002167Guangdong Orient Zirconic Industry Science & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,72 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,09 Mr | 元2,72 Mr | 元3,42 Mr | 元3,13 Mr | 元2,11 Mr | 元2,35 Mr | 元2,22 Mr | 元2,44 Mr | 元2,97 Mr | 元2,70 Mr | 元2,71 Mr | 元2,96 Mr | 元3,07 Mr | 元3,04 Mr | 元2,24 Mr | 元1,37 Mr | 元1,03 Mr | 元450,37 Mn | 元312,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元246,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元314,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元192,19 Mn | 元813,22 Mn | 元1,52 Mr | 元1,19 Mr | 元464,70 Mn | 元994,76 Mn | 元963,64 Mn | 元1,27 Mr | 元1,72 Mr | 元1,48 Mr | 元1,25 Mr | 元1,28 Mr | 元1,50 Mr | 元1,31 Mr | 元489,61 Mn | 元587,01 Mn | 元383,29 Mn | 元144,24 Mn | 元82,57 Mn |
| Net Borç† | -元54,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,24 Mr | 元1,52 Mr | 元1,43 Mr | 元1,36 Mr | 元1,28 Mr | 元766,72 Mn | 元468,98 Mn | 元495,60 Mn | 元838,38 Mn | 元823,15 Mn | 元563,02 Mn | 元839,91 Mn | 元575,49 Mn | 元554,22 Mn | 元546,04 Mn | 元370,43 Mn | 元267,74 Mn | 元190,41 Mn | 元160,68 Mn |
| Brüt Kâr | 元181,44 Mn | 元108,51 Mn | 元151,82 Mn | 元274,68 Mn | 元282,58 Mn | 元52,17 Mn | 元72,78 Mn | 元119,92 Mn | 元158,94 Mn | 元200,14 Mn | 元77,62 Mn | 元166,38 Mn | 元48,87 Mn | 元92,19 Mn | 元184,51 Mn | 元94,12 Mn | 元62,41 Mn | 元46,73 Mn | 元42,58 Mn |
| FAVÖK | 元126,79 Mn | 元48,03 Mn | -元4,42 Mn | 元176,17 Mn | 元210,71 Mn | -元28,84 Mn | 元41,81 Mn | 元140,51 Mn | 元160,70 Mn | 元203,99 Mn | -元10,91 Mn | 元148,01 Mn | 元14,19 Mn | 元103,64 Mn | 元172,11 Mn | 元88,94 Mn | 元56,00 Mn | 元40,43 Mn | 元35,08 Mn |
| Net Kâr | 元52,78 Mn | 元176,86 Mn | -元77,63 Mn | 元99,06 Mn | 元150,51 Mn | -元160,83 Mn | -元205,79 Mn | 元10,63 Mn | -元39,31 Mn | 元25,44 Mn | -元276,66 Mn | 元3,64 Mn | -元68,64 Mn | 元8,78 Mn | 元92,12 Mn | 元45,55 Mn | 元30,16 Mn | 元25,33 Mn | 元20,89 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,23 | -0,10 | 0,14 | 0,21 | -0,23 | -0,33 | 0,02 | -0,06 | 0,04 | -0,45 | 0,01 | -0,11 | 0,01 | 0,16 | 0,08 | — | 0,07 | 0,07 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元53,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元302,69 Mn | 元640,54 Mn | -元253,89 Mn | -元294,46 Mn | 元168,03 Mn | -元113,98 Mn | -元49,19 Mn | 元273,50 Mn | 元156,42 Mn | 元70,78 Mn | -元48,72 Mn | -元126,19 Mn | -元491,12 Mn | -元600,39 Mn | -元362,78 Mn | -元216,90 Mn | -元321,80 Mn | -元86,12 Mn | -元72,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元92,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,2% | 29,8% | 44,3% | 38,0% | 22,0% | 42,3% | 43,4% | 52,0% | 57,7% | 54,6% | 46,1% | 43,2% | 49,0% | 43,0% | 21,9% | 42,9% | 37,2% | 32,0% | 26,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,56 | 0,42 | 0,43 | 0,61 | 0,33 | 0,21 | 0,20 | 0,28 | 0,30 | 0,21 | 0,28 | 0,19 | 0,18 | 0,24 | 0,27 | 0,26 | 0,42 | 0,51 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,86 | 0,81 | 0,77 | 0,73 | 0,44 | 0,27 | 0,28 | 0,48 | 0,47 | 0,32 | 0,48 | 0,33 | 0,31 | 0,31 | 0,21 | 0,15 | 0,11 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,6% | 7,1% | 10,6% | 20,2% | 22,1% | 6,8% | 15,5% | 24,2% | 19,0% | 24,3% | 13,8% | 19,8% | 8,5% | 16,6% | 33,8% | 25,4% | 23,3% | 24,5% | 26,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 3,2% | -0,3% | 13,0% | 16,4% | -3,8% | 8,9% | 28,4% | 19,2% | 24,8% | -1,9% | 17,6% | 2,5% | 18,7% | 31,5% | 24,0% | 20,9% | 21,2% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,3% | 11,6% | -5,4% | 7,3% | 11,7% | -21,0% | -43,9% | 2,1% | -4,7% | 3,1% | -49,1% | 0,4% | -11,9% | 1,6% | 16,9% | 12,3% | 11,3% | 13,3% | 13,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,4% | 42,0% | -17,7% | -21,7% | 13,1% | -14,9% | -10,5% | 55,2% | 18,7% | 8,6% | -8,7% | -15,0% | -85,3% | -108,3% | -66,4% | -58,6% | -120,2% | -45,2% | -45,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |