002162Everjoy Health Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $554,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,94 Mr | 元2,06 Mr | 元2,36 Mr | 元2,51 Mr | 元2,71 Mr | 元2,56 Mr | 元2,34 Mr | 元2,28 Mr | 元2,12 Mr | 元2,06 Mr | 元2,15 Mr | 元2,24 Mr | 元2,10 Mr | 元1,87 Mr | 元1,92 Mr | 元1,86 Mr | 元1,69 Mr | 元1,67 Mr | 元1,48 Mr | 元1,08 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元198,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元838,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元647,22 Mn | 元691,94 Mn | 元764,22 Mn | 元894,37 Mn | 元855,26 Mn | 元857,26 Mn | 元800,84 Mn | 元848,52 Mn | 元768,21 Mn | 元773,90 Mn | 元874,35 Mn | 元803,04 Mn | 元753,01 Mn | 元839,81 Mn | 元896,62 Mn | 元777,04 Mn | 元344,25 Mn | 元439,50 Mn | 元331,50 Mn | 元397,65 Mn |
| Net Borç† | 元448,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,06 Mr | 元1,19 Mr | 元1,27 Mr | 元1,16 Mr | 元1,26 Mr | 元1,19 Mr | 元1,16 Mr | 元971,55 Mn | 元894,12 Mn | 元770,29 Mn | 元675,55 Mn | 元838,55 Mn | 元884,70 Mn | 元878,08 Mn | 元906,43 Mn | 元1,00 Mr | 元976,23 Mn | 元858,34 Mn | 元897,41 Mn | 元792,67 Mn |
| Brüt Kâr | 元245,25 Mn | 元243,88 Mn | 元282,21 Mn | 元246,55 Mn | 元333,98 Mn | 元332,41 Mn | 元401,79 Mn | 元332,59 Mn | 元305,47 Mn | 元265,10 Mn | 元214,80 Mn | 元253,74 Mn | 元249,44 Mn | 元242,92 Mn | 元196,58 Mn | 元298,65 Mn | 元283,32 Mn | 元292,08 Mn | 元293,80 Mn | 元293,41 Mn |
| FAVÖK | 元84,03 Mn | 元10,81 Mn | -元11,25 Mn | -元67,67 Mn | 元149,12 Mn | 元156,11 Mn | 元153,21 Mn | 元106,78 Mn | 元102,97 Mn | 元92,96 Mn | 元83,01 Mn | 元114,26 Mn | 元55,82 Mn | 元7,63 Mn | -元50,07 Mn | 元118,88 Mn | 元93,72 Mn | 元118,33 Mn | 元145,55 Mn | 元160,72 Mn |
| Net Kâr | 元6,73 Mn | -元147,12 Mn | 元50,06 Mn | -元277,84 Mn | 元46,17 Mn | 元57,20 Mn | 元37,87 Mn | 元24,35 Mn | 元20,17 Mn | 元17,03 Mn | 元14,43 Mn | 元14,36 Mn | 元21,60 Mn | -元206,92 Mn | -元181,53 Mn | 元33,52 Mn | 元24,95 Mn | 元31,59 Mn | 元58,01 Mn | 元68,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,16 | 0,05 | -0,30 | 0,05 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | -0,25 | -0,22 | 0,04 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元6,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元38,97 Mn | 元55,88 Mn | 元84,59 Mn | -元6,15 Mn | 元125,07 Mn | 元125,71 Mn | 元113,15 Mn | 元78,66 Mn | 元65,54 Mn | 元60,91 Mn | -元122,73 Mn | -元73,30 Mn | 元3,29 Mn | -元26,19 Mn | -元73,61 Mn | -元234,09 Mn | 元64,71 Mn | -元302,66 Mn | -元30,20 Mn | 元91,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元41,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 33,6% | 32,4% | 35,7% | 31,5% | 33,5% | 34,2% | 37,3% | 36,3% | 37,5% | 40,6% | 35,9% | 35,9% | 44,9% | 46,7% | 41,7% | 20,3% | 26,3% | 22,4% | 36,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,58 | 0,54 | 0,46 | 0,46 | 0,46 | 0,50 | 0,43 | 0,42 | 0,37 | 0,31 | 0,37 | 0,42 | 0,47 | 0,47 | 0,54 | 0,58 | 0,51 | 0,61 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,26 | 1,42 | 1,52 | 1,38 | 1,50 | 1,42 | 1,39 | 1,16 | 1,07 | 0,92 | 0,81 | 1,00 | 1,06 | 1,05 | 1,08 | 1,19 | 1,16 | 1,02 | 1,07 | 0,95 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,2% | 20,5% | 22,2% | 21,3% | 26,6% | 28,0% | 34,6% | 34,2% | 34,2% | 34,4% | 31,8% | 30,3% | 28,2% | 27,7% | 21,7% | 29,8% | 29,0% | 34,0% | 32,7% | 37,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,9% | 0,9% | -0,9% | -5,8% | 11,9% | 13,1% | 13,2% | 11,0% | 11,5% | 12,1% | 12,3% | 13,6% | 6,3% | 0,9% | -5,5% | 11,9% | 9,6% | 13,8% | 16,2% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | -12,4% | 3,9% | -24,0% | 3,7% | 4,8% | 3,3% | 2,5% | 2,3% | 2,2% | 2,1% | 1,7% | 2,4% | -23,6% | -20,0% | 3,3% | 2,6% | 3,7% | 6,5% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | 4,7% | 6,6% | -0,5% | 10,0% | 10,6% | 9,7% | 8,1% | 7,3% | 7,9% | -18,2% | -8,7% | 0,4% | -3,0% | -8,1% | -23,4% | 6,6% | -35,3% | -3,4% | 11,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |