002173Innovation Medical Management Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,21 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,19 Mr | 元2,21 Mr | 元2,30 Mr | 元2,36 Mr | 元2,54 Mr | 元2,74 Mr | 元2,97 Mr | 元4,27 Mr | 元4,65 Mr | 元4,57 Mr | 元1,07 Mr | 元1,04 Mr | 元1,05 Mr | 元1,01 Mr | 元905,58 Mn | 元828,29 Mn | 元773,47 Mn | 元657,05 Mn | 元601,05 Mn | 元375,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元327,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元416,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元82,29 Mn | 元77,18 Mn | 元68,54 Mn | 元60,15 Mn | 元68,00 Mn | 元122,08 Mn | 元118,04 Mn | 元411,96 Mn | 元688,17 Mn | 元747,05 Mn | 元450,69 Mn | 元479,36 Mn | 元463,05 Mn | 元424,10 Mn | 元375,20 Mn | 元334,95 Mn | 元306,57 Mn | 元214,85 Mn | 元186,92 Mn | 元191,55 Mn |
| Net Borç† | -元329,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元781,02 Mn | 元815,78 Mn | 元805,47 Mn | 元709,70 Mn | 元711,22 Mn | 元717,91 Mn | 元866,02 Mn | 元1,05 Mr | 元902,20 Mn | 元762,79 Mn | 元134,46 Mn | 元178,88 Mn | 元293,42 Mn | 元361,88 Mn | 元330,59 Mn | 元289,30 Mn | 元284,14 Mn | 元342,89 Mn | 元291,22 Mn | 元245,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元40,92 Mn | 元49,07 Mn | 元74,23 Mn | 元11,46 Mn | 元29,48 Mn | 元10,66 Mn | 元52,38 Mn | 元366,62 Mn | 元344,23 Mn | 元283,30 Mn | 元37,03 Mn | 元60,83 Mn | 元110,50 Mn | 元122,44 Mn | 元106,33 Mn | 元88,20 Mn | 元68,06 Mn | 元103,02 Mn | 元88,79 Mn | 元74,53 Mn |
| FAVÖK | 元39,07 Mn | 元45,01 Mn | 元75,68 Mn | 元30,64 Mn | 元49,45 Mn | 元18,25 Mn | -元23,65 Mn | 元304,39 Mn | 元308,15 Mn | 元278,49 Mn | 元1,65 Mn | 元24,53 Mn | 元72,82 Mn | 元84,03 Mn | 元71,05 Mn | 元63,32 Mn | 元37,68 Mn | 元81,91 Mn | 元69,56 Mn | 元62,62 Mn |
| Net Kâr | -元34,85 Mn | -元93,95 Mn | -元34,29 Mn | -元73,42 Mn | -元103,46 Mn | -元314,50 Mn | -元1,15 Mr | 元29,68 Mn | 元140,74 Mn | 元114,71 Mn | -元65,34 Mn | -元10,84 Mn | 元23,71 Mn | 元38,17 Mn | 元30,04 Mn | 元28,76 Mn | 元11,78 Mn | 元37,36 Mn | 元35,43 Mn | 元26,22 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,21 | -0,08 | -0,16 | -0,23 | -0,69 | -2,53 | 0,07 | 0,31 | 0,26 | -0,32 | -0,05 | 0,12 | 0,19 | 0,15 | 0,15 | 0,06 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元8,59 Mn | -元53,91 Mn | -元85,21 Mn | -元129,89 Mn | -元56,84 Mn | 元36,05 Mn | -元43,36 Mn | -元239,42 Mn | -元51,89 Mn | 元69,83 Mn | 元3,46 Mn | -元37,28 Mn | -元23,05 Mn | 元1,67 Mn | -元18,75 Mn | -元39,56 Mn | -元51,55 Mn | -元69,02 Mn | -元111,48 Mn | -元5,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元84,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,8% | 3,5% | 3,0% | 2,6% | 2,7% | 4,5% | 4,0% | 9,7% | 14,8% | 16,4% | 42,0% | 46,1% | 44,0% | 41,9% | 41,4% | 40,4% | 39,6% | 32,7% | 31,1% | 51,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,30 | 0,28 | 0,26 | 0,29 | 0,25 | 0,19 | 0,17 | 0,13 | 0,17 | 0,28 | 0,36 | 0,37 | 0,35 | 0,37 | 0,52 | 0,48 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,44 | 0,46 | 0,46 | 0,40 | 0,40 | 0,41 | 0,49 | 0,60 | 0,51 | 0,43 | 0,08 | 0,10 | 0,17 | 0,21 | 0,19 | 0,16 | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 5,2% | 6,0% | 9,2% | 1,6% | 4,1% | 1,5% | 6,0% | 34,9% | 38,2% | 37,1% | 27,5% | 34,0% | 37,7% | 33,8% | 32,2% | 30,5% | 24,0% | 30,0% | 30,5% | 30,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 5,5% | 9,4% | 4,3% | 7,0% | 2,5% | -2,7% | 29,0% | 34,2% | 36,5% | 1,2% | 13,7% | 24,8% | 23,2% | 21,5% | 21,9% | 13,3% | 23,9% | 23,9% | 25,5% |
| Net Kâr Marjı | -4,5% | -11,5% | -4,3% | -10,3% | -14,5% | -43,8% | -132,8% | 2,8% | 15,6% | 15,0% | -48,6% | -6,1% | 8,1% | 10,5% | 9,1% | 9,9% | 4,1% | 10,9% | 12,2% | 10,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,1% | -6,6% | -10,6% | -18,3% | -8,0% | 5,0% | -5,0% | -22,8% | -5,8% | 9,2% | 2,6% | -20,8% | -7,9% | 0,5% | -5,7% | -13,7% | -18,1% | -20,1% | -38,3% | -2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |