002140East China Engineering Science and Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $957,43 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,00 Mr | 元16,10 Mr | 元14,34 Mr | 元11,75 Mr | 元9,92 Mr | 元8,14 Mr | 元6,67 Mr | 元5,93 Mr | 元6,16 Mr | 元5,85 Mr | 元5,74 Mr | 元7,17 Mr | 元4,61 Mr | 元4,49 Mr | 元3,83 Mr | 元2,59 Mr | 元2,29 Mr | 元1,54 Mr | 元664,46 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,61 Mr | 元3,18 Mr | 元1,80 Mr | 元1,35 Mr | 元1,33 Mr | 元782,44 Mn | 元753,93 Mn | 元794,71 Mn | 元659,64 Mn | 元33,48 Mn | 元42,13 Mn | 元5,85 Mn | 元27,98 Mn | 元44,76 Mn | 元63,62 Mn | 元20,80 Mn | 元30,57 Mn | 元30,00 Mn | 元30,07 Mn |
| Net Borç† | 元266,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,00 Mr | 元8,85 Mr | 元7,54 Mr | 元6,20 Mr | 元6,00 Mr | 元5,21 Mr | 元4,51 Mr | 元4,03 Mr | 元2,91 Mr | 元1,67 Mr | 元3,62 Mr | 元3,36 Mr | 元2,69 Mr | 元3,02 Mr | 元2,31 Mr | 元1,81 Mr | 元1,38 Mr | 元916,30 Mn | 元544,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,09 Mr | 元1,05 Mr | 元762,93 Mn | 元720,63 Mn | 元632,45 Mn | 元797,06 Mn | 元537,82 Mn | 元425,69 Mn | 元414,11 Mn | 元274,60 Mn | 元430,33 Mn | 元506,34 Mn | 元542,23 Mn | 元574,02 Mn | 元504,15 Mn | 元317,15 Mn | 元248,34 Mn | 元170,84 Mn | 元137,25 Mn |
| FAVÖK | 元499,50 Mn | 元536,91 Mn | 元410,46 Mn | 元376,17 Mn | 元291,12 Mn | 元279,62 Mn | 元202,15 Mn | 元204,80 Mn | -元78,88 Mn | 元92,87 Mn | 元211,69 Mn | 元305,87 Mn | 元289,37 Mn | 元396,68 Mn | 元329,22 Mn | 元234,15 Mn | 元118,79 Mn | 元84,70 Mn | — |
| Net Kâr | 元532,86 Mn | 元410,25 Mn | 元343,93 Mn | 元288,63 Mn | 元248,77 Mn | 元198,09 Mn | 元176,95 Mn | 元148,27 Mn | -元63,14 Mn | 元81,80 Mn | 元179,07 Mn | 元263,17 Mn | 元235,20 Mn | 元333,35 Mn | 元277,30 Mn | 元196,97 Mn | 元90,15 Mn | 元69,00 Mn | 元48,77 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,75 | 0,58 | 0,49 | 0,51 | 0,46 | 0,37 | 0,33 | 0,28 | -0,12 | 0,15 | 0,33 | 0,49 | 0,44 | 0,63 | 0,52 | 0,37 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元341,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元188,54 Mn | -元112,39 Mn | 元164,69 Mn | 元181,97 Mn | 元270,87 Mn | 元399,61 Mn | 元251,51 Mn | -元553,78 Mn | -元293,25 Mn | 元183,62 Mn | -元124,05 Mn | 元386,13 Mn | 元98,30 Mn | 元295,06 Mn | 元431,28 Mn | -元158,90 Mn | 元83,87 Mn | 元325,97 Mn | 元124,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元715,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,6% | 19,7% | 12,6% | 11,5% | 13,4% | 9,6% | 11,3% | 13,4% | 10,7% | 0,6% | 0,7% | 0,1% | 0,6% | 1,0% | 1,7% | 0,8% | 1,3% | 1,9% | 4,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,63 | 0,55 | 0,53 | 0,53 | 0,60 | 0,64 | 0,68 | 0,68 | 0,47 | 0,29 | 0,63 | 0,47 | 0,58 | 0,67 | 0,60 | 0,70 | 0,60 | 0,60 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,86 | 1,65 | 1,41 | 1,16 | 1,12 | 0,97 | 0,84 | 0,75 | 0,54 | 0,31 | 0,68 | 0,63 | 0,50 | 0,56 | 0,43 | 0,34 | 0,26 | 0,17 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,9% | 11,8% | 10,1% | 11,6% | 10,5% | 15,3% | 11,9% | 10,6% | 14,3% | 16,5% | 11,9% | 15,1% | 20,1% | 19,0% | 21,8% | 17,6% | 18,0% | 18,6% | 25,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 6,1% | 5,4% | 6,1% | 4,9% | 5,4% | 4,5% | 5,1% | -2,7% | 5,6% | 5,8% | 9,1% | 10,8% | 13,1% | 14,2% | 13,0% | 8,6% | 9,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 4,6% | 4,6% | 4,7% | 4,1% | 3,8% | 3,9% | 3,7% | -2,2% | 4,9% | 4,9% | 7,8% | 8,7% | 11,0% | 12,0% | 10,9% | 6,5% | 7,5% | 9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,9% | -1,3% | 2,2% | 2,9% | 4,5% | 7,7% | 5,6% | -13,8% | -10,1% | 11,0% | -3,4% | 11,5% | 3,7% | 9,8% | 18,6% | -8,8% | 6,1% | 35,6% | 22,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |