002176Jiangxi Special Electric Motor Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,96 Mr | 元6,64 Mr | 元6,34 Mr | 元7,23 Mr | 元5,43 Mr | 元4,82 Mr | 元5,62 Mr | 元9,88 Mr | 元9,19 Mr | 元7,74 Mr | 元6,78 Mr | 元2,29 Mr | 元1,58 Mr | 元1,36 Mr | 元1,29 Mr | 元678,84 Mn | 元537,01 Mn | 元545,20 Mn | 元525,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元647,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,20 Mr | 元2,22 Mr | 元1,63 Mr | 元1,54 Mr | 元2,63 Mr | 元2,25 Mr | 元2,66 Mr | 元4,61 Mr | 元3,39 Mr | 元2,35 Mr | 元1,69 Mr | 元27,01 Mn | 元361,00 Mn | 元264,00 Mn | 元210,00 Mn | 元128,60 Mn | 元77,80 Mn | 元82,80 Mn | 元101,30 Mn |
| Net Borç† | 元891,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,95 Mr | 元2,09 Mr | 元2,78 Mr | 元6,54 Mr | 元2,98 Mr | 元1,84 Mr | 元2,57 Mr | 元2,98 Mr | 元3,34 Mr | 元2,98 Mr | 元885,87 Mn | 元788,64 Mn | 元850,62 Mn | 元641,35 Mn | 元729,48 Mn | 元525,42 Mn | 元320,88 Mn | 元400,15 Mn | 元324,85 Mn |
| Brüt Kâr | -元14,61 Mn | -元54,24 Mn | 元56,84 Mn | 元3,40 Mr | 元857,93 Mn | 元218,49 Mn | -元258,17 Mn | 元436,43 Mn | 元811,84 Mn | 元719,90 Mn | 元205,52 Mn | 元185,01 Mn | 元199,23 Mn | 元149,68 Mn | 元169,90 Mn | 元110,98 Mn | 元70,96 Mn | 元87,43 Mn | 元85,67 Mn |
| FAVÖK | -元91,95 Mn | -元167,84 Mn | -元145,31 Mn | 元2,99 Mr | 元702,55 Mn | 元49,97 Mn | -元759,96 Mn | 元54,61 Mn | 元554,16 Mn | 元478,95 Mn | 元14,61 Mn | 元97,11 Mn | 元109,42 Mn | 元73,66 Mn | 元88,36 Mn | 元44,42 Mn | 元17,47 Mn | 元39,98 Mn | 元56,95 Mn |
| Net Kâr | -元369,36 Mn | -元319,19 Mn | -元396,91 Mn | 元2,33 Mr | 元385,77 Mn | 元14,33 Mn | -元2,02 Mr | -元1,66 Mr | 元281,30 Mn | 元197,30 Mn | 元39,39 Mn | 元38,74 Mn | 元56,88 Mn | 元47,24 Mn | 元56,61 Mn | 元32,34 Mn | 元9,05 Mn | 元24,66 Mn | 元31,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,22 | -0,19 | -0,23 | 1,36 | 0,23 | 0,01 | -1,19 | -1,13 | 0,19 | 0,14 | 0,03 | 0,04 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,01 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元268,55 Mn | -元120,24 Mn | 元102,46 Mn | 元1,63 Mr | 元265,70 Mn | 元122,13 Mn | -元298,72 Mn | -元1,33 Mr | -元1,06 Mr | -元71,00 Mn | -元303,52 Mn | -元186,32 Mn | -元167,26 Mn | -元181,20 Mn | -元71,75 Mn | -元20,03 Mn | -元27,35 Mn | -元17,81 Mn | -元69,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元127,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,0% | 33,5% | 25,6% | 21,3% | 48,4% | 46,7% | 47,3% | 46,7% | 36,9% | 30,4% | 24,9% | 1,2% | 22,8% | 19,5% | 16,3% | 18,9% | 14,5% | 15,2% | 19,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,32 | 0,44 | 0,90 | 0,55 | 0,38 | 0,46 | 0,30 | 0,36 | 0,38 | 0,13 | 0,34 | 0,54 | 0,47 | 0,57 | 0,77 | 0,60 | 0,73 | 0,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,66 | 0,71 | 0,94 | 2,21 | 1,01 | 0,62 | 0,87 | 1,01 | 1,13 | 1,01 | 0,30 | 0,27 | 0,29 | 0,22 | 0,25 | 0,18 | 0,11 | 0,14 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,7% | -2,6% | 2,0% | 52,0% | 28,8% | 11,9% | -10,0% | 14,7% | 24,3% | 24,1% | 23,2% | 23,5% | 23,4% | 23,3% | 23,3% | 21,1% | 22,1% | 21,8% | 26,4% |
| FAVÖK Marjı | -4,7% | -8,0% | -5,2% | 45,7% | 23,6% | 2,7% | -29,6% | 1,8% | 16,6% | 16,1% | 1,6% | 12,3% | 12,9% | 11,5% | 12,1% | 8,5% | 5,4% | 10,0% | 17,5% |
| Net Kâr Marjı | -18,9% | -15,2% | -14,3% | 35,6% | 13,0% | 0,8% | -78,8% | -55,8% | 8,4% | 6,6% | 4,4% | 4,9% | 6,7% | 7,4% | 7,8% | 6,2% | 2,8% | 6,2% | 9,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,8% | -5,7% | 3,7% | 24,9% | 8,9% | 6,7% | -11,6% | -44,7% | -31,6% | -2,4% | -34,3% | -23,6% | -19,7% | -28,3% | -9,8% | -3,8% | -8,5% | -4,5% | -21,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,63 | -%1,25 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 674,98 | -%2,59 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,23 | +%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,28 | +%0,69 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 315,12 | -%4,74 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 585,80 | -%0,17 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,25 | -%1,54 |