002136Anhui Annada Titanium Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $380,66 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,06 Mr | 元2,10 Mr | 元2,01 Mr | 元1,91 Mr | 元1,38 Mr | 元1,02 Mr | 元904,81 Mn | 元914,09 Mn | 元990,22 Mn | 元968,75 Mn | 元950,87 Mn | 元1,05 Mr | 元1,07 Mr | 元927,25 Mn | 元850,19 Mn | 元412,48 Mn | 元405,87 Mn | 元355,00 Mn | 元340,36 Mn | 元205,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元367,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元805,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元470,02 Mn | 元413,40 Mn | 元274,53 Mn | 元148,08 Mn | 元72,38 Mn | 元25,64 Mn | 元5,00 Mn | 元56,00 Mn | 元87,08 Mn | 元258,00 Mn | 元297,00 Mn | 元300,10 Mn | 元297,98 Mn | 元165,49 Mn | 元105,00 Mn | 元90,00 Mn | 元112,00 Mn | 元112,24 Mn | 元45,00 Mn | 元59,14 Mn |
| Net Borç† | 元102,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,69 Mr | 元1,88 Mr | 元2,11 Mr | 元2,70 Mr | 元2,04 Mr | 元1,12 Mr | 元1,03 Mr | 元1,03 Mr | 元1,14 Mr | 元819,08 Mn | 元604,80 Mn | 元764,30 Mn | 元495,64 Mn | 元684,46 Mn | 元716,67 Mn | 元550,02 Mn | 元331,76 Mn | 元252,95 Mn | 元298,17 Mn | 元264,13 Mn |
| Brüt Kâr | -元13,88 Mn | 元59,21 Mn | 元194,00 Mn | 元564,42 Mn | 元333,37 Mn | 元135,26 Mn | 元135,67 Mn | 元153,41 Mn | 元251,44 Mn | 元124,42 Mn | 元11,53 Mn | 元57,94 Mn | 元17,81 Mn | 元59,25 Mn | 元90,84 Mn | 元62,85 Mn | 元40,91 Mn | -元30,43 Mn | 元29,56 Mn | 元50,65 Mn |
| FAVÖK | -元45,55 Mn | 元37,49 Mn | 元110,66 Mn | 元451,71 Mn | 元272,58 Mn | 元113,59 Mn | 元90,00 Mn | 元101,91 Mn | 元229,27 Mn | 元112,02 Mn | -元69,01 Mn | 元68,58 Mn | -元11,65 Mn | 元49,89 Mn | 元84,33 Mn | 元54,97 Mn | 元31,12 Mn | -元24,73 Mn | 元27,65 Mn | 元40,39 Mn |
| Net Kâr | -元92,58 Mn | 元11,26 Mn | 元64,50 Mn | 元268,16 Mn | 元185,28 Mn | 元65,11 Mn | 元32,38 Mn | 元46,10 Mn | 元163,77 Mn | 元42,51 Mn | -元133,60 Mn | 元3,25 Mn | -元45,86 Mn | 元21,91 Mn | 元56,64 Mn | 元26,77 Mn | 元11,55 Mn | -元52,49 Mn | 元12,59 Mn | 元21,07 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,43 | 0,05 | 0,30 | 1,25 | 0,86 | 0,30 | 0,15 | 0,21 | 0,76 | 0,20 | -0,62 | 0,02 | -0,21 | 0,09 | 0,27 | 0,17 | 0,08 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元137,54 Mn | -元105,58 Mn | 元21,80 Mn | 元273,68 Mn | 元81,20 Mn | 元28,48 Mn | 元124,71 Mn | 元26,86 Mn | 元207,44 Mn | 元62,91 Mn | -元19,37 Mn | 元34,32 Mn | -元211,01 Mn | -元200,76 Mn | -元101,69 Mn | 元19,24 Mn | -元31,17 Mn | -元139,86 Mn | -元16,65 Mn | -元7,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元46,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,8% | 19,7% | 13,7% | 7,7% | 5,3% | 2,5% | 0,6% | 6,1% | 8,8% | 26,6% | 31,2% | 28,7% | 27,8% | 17,8% | 12,4% | 21,8% | 27,6% | 31,6% | 13,2% | 28,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,82 | 0,90 | 1,05 | 1,41 | 1,48 | 1,10 | 1,14 | 1,13 | 1,15 | 0,85 | 0,64 | 0,73 | 0,46 | 0,74 | 0,84 | 1,33 | 0,82 | 0,71 | 0,88 | 1,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,51 | 1,69 | 2,17 | 1,64 | 0,90 | 0,83 | 0,83 | 0,91 | 0,66 | 0,49 | 0,61 | 0,40 | 0,55 | 0,57 | 0,44 | 0,27 | 0,20 | 0,24 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,8% | 3,1% | 9,2% | 20,9% | 16,3% | 12,1% | 13,1% | 14,9% | 22,1% | 15,2% | 1,9% | 7,6% | 3,6% | 8,7% | 12,7% | 11,4% | 12,3% | -12,0% | 9,9% | 19,2% |
| FAVÖK Marjı | -2,7% | 2,0% | 5,3% | 16,7% | 13,4% | 10,2% | 8,7% | 9,9% | 20,2% | 13,7% | -11,4% | 9,0% | -2,4% | 7,3% | 11,8% | 10,0% | 9,4% | -9,8% | 9,3% | 15,3% |
| Net Kâr Marjı | -5,5% | 0,6% | 3,1% | 9,9% | 9,1% | 5,8% | 3,1% | 4,5% | 14,4% | 5,2% | -22,1% | 0,4% | -9,3% | 3,2% | 7,9% | 4,9% | 3,5% | -20,8% | 4,2% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,1% | -5,6% | 1,0% | 10,1% | 4,0% | 2,5% | 12,1% | 2,6% | 18,3% | 7,7% | -3,2% | 4,5% | -42,6% | -29,3% | -14,2% | 3,5% | -9,4% | -55,3% | -5,6% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |