002148Beijing Bewinner Communications Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $606,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,37 Mr | 元1,39 Mr | 元1,36 Mr | 元1,32 Mr | 元1,30 Mr | 元1,25 Mr | 元1,24 Mr | 元1,27 Mr | 元1,36 Mr | 元1,22 Mr | 元1,11 Mr | 元1,15 Mr | 元577,99 Mn | 元513,23 Mn | 元465,64 Mn | 元437,96 Mn | 元399,22 Mn | 元379,72 Mn | 元357,02 Mn | 元134,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元58,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元145,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元10,64 Mn | 元15,70 Mn | 元4,64 Mn | 元9,37 Mn | 元421.513 | 元0,00 | 元505.000 | 元11,21 Mn | 元22,07 Mn | 元22,35 Mn | 元50.000 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元15,00 Mn |
| Net Borç† | -元539,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元381,20 Mn | 元280,85 Mn | 元264,67 Mn | 元233,29 Mn | 元217,73 Mn | 元161,24 Mn | 元171,76 Mn | 元232,32 Mn | 元565,97 Mn | 元387,84 Mn | 元192,65 Mn | 元225,64 Mn | 元272,57 Mn | 元220,30 Mn | 元231,75 Mn | 元219,73 Mn | 元163,12 Mn | 元143,57 Mn | 元104,93 Mn | 元113,81 Mn |
| Brüt Kâr | 元151,50 Mn | 元106,29 Mn | 元106,52 Mn | 元98,31 Mn | 元94,83 Mn | 元71,60 Mn | 元74,83 Mn | 元127,34 Mn | 元262,86 Mn | 元178,02 Mn | 元73,17 Mn | 元90,24 Mn | 元118,85 Mn | 元92,35 Mn | 元91,19 Mn | 元95,94 Mn | 元79,57 Mn | 元74,74 Mn | 元63,29 Mn | 元67,96 Mn |
| FAVÖK | -元6,57 Mn | 元20,83 Mn | 元31,24 Mn | 元29,61 Mn | 元36,76 Mn | 元14,74 Mn | -元18,82 Mn | 元38,05 Mn | 元137,21 Mn | 元89,19 Mn | -元29,94 Mn | 元6,39 Mn | 元63,03 Mn | 元39,34 Mn | 元12,13 Mn | 元50,17 Mn | 元34,55 Mn | 元36,80 Mn | 元36,24 Mn | — |
| Net Kâr | -元5,61 Mn | 元26,19 Mn | 元22,88 Mn | 元16,97 Mn | 元55,92 Mn | 元15,54 Mn | -元28,37 Mn | 元41,71 Mn | 元129,66 Mn | 元78,83 Mn | -元19,10 Mn | 元15,26 Mn | 元56,31 Mn | 元45,83 Mn | 元11,66 Mn | 元47,63 Mn | 元35,50 Mn | 元34,49 Mn | 元31,89 Mn | 元31,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,10 | 0,03 | -0,05 | 0,07 | 0,23 | 0,14 | -0,03 | 0,03 | 0,11 | 0,09 | 0,02 | 0,10 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元23,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元9,60 Mn | 元328.750 | 元50,08 Mn | 元64,64 Mn | 元56,75 Mn | 元24,43 Mn | 元19,67 Mn | 元51,87 Mn | 元172,68 Mn | 元46,37 Mn | -元81,47 Mn | -元167,00 Mn | -元54,90 Mn | -元45,52 Mn | -元5,81 Mn | 元10,34 Mn | 元21,59 Mn | 元15,53 Mn | 元30,85 Mn | 元35,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,8% | 1,1% | 0,3% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,9% | 1,6% | 1,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 11,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,20 | 0,19 | 0,18 | 0,17 | 0,13 | 0,14 | 0,18 | 0,42 | 0,32 | 0,17 | 0,20 | 0,47 | 0,43 | 0,50 | 0,50 | 0,41 | 0,38 | 0,29 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,31 | 0,23 | 0,22 | 0,19 | 0,18 | 0,13 | 0,14 | 0,19 | 0,46 | 0,32 | 0,16 | 0,18 | 0,22 | 0,18 | 0,19 | 0,18 | 0,13 | 0,12 | 0,09 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,7% | 37,8% | 40,2% | 42,1% | 43,6% | 44,4% | 43,6% | 54,8% | 46,4% | 45,9% | 38,0% | 40,0% | 43,6% | 41,9% | 39,3% | 43,7% | 48,8% | 52,1% | 60,3% | 59,7% |
| FAVÖK Marjı | -1,7% | 7,4% | 11,8% | 12,7% | 16,9% | 9,1% | -11,0% | 16,4% | 24,2% | 23,0% | -15,5% | 2,8% | 23,1% | 17,9% | 5,2% | 22,8% | 21,2% | 25,6% | 34,5% | — |
| Net Kâr Marjı | -1,5% | 9,3% | 8,6% | 7,3% | 25,7% | 9,6% | -16,5% | 18,0% | 22,9% | 20,3% | -9,9% | 6,8% | 20,7% | 20,8% | 5,0% | 21,7% | 21,8% | 24,0% | 30,4% | 27,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | 0,1% | 18,9% | 27,7% | 26,1% | 15,1% | 11,5% | 22,3% | 30,5% | 12,0% | -42,3% | -74,0% | -20,1% | -20,7% | -2,5% | 4,7% | 13,2% | 10,8% | 29,4% | 31,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |