002138Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,32 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,39 Mr | 元12,71 Mr | 元12,57 Mr | 元10,94 Mr | 元9,74 Mr | 元7,52 Mr | 元6,30 Mr | 元5,24 Mr | 元4,77 Mr | 元4,04 Mr | 元3,24 Mr | 元2,75 Mr | 元2,16 Mr | 元1,62 Mr | 元1,34 Mr | 元1,05 Mr | 元665,50 Mn | 元666,33 Mn | 元561,43 Mn | 元235,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元349,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元7,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,71 Mr | 元3,61 Mr | 元3,99 Mr | 元3,24 Mr | 元2,28 Mr | 元1,47 Mr | 元1,02 Mr | 元256,57 Mn | 元229,28 Mn | 元924,59 Mn | 元430,96 Mn | 元308,57 Mn | 元533,68 Mn | 元276,72 Mn | 元111,06 Mn | 元300,60 Mn | 元34,53 Mn | 元59,86 Mn | 元47,00 Mn | 元83,70 Mn |
| Net Borç† | 元3,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,71 Mr | 元5,86 Mr | 元5,00 Mr | 元4,21 Mr | 元4,54 Mr | 元3,46 Mr | 元2,67 Mr | 元2,34 Mr | 元1,98 Mr | 元1,73 Mr | 元1,31 Mr | 元1,15 Mr | 元1,01 Mr | 元742,29 Mn | 元550,17 Mn | 元449,15 Mn | 元326,01 Mn | 元251,00 Mn | 元159,04 Mn | 元124,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,31 Mr | 元1,99 Mr | 元1,65 Mr | 元1,30 Mr | 元1,52 Mr | 元1,20 Mr | 元862,03 Mn | 元767,91 Mn | 元634,67 Mn | 元619,80 Mn | 元466,42 Mn | 元408,07 Mn | 元329,58 Mn | 元229,50 Mn | 元160,23 Mn | 元197,47 Mn | 元135,87 Mn | 元99,14 Mn | 元85,31 Mn | 元71,46 Mn |
| FAVÖK | 元1,89 Mr | 元1,72 Mr | 元1,41 Mr | 元1,06 Mr | 元1,31 Mr | 元1,03 Mr | 元734,76 Mn | 元681,38 Mn | 元547,62 Mn | 元563,72 Mn | 元422,12 Mn | 元348,81 Mn | 元262,65 Mn | 元214,20 Mn | 元143,64 Mn | 元163,10 Mn | 元122,25 Mn | 元84,90 Mn | 元66,06 Mn | 元56,12 Mn |
| Net Kâr | 元1,02 Mr | 元832,08 Mn | 元640,53 Mn | 元432,84 Mn | 元784,63 Mn | 元588,49 Mn | 元401,69 Mn | 元478,58 Mn | 元341,27 Mn | 元359,13 Mn | 元263,38 Mn | 元212,81 Mn | 元150,78 Mn | 元122,40 Mn | 元80,11 Mn | 元95,84 Mn | 元61,45 Mn | 元42,22 Mn | 元55,70 Mn | 元44,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,30 | 1,06 | 0,81 | 0,55 | 0,98 | 0,74 | 0,50 | 0,59 | 0,44 | 0,48 | 0,36 | 0,30 | 0,24 | 0,20 | 0,13 | 0,17 | — | — | — | 0,11 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元558,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元996,70 Mn | 元612,27 Mn | 元46,71 Mn | -元303,64 Mn | -元314,10 Mn | -元347,05 Mn | -元409,27 Mn | 元170,10 Mn | 元123,22 Mn | -元236,66 Mn | -元54,98 Mn | -元255,19 Mn | -元214,15 Mn | -元22,35 Mn | -元327,17 Mn | -元228,30 Mn | 元41,14 Mn | -元38,18 Mn | -元45,33 Mn | -元21,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元728,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,7% | 28,4% | 31,8% | 29,7% | 23,4% | 19,5% | 16,2% | 4,9% | 4,8% | 22,9% | 13,3% | 11,2% | 24,7% | 17,1% | 8,3% | 28,7% | 5,2% | 9,0% | 8,4% | 35,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,50 | 0,46 | 0,40 | 0,38 | 0,47 | 0,46 | 0,42 | 0,45 | 0,41 | 0,43 | 0,41 | 0,42 | 0,47 | 0,46 | 0,41 | 0,43 | 0,49 | 0,38 | 0,28 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,90 | 0,79 | 0,67 | 0,57 | 0,61 | 0,47 | 0,36 | 0,32 | 0,27 | 0,23 | 0,18 | 0,16 | 0,14 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,4% | 33,9% | 33,0% | 30,8% | 33,6% | 34,7% | 32,3% | 32,8% | 32,1% | 35,9% | 35,5% | 35,4% | 32,5% | 30,9% | 29,1% | 44,0% | 41,7% | 39,5% | 53,6% | 57,4% |
| FAVÖK Marjı | 28,2% | 29,4% | 28,3% | 25,2% | 28,9% | 29,8% | 27,5% | 29,1% | 27,7% | 32,6% | 32,1% | 30,2% | 25,9% | 28,9% | 26,1% | 36,3% | 37,5% | 33,8% | 41,5% | 45,1% |
| Net Kâr Marjı | 15,2% | 14,2% | 12,8% | 10,3% | 17,3% | 17,0% | 15,0% | 20,5% | 17,3% | 20,8% | 20,0% | 18,4% | 14,9% | 16,5% | 14,6% | 21,3% | 18,9% | 16,8% | 35,0% | 35,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,8% | 10,5% | 0,9% | -7,2% | -6,9% | -10,0% | -15,3% | 7,3% | 6,2% | -13,7% | -4,2% | -22,1% | -21,1% | -3,0% | -59,5% | -50,8% | 12,6% | -15,2% | -28,5% | -17,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |