002145Tinergy Chemical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,61 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元19,48 Mr | 元19,47 Mr | 元18,54 Mr | 元11,69 Mr | 元11,19 Mr | 元8,18 Mr | 元5,74 Mr | 元5,47 Mr | 元5,70 Mr | 元5,23 Mr | 元4,80 Mr | 元3,89 Mr | 元3,01 Mr | 元1,79 Mr | 元578,16 Mn | 元616,03 Mn | 元701,48 Mn | 元919,52 Mn | 元1,12 Mr | 元1,02 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元12,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,91 Mr | 元5,86 Mr | 元4,84 Mr | 元3,86 Mr | 元3,30 Mr | 元1,66 Mr | 元1,60 Mr | 元1,34 Mr | 元2,06 Mr | 元1,89 Mr | 元1,83 Mr | 元1,65 Mr | 元1,52 Mr | 元1,17 Mr | 元217,60 Mn | 元219,60 Mn | 元219,60 Mn | 元308,32 Mn | 元292,12 Mn | 元494,86 Mn |
| Net Borç† | -元759,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,77 Mr | 元6,86 Mr | 元4,94 Mr | 元5,46 Mr | 元5,35 Mr | 元3,70 Mr | 元3,34 Mr | 元3,05 Mr | 元3,24 Mr | 元2,04 Mr | 元1,62 Mr | 元1,73 Mr | 元1,58 Mr | 元1,15 Mr | 元418,10 Mn | 元350,38 Mn | 元139,24 Mn | 元281,11 Mn | 元461,63 Mn | 元534,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元988,16 Mn | 元1,10 Mr | 元816,64 Mn | 元1,06 Mr | 元1,89 Mr | 元955,31 Mn | 元1,01 Mr | 元859,38 Mn | 元1,04 Mr | 元483,11 Mn | 元316,89 Mn | 元413,98 Mn | 元343,24 Mn | 元254,13 Mn | -元5,65 Mn | -元19,21 Mn | 元14,23 Mn | -元109,45 Mn | 元55,48 Mn | 元105,19 Mn |
| FAVÖK | 元859,28 Mn | 元843,68 Mn | 元518,10 Mn | 元822,37 Mn | 元1,62 Mr | 元813,71 Mn | 元752,83 Mn | 元666,09 Mn | 元773,68 Mn | 元323,25 Mn | 元81,69 Mn | 元232,23 Mn | 元167,52 Mn | 元138,07 Mn | -元82,53 Mn | -元30,44 Mn | -元47,41 Mn | -元120,05 Mn | 元71,64 Mn | 元108,38 Mn |
| Net Kâr | 元356,82 Mn | 元565,07 Mn | 元419,08 Mn | 元643,18 Mn | 元1,22 Mr | 元475,20 Mn | 元430,94 Mn | 元403,04 Mn | 元388,55 Mn | 元84,09 Mn | -元126,37 Mn | 元30,58 Mn | 元16,35 Mn | 元30,21 Mn | -元197,67 Mn | 元10,85 Mn | -元149,25 Mn | -元267,94 Mn | 元17,45 Mn | 元42,39 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | 0,15 | 0,12 | 0,22 | 0,41 | 0,19 | 0,20 | 0,18 | 0,17 | 0,03 | -0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,04 | -0,24 | 0,01 | -0,18 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元130,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元169,25 Mn | -元288,23 Mn | -元1,63 Mr | -元489,68 Mn | 元998,53 Mn | 元692,20 Mn | 元306,99 Mn | 元109,14 Mn | 元153,04 Mn | 元89,08 Mn | -元776,99 Mn | -元250,70 Mn | -元275,60 Mn | -元165,40 Mn | -元709.720 | 元4,17 Mn | -元10,08 Mn | -元32,13 Mn | -元27,86 Mn | 元43,76 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元606,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,3% | 30,1% | 26,1% | 33,0% | 29,5% | 20,3% | 27,9% | 24,5% | 36,1% | 36,1% | 38,2% | 42,5% | 50,7% | 65,4% | 37,6% | 35,6% | 31,3% | 33,5% | 26,0% | 48,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,35 | 0,27 | 0,47 | 0,48 | 0,45 | 0,58 | 0,56 | 0,57 | 0,39 | 0,34 | 0,44 | 0,53 | 0,64 | 0,72 | 0,57 | 0,20 | 0,31 | 0,41 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,57 | 0,41 | 0,45 | 0,44 | 0,31 | 0,28 | 0,25 | 0,27 | 0,17 | 0,13 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,7% | 16,0% | 16,5% | 19,4% | 35,3% | 25,8% | 30,1% | 28,2% | 32,0% | 23,7% | 19,5% | 24,0% | 21,7% | 22,1% | -1,4% | -5,5% | 10,2% | -38,9% | 12,0% | 19,7% |
| FAVÖK Marjı | 11,1% | 12,3% | 10,5% | 15,1% | 30,3% | 22,0% | 22,5% | 21,9% | 23,9% | 15,9% | 5,0% | 13,5% | 10,6% | 12,0% | -19,7% | -8,7% | -34,0% | -42,7% | 15,5% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 8,2% | 8,5% | 11,8% | 22,7% | 12,8% | 12,9% | 13,2% | 12,0% | 4,1% | -7,8% | 1,8% | 1,0% | 2,6% | -47,3% | 3,1% | -107,2% | -95,3% | 3,8% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,2% | -4,2% | -33,0% | -9,0% | 18,7% | 18,7% | 9,2% | 3,6% | 4,7% | 4,4% | -47,9% | -14,5% | -17,4% | -14,4% | -0,2% | 1,2% | -7,2% | -11,4% | -6,0% | 8,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 282,88 | -%2,15 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 704,56 | -%4,14 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,90 | -%0,34 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,91 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 336,09 | -%4,33 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,00 | +%0,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,46 | -%1,50 |