002146RiseSun Real Estate Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $779,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元130,26 Mr | 元161,76 Mr | 元205,86 Mr | 元249,65 Mr | 元292,78 Mr | 元291,67 Mr | 元254,90 Mr | 元227,76 Mr | 元191,73 Mr | 元145,74 Mr | 元103,84 Mr | 元75,79 Mr | 元59,41 Mr | 元40,48 Mr | 元28,17 Mr | 元21,25 Mr | 元13,61 Mr | 元6,51 Mr | 元4,84 Mr | 元2,32 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元121,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元40,94 Mr | 元42,39 Mr | 元44,08 Mr | 元46,03 Mr | 元63,09 Mr | 元84,26 Mr | 元70,05 Mr | 元66,89 Mr | 元60,36 Mr | 元51,67 Mr | 元41,28 Mr | 元27,32 Mr | 元19,44 Mr | 元12,04 Mr | 元8,34 Mr | 元6,02 Mr | 元2,53 Mr | 元1,32 Mr | 元1,39 Mr | 元809,00 Mn |
| Net Borç† | 元38,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元26,71 Mr | 元38,01 Mr | 元58,96 Mr | 元31,89 Mr | 元47,24 Mr | 元71,51 Mr | 元68,41 Mr | 元56,37 Mr | 元37,13 Mr | 元28,64 Mr | 元21,57 Mr | 元23,18 Mr | 元19,22 Mr | 元13,43 Mr | 元9,51 Mr | 元6,53 Mr | 元3,29 Mr | 元2,03 Mr | 元1,75 Mr | 元1,37 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,18 Mr | 元3,41 Mr | 元10,16 Mr | 元181,97 Mn | 元8,80 Mr | 元19,46 Mr | 元18,49 Mr | 元17,49 Mr | 元9,82 Mr | 元7,52 Mr | 元4,81 Mr | 元7,74 Mr | 元6,83 Mr | 元4,88 Mr | 元3,59 Mr | 元2,28 Mr | 元1,17 Mr | 元789,45 Mn | 元594,64 Mn | 元389,76 Mn |
| FAVÖK | -元5,40 Mr | -元3,42 Mr | 元5,96 Mr | -元13,76 Mr | -元1,33 Mr | 元12,23 Mr | 元14,51 Mr | 元11,55 Mr | 元7,60 Mr | 元5,88 Mr | 元3,55 Mr | 元4,85 Mr | 元4,30 Mr | 元2,97 Mr | 元2,25 Mr | 元1,47 Mr | 元819,64 Mn | 元509,17 Mn | — | — |
| Net Kâr | -元9,43 Mr | -元8,44 Mr | 元385,02 Mn | -元16,31 Mr | -元4,96 Mr | 元7,50 Mr | 元9,12 Mr | 元7,56 Mr | 元5,76 Mr | 元4,15 Mr | 元2,41 Mr | 元3,23 Mr | 元2,91 Mr | 元2,14 Mr | 元1,53 Mr | 元1,02 Mr | 元609,54 Mn | 元370,70 Mn | 元284,42 Mn | 元173,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,17 | -1,94 | 0,09 | -3,75 | -1,14 | 1,73 | 2,10 | 1,74 | 1,32 | 0,95 | 0,55 | 0,85 | 0,77 | 0,57 | 0,41 | 0,27 | 0,18 | 0,11 | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元715,76 Mn | -元1,79 Mr | -元1,50 Mr | 元2,12 Mr | 元16,12 Mr | 元1,29 Mr | 元1,83 Mr | 元16,19 Mr | 元2,25 Mr | -元3,71 Mr | -元2,32 Mr | -元1,72 Mr | -元4,87 Mr | -元1,38 Mr | -元645,55 Mn | -元2,37 Mr | 元20,71 Mn | -元220,79 Mn | -元1,03 Mr | -元260,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元25,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 31,4% | 26,2% | 21,4% | 18,4% | 21,5% | 28,9% | 27,5% | 29,4% | 31,5% | 35,4% | 39,8% | 36,0% | 32,7% | 29,7% | 29,6% | 28,3% | 18,6% | 20,2% | 28,7% | 34,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,21 | 0,23 | 0,29 | 0,13 | 0,16 | 0,25 | 0,27 | 0,25 | 0,19 | 0,20 | 0,21 | 0,31 | 0,32 | 0,33 | 0,34 | 0,31 | 0,24 | 0,31 | 0,36 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,25 | 4,62 | 7,17 | 3,88 | 5,74 | 8,69 | 8,31 | 6,85 | 4,51 | 3,48 | 2,62 | 2,82 | 2,34 | 1,63 | 1,16 | 0,79 | 0,40 | 0,25 | 0,21 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,2% | 9,0% | 17,2% | 0,6% | 18,6% | 27,2% | 27,0% | 31,0% | 26,4% | 26,2% | 22,3% | 33,4% | 35,5% | 36,3% | 37,7% | 35,0% | 35,5% | 38,9% | 34,0% | 28,5% |
| FAVÖK Marjı | -20,2% | -9,0% | 10,1% | -43,2% | -2,8% | 17,1% | 21,2% | 20,5% | 20,5% | 20,5% | 16,4% | 20,9% | 22,3% | 22,1% | 23,6% | 22,5% | 24,9% | 25,1% | — | — |
| Net Kâr Marjı | -35,3% | -22,2% | 0,7% | -51,1% | -10,5% | 10,5% | 13,3% | 13,4% | 15,5% | 14,5% | 11,2% | 13,9% | 15,1% | 15,9% | 16,1% | 15,6% | 18,5% | 18,3% | 16,2% | 12,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,7% | -4,7% | -2,5% | 6,7% | 34,1% | 1,8% | 2,7% | 28,7% | 6,1% | -12,9% | -10,8% | -7,4% | -25,3% | -10,3% | -6,8% | -36,2% | 0,6% | -10,9% | -58,7% | -19,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |