002166Guilin Layn Natural Ingredients Corp. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $731,73 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,38 Mr | 元5,02 Mr | 元4,63 Mr | 元4,46 Mr | 元3,26 Mr | 元3,16 Mr | 元2,60 Mr | 元2,24 Mr | 元2,90 Mr | 元2,43 Mr | 元2,03 Mr | 元1,50 Mr | 元1,15 Mr | 元908,16 Mn | 元932,36 Mn | 元560,14 Mn | 元418,98 Mn | 元357,71 Mn | 元303,57 Mn | 元169,21 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元183,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,06 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,21 Mr | 元976,62 Mn | 元772,22 Mn | 元722,66 Mn | 元710,31 Mn | 元615,16 Mn | 元270,00 Mn | 元345,00 Mn | 元175,00 Mn | 元545,00 Mn | 元370,00 Mn | 元427,78 Mn | 元602,08 Mn | 元680,66 Mn | 元413,95 Mn | 元180,63 Mn | 元127,00 Mn | 元87,29 Mn | 元25,11 Mn | 元58,35 Mn |
| Net Borç† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,04 Mr | 元1,77 Mr | 元1,48 Mr | 元1,39 Mr | 元1,05 Mr | 元781,90 Mn | 元738,91 Mn | 元616,67 Mn | 元801,03 Mn | 元578,33 Mn | 元503,93 Mn | 元651,05 Mn | 元419,36 Mn | 元306,65 Mn | 元126,71 Mn | 元86,30 Mn | 元127,94 Mn | 元112,73 Mn | 元123,03 Mn | 元112,19 Mn |
| Brüt Kâr | 元500,55 Mn | 元495,03 Mn | 元340,18 Mn | 元408,80 Mn | 元298,38 Mn | 元205,37 Mn | 元211,77 Mn | 元191,25 Mn | 元202,30 Mn | 元143,18 Mn | 元138,28 Mn | 元115,42 Mn | 元92,52 Mn | 元21,38 Mn | 元20,65 Mn | 元15,23 Mn | 元38,11 Mn | 元33,74 Mn | 元43,62 Mn | 元45,11 Mn |
| FAVÖK | 元351,06 Mn | 元318,94 Mn | 元166,01 Mn | 元282,20 Mn | 元193,36 Mn | 元116,90 Mn | 元136,16 Mn | 元118,57 Mn | 元144,23 Mn | 元94,95 Mn | 元94,73 Mn | 元78,98 Mn | 元67,96 Mn | -元15,89 Mn | -元4,45 Mn | -元4,43 Mn | 元17,59 Mn | 元16,41 Mn | 元27,24 Mn | 元31,50 Mn |
| Net Kâr | 元143,12 Mn | 元163,01 Mn | 元82,51 Mn | 元178,74 Mn | 元118,44 Mn | 元85,99 Mn | 元105,65 Mn | 元81,66 Mn | 元205,94 Mn | 元69,66 Mn | 元75,30 Mn | 元41,61 Mn | 元34,45 Mn | -元65,97 Mn | 元2,53 Mn | -元24,61 Mn | 元6,82 Mn | 元4,06 Mn | 元21,04 Mn | 元22,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,20 | 0,23 | 0,11 | 0,24 | 0,21 | 0,15 | 0,20 | 0,16 | 0,40 | 0,14 | 0,15 | 0,09 | 0,08 | -0,15 | 0,01 | -0,05 | 0,02 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元55,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,19 Mn | -元40,23 Mn | -元304,66 Mn | -元377,70 Mn | -元150,42 Mn | -元102,23 Mn | -元213,90 Mn | -元157,51 Mn | 元95,25 Mn | -元319,46 Mn | -元132,13 Mn | 元50,81 Mn | -元346,19 Mn | -元223,27 Mn | -元201,86 Mn | -元56,95 Mn | -元94,83 Mn | -元51,90 Mn | -元56,16 Mn | 元16,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元162,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,6% | 19,5% | 16,7% | 16,2% | 21,8% | 19,4% | 10,4% | 15,4% | 6,0% | 22,4% | 18,2% | 28,5% | 52,4% | 74,9% | 44,4% | 32,2% | 30,3% | 24,4% | 8,3% | 34,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,35 | 0,32 | 0,31 | 0,32 | 0,25 | 0,28 | 0,28 | 0,28 | 0,24 | 0,25 | 0,43 | 0,36 | 0,34 | 0,14 | 0,15 | 0,31 | 0,32 | 0,41 | 0,66 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,63 | 0,55 | 0,46 | 0,43 | 0,32 | 0,24 | 0,23 | 0,19 | 0,25 | 0,18 | 0,16 | 0,20 | 0,13 | 0,09 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,6% | 28,0% | 22,9% | 29,3% | 28,4% | 26,3% | 28,7% | 31,0% | 25,3% | 24,8% | 27,4% | 17,7% | 22,1% | 7,0% | 16,3% | 17,6% | 29,8% | 29,9% | 35,5% | 40,2% |
| FAVÖK Marjı | 17,2% | 18,0% | 11,2% | 20,2% | 18,4% | 15,0% | 18,4% | 19,2% | 18,0% | 16,4% | 18,8% | 12,1% | 16,2% | -5,2% | -3,5% | -5,1% | 13,7% | 14,6% | 22,1% | 28,1% |
| Net Kâr Marjı | 7,0% | 9,2% | 5,6% | 12,8% | 11,3% | 11,0% | 14,3% | 13,2% | 25,7% | 12,0% | 14,9% | 6,4% | 8,2% | -21,5% | 2,0% | -28,5% | 5,3% | 3,6% | 17,1% | 19,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,1% | -2,3% | -20,5% | -27,1% | -14,3% | -13,1% | -28,9% | -25,5% | 11,9% | -55,2% | -26,2% | 7,8% | -82,6% | -72,8% | -159,3% | -66,0% | -74,1% | -46,0% | -45,7% | 14,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |