002164Ningbo Donly Co Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $833,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,69 Mr | 元2,37 Mr | 元2,32 Mr | 元2,32 Mr | 元2,36 Mr | 元1,86 Mr | 元1,72 Mr | 元1,70 Mr | 元16,39 Mr | 元1,72 Mr | 元1,83 Mr | 元1,83 Mr | 元1,93 Mr | 元1,96 Mr | 元1,96 Mr | 元1,71 Mr | 元1,23 Mr | 元912,58 Mn | 元714,79 Mn | 元447,37 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元339,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元403,21 Mn | 元326,07 Mn | 元367,27 Mn | 元315,20 Mn | 元299,99 Mn | 元294,82 Mn | 元297,69 Mn | 元292,50 Mn | 元9,49 Mr | 元391,00 Mn | 元554,41 Mn | 元534,85 Mn | 元592,55 Mn | 元534,17 Mn | 元414,36 Mn | 元257,97 Mn | 元399,00 Mn | 元160,00 Mn | 元135,00 Mn | 元164,68 Mn |
| Net Borç† | 元63,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,46 Mr | 元1,46 Mr | 元1,48 Mr | 元1,46 Mr | 元1,61 Mr | 元1,23 Mr | 元1,01 Mr | 元11,74 Mr | 元12,86 Mr | 元506,03 Mn | 元498,35 Mn | 元503,23 Mn | 元564,47 Mn | 元614,16 Mn | 元680,91 Mn | 元709,23 Mn | 元534,21 Mn | 元523,01 Mn | 元391,39 Mn | 元308,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元325,11 Mn | 元271,05 Mn | 元271,71 Mn | 元328,30 Mn | 元419,73 Mn | 元337,12 Mn | 元279,23 Mn | 元286,25 Mn | 元418,99 Mn | 元108,11 Mn | 元99,66 Mn | 元69,19 Mn | 元99,38 Mn | 元96,99 Mn | 元153,76 Mn | 元220,16 Mn | 元175,50 Mn | 元179,77 Mn | 元151,36 Mn | 元97,53 Mn |
| FAVÖK | 元180,00 Mn | 元141,63 Mn | 元126,98 Mn | 元148,72 Mn | 元256,75 Mn | 元181,41 Mn | 元116,35 Mn | -元1,68 Mr | 元304,53 Mn | 元96,84 Mn | 元91,26 Mn | 元89,01 Mn | 元93,39 Mn | 元41,85 Mn | 元110,07 Mn | 元170,10 Mn | 元124,07 Mn | 元119,84 Mn | 元97,33 Mn | 元70,20 Mn |
| Net Kâr | 元195,91 Mn | 元45,91 Mn | 元40,42 Mn | 元328,12 Mn | 元332,66 Mn | 元1,46 Mr | 元21,86 Mn | -元2,80 Mr | 元159,32 Mn | 元11,57 Mn | 元11,15 Mn | 元23,85 Mn | -元4,13 Mn | -元54,50 Mn | 元26,54 Mn | 元83,93 Mn | 元82,32 Mn | 元83,39 Mn | 元56,02 Mn | 元39,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,37 | 0,09 | 0,08 | 0,62 | 0,63 | 2,37 | 0,03 | -4,00 | 0,29 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | -0,01 | -0,12 | 0,06 | 0,22 | 0,23 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元101,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元75,47 Mn | 元108,12 Mn | 元32,17 Mn | -元40,32 Mn | 元126,66 Mn | 元255,37 Mn | 元92,78 Mn | 元443,92 Mn | -元6,53 Mn | 元145,13 Mn | 元54,22 Mn | -元70,90 Mn | -元56,79 Mn | -元89,87 Mn | -元241,38 Mn | -元109,12 Mn | -元200,84 Mn | -元37,76 Mn | -元135,21 Mn | -元28,62 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元245,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,0% | 13,8% | 15,8% | 13,6% | 12,7% | 15,9% | 17,3% | 17,2% | 57,9% | 22,7% | 30,4% | 29,2% | 30,6% | 27,2% | 21,2% | 15,1% | 32,3% | 17,5% | 18,9% | 36,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,62 | 0,64 | 0,63 | 0,68 | 0,66 | 0,58 | 6,91 | 0,78 | 0,29 | 0,27 | 0,27 | 0,29 | 0,31 | 0,35 | 0,41 | 0,43 | 0,57 | 0,55 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,93 | 0,93 | 0,94 | 0,93 | 1,02 | 0,78 | 0,64 | 7,48 | 8,19 | 0,32 | 0,32 | 0,32 | 0,36 | 0,39 | 0,43 | 0,45 | 0,34 | 0,33 | 0,25 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 22,2% | 18,6% | 18,4% | 22,5% | 26,1% | 27,4% | 27,8% | 2,4% | 3,3% | 21,4% | 20,0% | 13,7% | 17,6% | 15,8% | 22,6% | 31,0% | 32,9% | 34,4% | 38,7% | 31,6% |
| FAVÖK Marjı | 12,3% | 9,7% | 8,6% | 10,2% | 16,0% | 14,7% | 11,6% | -14,3% | 2,4% | 19,1% | 18,3% | 17,7% | 16,5% | 6,8% | 16,2% | 24,0% | 23,2% | 22,9% | 24,9% | 22,7% |
| Net Kâr Marjı | 13,4% | 3,1% | 2,7% | 22,4% | 20,7% | 118,6% | 2,2% | -23,8% | 1,2% | 2,3% | 2,2% | 4,7% | -0,7% | -8,9% | 3,9% | 11,8% | 15,4% | 15,9% | 14,3% | 12,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,2% | 7,4% | 2,2% | -2,8% | 7,9% | 20,7% | 9,2% | 3,8% | -0,1% | 28,7% | 10,9% | -14,1% | -10,1% | -14,6% | -35,5% | -15,4% | -37,6% | -7,2% | -34,5% | -9,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |