002169Guangzhou Zhiguang Electric Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,60 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,98 Mr | 元8,70 Mr | 元8,30 Mr | 元6,44 Mr | 元6,19 Mr | 元5,49 Mr | 元5,77 Mr | 元5,26 Mr | 元4,21 Mr | 元3,72 Mr | 元3,06 Mr | 元1,59 Mr | 元1,41 Mr | 元1,33 Mr | 元1,19 Mr | 元979,00 Mn | 元741,53 Mn | 元626,91 Mn | 元563,83 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元503,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,16 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,95 Mr | 元2,79 Mr | 元2,29 Mr | 元1,51 Mr | 元1,64 Mr | 元1,10 Mr | 元1,65 Mr | 元1,47 Mr | 元613,51 Mn | 元317,92 Mn | 元1,35 Mr | 元597,14 Mn | 元491,56 Mn | 元451,53 Mn | 元373,85 Mn | 元249,06 Mn | 元241,99 Mn | 元176,34 Mn | 元169,96 Mn |
| Net Borç† | 元2,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,82 Mr | 元2,59 Mr | 元2,73 Mr | 元2,35 Mr | 元1,89 Mr | 元2,14 Mr | 元2,55 Mr | 元2,70 Mr | 元1,82 Mr | 元1,39 Mr | 元1,30 Mr | 元603,32 Mn | 元558,36 Mn | 元391,52 Mn | 元509,09 Mn | 元460,84 Mn | 元439,09 Mn | 元372,81 Mn | 元281,55 Mn |
| Brüt Kâr | 元549,85 Mn | 元278,09 Mn | 元419,08 Mn | 元142,84 Mn | 元121,59 Mn | 元361,48 Mn | 元432,60 Mn | 元472,84 Mn | 元389,14 Mn | 元333,85 Mn | 元313,13 Mn | 元192,74 Mn | 元195,99 Mn | 元90,82 Mn | 元136,79 Mn | 元147,05 Mn | 元141,56 Mn | 元108,45 Mn | 元95,25 Mn |
| FAVÖK | 元282,21 Mn | 元47,98 Mn | 元146,48 Mn | -元80,85 Mn | -元40,63 Mn | 元286,37 Mn | 元281,38 Mn | 元314,62 Mn | 元349,87 Mn | 元309,24 Mn | 元311,65 Mn | 元117,34 Mn | 元86,10 Mn | -元37,33 Mn | 元34,08 Mn | 元54,44 Mn | 元66,42 Mn | 元48,78 Mn | 元44,82 Mn |
| Net Kâr | 元135,52 Mn | -元326,46 Mn | -元156,91 Mn | 元42,28 Mn | 元335,84 Mn | 元239,78 Mn | 元112,51 Mn | 元78,92 Mn | 元125,14 Mn | 元111,37 Mn | 元108,02 Mn | 元41,75 Mn | 元20,15 Mn | -元49,54 Mn | 元26,57 Mn | 元41,16 Mn | 元40,13 Mn | 元27,20 Mn | 元29,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | -0,43 | -0,20 | 0,05 | 0,44 | 0,31 | 0,15 | 0,10 | 0,16 | 0,17 | 0,18 | 0,08 | 0,04 | -0,09 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,05 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元168,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元297,97 Mn | -元915,87 Mn | -元923,62 Mn | 元31,24 Mn | -元83,70 Mn | 元358,62 Mn | 元149,02 Mn | -元362,24 Mn | -元219,26 Mn | -元192,08 Mn | 元23,60 Mn | -元124,84 Mn | -元84,17 Mn | -元76,19 Mn | -元150,26 Mn | -元103,73 Mn | 元18,61 Mn | -元103,36 Mn | -元141,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元740,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,6% | 32,1% | 27,6% | 23,4% | 26,6% | 20,1% | 28,6% | 27,9% | 14,6% | 8,6% | 44,0% | 37,6% | 34,8% | 33,8% | 31,3% | 25,4% | 32,6% | 28,1% | 30,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,38 | 0,30 | 0,33 | 0,36 | 0,30 | 0,39 | 0,44 | 0,51 | 0,43 | 0,37 | 0,42 | 0,38 | 0,40 | 0,29 | 0,43 | 0,47 | 0,59 | 0,59 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,21 | 0,82 | 0,86 | 0,74 | 0,60 | 0,68 | 0,81 | 0,85 | 0,58 | 0,44 | 0,41 | 0,19 | 0,18 | 0,12 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | 0,12 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 14,4% | 10,7% | 15,4% | 6,1% | 6,4% | 16,9% | 17,0% | 17,5% | 21,3% | 24,0% | 24,1% | 31,9% | 35,1% | 23,2% | 26,9% | 31,9% | 32,2% | 29,1% | 33,8% |
| FAVÖK Marjı | 7,4% | 1,9% | 5,4% | -3,4% | -2,2% | 13,4% | 11,0% | 11,7% | 19,2% | 22,2% | 24,0% | 19,4% | 15,4% | -9,5% | 6,7% | 11,8% | 15,1% | 13,1% | 15,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,6% | -12,6% | -5,8% | 1,8% | 17,8% | 11,2% | 4,4% | 2,9% | 6,9% | 8,0% | 8,3% | 6,9% | 3,6% | -12,7% | 5,2% | 8,9% | 9,1% | 7,3% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,8% | -35,3% | -33,9% | 1,3% | -4,4% | 16,8% | 5,8% | -13,4% | -12,0% | -13,8% | 1,8% | -20,7% | -15,1% | -19,5% | -29,5% | -22,5% | 4,2% | -27,7% | -50,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |