002172Jiangsu Aoyang Health Industry Co. ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $595,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,79 Mr | 元2,05 Mr | 元2,24 Mr | 元2,71 Mr | 元3,82 Mr | 元6,46 Mr | 元6,35 Mr | 元6,52 Mr | 元5,51 Mr | 元4,12 Mr | 元3,68 Mr | 元3,62 Mr | 元2,90 Mr | 元3,02 Mr | 元3,71 Mr | 元4,11 Mr | 元2,98 Mr | 元2,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元405,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元157,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,01 Mr | 元1,19 Mr | 元1,45 Mr | 元1,94 Mr | 元2,72 Mr | 元3,78 Mr | 元3,43 Mr | 元3,33 Mr | 元2,76 Mr | 元1,53 Mr | 元1,68 Mr | 元1,93 Mr | 元1,42 Mr | 元1,52 Mr | 元2,20 Mr | 元1,51 Mr | 元1,03 Mr | 元926,30 Mn |
| Net Borç† | 元599,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,81 Mr | 元2,01 Mr | 元2,16 Mr | 元2,01 Mr | 元3,02 Mr | 元3,08 Mr | 元2,98 Mr | 元4,71 Mr | 元5,36 Mr | 元4,87 Mr | 元3,80 Mr | 元4,67 Mr | 元3,27 Mr | 元3,54 Mr | 元3,82 Mr | 元3,81 Mr | 元2,34 Mr | 元1,63 Mr |
| Brüt Kâr | 元222,58 Mn | 元242,52 Mn | 元256,39 Mn | 元238,98 Mn | 元179,96 Mn | -元31,12 Mn | 元138,98 Mn | 元348,57 Mn | 元549,47 Mn | 元593,94 Mn | 元485,33 Mn | 元369,33 Mn | 元359,78 Mn | 元214,88 Mn | -元134,03 Mn | 元435,76 Mn | 元492,26 Mn | -元43,69 Mn |
| FAVÖK | 元148,02 Mn | 元157,60 Mn | 元164,19 Mn | 元166,04 Mn | -元26,47 Mn | -元108,38 Mn | -元191,86 Mn | 元192,21 Mn | 元434,38 Mn | 元547,85 Mn | 元429,80 Mn | 元245,42 Mn | 元299,68 Mn | 元260,39 Mn | -元545,15 Mn | 元379,83 Mn | 元419,74 Mn | -元242,38 Mn |
| Net Kâr | 元41,29 Mn | 元40,56 Mn | 元49,68 Mn | -元15,37 Mn | -元1,04 Mr | -元458,99 Mn | -元425,18 Mn | 元10,36 Mn | 元153,50 Mn | 元259,24 Mn | 元135,86 Mn | -元71,92 Mn | 元20,91 Mn | 元35,65 Mn | -元695,79 Mn | 元100,46 Mn | 元161,11 Mn | -元278,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,05 | 0,06 | -0,02 | -1,36 | -0,60 | -0,56 | 0,01 | 0,22 | 0,37 | 0,20 | -0,13 | 0,04 | 0,06 | -1,25 | 0,19 | 0,31 | -0,53 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元19,96 Mn | -元28,20 Mn | -元9,29 Mn | -元226,97 Mn | -元254,58 Mn | -元37,58 Mn | -元880,76 Mn | -元1,29 Mr | -元591,88 Mn | 元342,63 Mn | 元186,19 Mn | 元317,35 Mn | 元103,95 Mn | 元457,84 Mn | -元452,14 Mn | -元300,77 Mn | -元126,59 Mn | -元273,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元32,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,2% | 58,0% | 64,6% | 71,8% | 71,1% | 58,4% | 54,1% | 51,1% | 50,1% | 37,1% | 45,6% | 53,4% | 49,1% | 50,2% | 59,3% | 36,7% | 34,7% | 38,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,98 | 0,96 | 0,74 | 0,79 | 0,48 | 0,47 | 0,72 | 0,97 | 1,18 | 1,03 | 1,29 | 1,13 | 1,17 | 1,03 | 0,93 | 0,78 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 11,47 | 12,76 | 13,75 | 12,77 | 19,22 | 19,59 | 18,93 | 29,92 | 34,08 | 30,93 | 24,16 | 29,66 | 20,80 | 22,49 | 24,28 | 24,19 | 14,87 | 10,39 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,3% | 12,1% | 11,9% | 11,9% | 6,0% | -1,0% | 4,7% | 7,4% | 10,2% | 12,2% | 12,8% | 7,9% | 11,0% | 6,1% | -3,5% | 11,5% | 21,0% | -2,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 7,8% | 7,6% | 8,3% | -0,9% | -3,5% | -6,4% | 4,1% | 8,1% | 11,3% | 11,3% | 5,3% | 9,2% | 7,4% | -14,3% | 10,0% | 17,9% | -14,8% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 2,0% | 2,3% | -0,8% | -34,4% | -14,9% | -14,3% | 0,2% | 2,9% | 5,3% | 3,6% | -1,5% | 0,6% | 1,0% | -18,2% | 2,6% | 6,9% | -17,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,1% | -1,4% | -0,4% | -11,3% | -8,4% | -1,2% | -29,6% | -27,3% | -11,0% | 7,0% | 4,9% | 6,8% | 3,2% | 12,9% | -11,8% | -7,9% | -5,4% | -16,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |