002177Guangzhou KingTeller Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $639,70 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,73 Mr | 元1,73 Mr | 元1,73 Mr | 元1,73 Mr | 元1,75 Mr | 元1,78 Mr | 元1,78 Mr | 元1,74 Mr | 元2,06 Mr | 元2,17 Mr | 元2,31 Mr | 元1,85 Mr | 元1,74 Mr | 元1,75 Mr | 元1,71 Mr | 元1,49 Mr | 元1,12 Mr | 元709,97 Mn | 元626,75 Mn | 元229,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元19,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元24,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元71,00 Mn | 元9,34 Mn | 元8,66 Mn | 元58,90 Mn | 元130,00 Mn | 元152,72 Mn | 元226,23 Mn | 元23,89 Mn | 元52,55 Mn | 元171,42 Mn | 元121,79 Mn | 元0,00 | 元38,39 Mn | 元202,84 Mn | 元173,07 Mn | 元81,15 Mn |
| Net Borç† | -元264,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元58,62 Mn | 元66,61 Mn | 元69,73 Mn | 元67,69 Mn | 元85,52 Mn | 元176,46 Mn | 元206,04 Mn | 元391,56 Mn | 元558,25 Mn | 元761,40 Mn | 元1,10 Mr | 元971,65 Mn | 元848,52 Mn | 元737,26 Mn | 元722,66 Mn | 元456,96 Mn | 元442,34 Mn | 元342,58 Mn | 元242,57 Mn | 元136,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元27,99 Mn | 元33,05 Mn | 元36,62 Mn | 元34,30 Mn | 元42,66 Mn | 元83,27 Mn | 元88,72 Mn | 元107,80 Mn | 元156,18 Mn | 元240,16 Mn | 元395,97 Mn | 元380,40 Mn | 元381,76 Mn | 元329,05 Mn | 元366,37 Mn | 元221,38 Mn | 元230,88 Mn | 元227,37 Mn | 元163,18 Mn | 元92,31 Mn |
| FAVÖK | 元23,29 Mn | 元25,62 Mn | 元26,17 Mn | 元27,83 Mn | 元1,92 Mn | 元52,93 Mn | 元10,43 Mn | 元12,61 Mn | 元24,76 Mn | 元92,95 Mn | 元167,10 Mn | 元190,89 Mn | 元219,21 Mn | 元201,88 Mn | 元247,59 Mn | 元151,46 Mn | 元152,81 Mn | 元95,02 Mn | 元86,60 Mn | 元48,67 Mn |
| Net Kâr | 元12,95 Mn | 元10,91 Mn | 元15,45 Mn | 元54,17 Mn | -元63,19 Mn | 元71,76 Mn | 元65,65 Mn | -元94,82 Mn | 元13,77 Mn | 元23,25 Mn | 元69,45 Mn | 元132,01 Mn | 元124,38 Mn | 元124,05 Mn | 元178,81 Mn | 元94,05 Mn | 元90,82 Mn | 元60,40 Mn | 元59,77 Mn | 元34,78 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | -0,08 | 0,09 | 0,09 | -0,12 | 0,02 | 0,03 | 0,09 | 0,17 | 0,16 | 0,16 | 0,24 | 0,12 | 0,14 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元35,89 Mn | 元21,60 Mn | 元10,19 Mn | 元34,03 Mn | -元100,52 Mn | 元7,81 Mn | 元157,81 Mn | 元96,86 Mn | 元129,73 Mn | 元230,00 Mn | 元188,03 Mn | 元48,85 Mn | 元4,08 Mn | 元80,61 Mn | -元146,02 Mn | -元93,08 Mn | -元58,19 Mn | -元53,15 Mn | -元98,79 Mn | -元50,78 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,0% | 0,5% | 0,5% | 3,4% | 6,3% | 7,0% | 9,8% | 1,3% | 3,0% | 9,8% | 7,1% | 0,0% | 3,4% | 28,6% | 27,6% | 35,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,10 | 0,12 | 0,23 | 0,27 | 0,35 | 0,47 | 0,52 | 0,49 | 0,42 | 0,42 | 0,31 | 0,39 | 0,48 | 0,39 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,10 | 0,12 | 0,23 | 0,33 | 0,45 | 0,64 | 0,57 | 0,50 | 0,43 | 0,42 | 0,27 | 0,26 | 0,20 | 0,14 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 47,8% | 49,6% | 52,5% | 50,7% | 49,9% | 47,2% | 43,1% | 27,5% | 28,0% | 31,5% | 36,1% | 39,2% | 45,0% | 44,6% | 50,7% | 48,4% | 52,2% | 66,4% | 67,3% | 67,5% |
| FAVÖK Marjı | 39,7% | 38,5% | 37,5% | 41,1% | 2,2% | 30,0% | 5,1% | 3,2% | 4,4% | 12,2% | 15,2% | 19,6% | 25,8% | 27,4% | 34,3% | 33,1% | 34,5% | 27,7% | 35,7% | 35,6% |
| Net Kâr Marjı | 22,1% | 16,4% | 22,2% | 80,0% | -73,9% | 40,7% | 31,9% | -24,2% | 2,5% | 3,1% | 6,3% | 13,6% | 14,7% | 16,8% | 24,7% | 20,6% | 20,5% | 17,6% | 24,6% | 25,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 61,2% | 32,4% | 14,6% | 50,3% | -117,5% | 4,4% | 76,6% | 24,7% | 23,2% | 30,2% | 17,1% | 5,0% | 0,5% | 10,9% | -20,2% | -20,4% | -13,2% | -15,5% | -40,7% | -37,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,85 | -%1,88 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,12 | -%6,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,47 | +%0,04 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,65 | +%1,14 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,06 | +%0,72 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,08 | -%1,91 |