元321,40 Mn | 元106,90 Mn | 元119,19 Mn | 元81,32 Mn | 元61,91 Mn | 元71,01 Mn | 元62,38 Mn | 元45,25 Mn | 元61,64 Mn | 元81,57 Mn | 元56,36 Mn | 元81,96 Mn | 元73,99 Mn | 元17,14 Mn | 元38,14 Mn | 元44,14 Mn | 元54,14 Mn | 元130,14 Mn |
| Net Borç† | 元711,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,37 Mr | 元1,12 Mr | 元640,30 Mn | 元580,18 Mn | 元698,13 Mn | 元453,84 Mn | 元413,34 Mn | 元389,62 Mn | 元425,51 Mn | 元366,62 Mn | 元380,23 Mn | 元514,74 Mn | 元511,57 Mn | 元436,10 Mn | 元482,38 Mn | 元560,76 Mn | 元367,78 Mn | 元454,25 Mn | 元407,06 Mn | 元342,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元173,57 Mn | 元165,55 Mn | 元129,44 Mn | 元86,39 Mn | 元101,62 Mn | 元59,37 Mn | 元55,82 Mn | 元21,19 Mn | 元43,28 Mn | -元5,57 Mn | -元12,42 Mn | 元19,50 Mn | -元4,35 Mn | -元42,43 Mn | 元39,17 Mn | 元35,20 Mn | 元35,73 Mn | 元65,94 Mn | 元95,04 Mn | 元94,12 Mn |
| FAVÖK | 元110,95 Mn | 元106,18 Mn | 元63,26 Mn | 元46,23 Mn | 元44,58 Mn | 元24,31 Mn | 元42,87 Mn | -元21,23 Mn | 元34,49 Mn | -元62,77 Mn | -元3,81 Mn | 元35,11 Mn | 元11,49 Mn | -元25,14 Mn | 元63,90 Mn | 元37,38 Mn | 元40,31 Mn | 元65,60 Mn | 元95,51 Mn | 元92,26 Mn |
| Net Kâr | 元4,76 Mn | 元33,86 Mn | 元26,42 Mn | 元16,06 Mn | 元27,09 Mn | 元6,50 Mn | 元12,67 Mn | -元59,26 Mn | 元14,19 Mn | -元98,83 Mn | -元48,26 Mn | 元9,75 Mn | -元48,27 Mn | -元88,67 Mn | 元2,79 Mn | -元19,32 Mn | 元2,88 Mn | 元17,64 Mn | 元59,27 Mn | 元53,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,14 | 0,11 | 0,07 | 0,11 | 0,03 | 0,05 | -0,24 | 0,06 | -0,40 | -0,20 | 0,04 | -0,20 | -0,36 | 0,01 | -0,08 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元98,34 Mn | -元261,21 Mn | -元73,00 Mn | -元75,87 Mn | 元66,15 Mn | 元5,41 Mn | 元6,42 Mn | 元5,16 Mn | 元14,63 Mn | -元24,92 Mn | 元33,43 Mn | -元11,69 Mn | 元29,27 Mn | -元70,97 Mn | -元19,54 Mn | -元63,39 Mn | -元22,84 Mn | -元69,92 Mn | -元68,00 Mn | -元12,42 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元215,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 38,5% | 34,2% | 21,4% | 14,1% | 15,1% | 13,7% | 10,6% | 12,1% | 9,8% | 7,3% | 8,6% | 10,0% | 7,0% | 10,1% | 8,5% | 2,1% | 4,5% | 5,5% | 6,6% | 29,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,57 | 0,43 | 0,76 | 0,89 | 0,76 | 0,71 | 0,66 | 0,67 | 0,59 | 0,53 | 0,63 | 0,64 | 0,54 | 0,55 | 0,68 | 0,44 | 0,57 | 0,50 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,77 | 1,45 | 0,83 | 0,75 | 0,90 | 0,59 | 0,53 | 0,50 | 0,55 | 0,47 | 0,49 | 0,66 | 0,66 | 0,56 | 0,62 | 0,72 | 0,48 | 0,59 | 0,53 | 0,44 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,6% | 14,8% | 20,2% | 14,9% | 14,6% | 13,1% | 13,5% | 5,4% | 10,2% | -1,5% | -3,3% | 3,8% | -0,9% | -9,7% | 8,1% | 6,3% | 9,7% | 14,5% | 23,3% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | 8,1% | 9,5% | 9,9% | 8,0% | 6,4% | 5,4% | 10,4% | -5,4% | 8,1% | -17,1% | -1,0% | 6,8% | 2,2% | -5,8% | 13,2% | 6,7% | 11,0% | 14,4% | 23,5% | 26,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 3,0% | 4,1% | 2,8% | 3,9% | 1,4% | 3,1% | -15,2% | 3,3% | -27,0% | -12,7% | 1,9% | -9,4% | -20,3% | 0,6% | -3,4% | 0,8% | 3,9% | 14,6% | 15,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,2% | -23,3% | -11,4% | -13,1% | 9,5% | 1,2% | 1,6% | 1,3% | 3,4% | -6,8% | 8,8% | -2,3% | 5,7% | -16,3% | -4,1% | -11,3% | -6,2% | -15,4% | -16,7% | -3,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |