002178Shanghai Yanhua Smartech Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $491,12 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,37 Mr | 元1,41 Mr | 元1,61 Mr | 元1,63 Mr | 元1,77 Mr | 元1,73 Mr | 元2,04 Mr | 元2,01 Mr | 元2,23 Mr | 元2,30 Mr | 元2,12 Mr | 元1,36 Mr | 元1,20 Mr | 元831,32 Mn | 元752,75 Mn | 元519,83 Mn | 元438,14 Mn | 元385,32 Mn | 元400,13 Mn | 元194,77 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元208,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元821,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元548,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元139,16 Mn | 元140,12 Mn | 元189,33 Mn | 元194,47 Mn | 元229,78 Mn | 元165,18 Mn | 元131,67 Mn | 元138,11 Mn | 元139,03 Mn | 元197,57 Mn | 元210,20 Mn | 元171,58 Mn | 元193,99 Mn | 元218,15 Mn | 元219,14 Mn | 元100,77 Mn | 元60,12 Mn | 元40,00 Mn | 元45,00 Mn | 元20,00 Mn |
| Net Borç† | -元80,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元424,36 Mn | 元545,75 Mn | 元673,70 Mn | 元624,51 Mn | 元813,98 Mn | 元656,31 Mn | 元916,44 Mn | 元1,13 Mr | 元1,19 Mr | 元1,10 Mr | 元1,10 Mr | 元807,87 Mn | 元752,85 Mn | 元588,74 Mn | 元464,97 Mn | 元379,87 Mn | 元291,76 Mn | 元214,62 Mn | 元203,98 Mn | 元235,72 Mn |
| Brüt Kâr | 元92,33 Mn | 元120,82 Mn | 元153,33 Mn | 元97,43 Mn | 元144,59 Mn | 元84,95 Mn | 元155,13 Mn | 元120,43 Mn | 元129,91 Mn | 元172,75 Mn | 元226,08 Mn | 元164,83 Mn | 元116,91 Mn | 元94,45 Mn | 元64,61 Mn | 元56,86 Mn | 元47,41 Mn | 元45,89 Mn | 元53,48 Mn | 元62,47 Mn |
| FAVÖK | 元22,51 Mn | 元26,77 Mn | 元57,94 Mn | -元29,66 Mn | 元58,69 Mn | -元143,10 Mn | -元50,16 Mn | -元95,79 Mn | -元7,85 Mn | 元39,93 Mn | 元106,70 Mn | 元73,58 Mn | 元55,29 Mn | 元41,49 Mn | 元333.890 | 元23,99 Mn | 元17,48 Mn | 元19,66 Mn | 元31,06 Mn | — |
| Net Kâr | 元8,95 Mn | -元21,30 Mn | 元22,51 Mn | -元146,31 Mn | 元9,00 Mn | -元271,76 Mn | 元23,09 Mn | -元285,70 Mn | 元25,20 Mn | 元44,46 Mn | 元102,22 Mn | 元57,91 Mn | 元37,63 Mn | 元17,56 Mn | -元9,40 Mn | 元15,84 Mn | 元16,10 Mn | 元13,08 Mn | 元24,79 Mn | 元23,16 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,03 | 0,03 | -0,21 | 0,01 | -0,38 | 0,03 | -0,40 | 0,04 | 0,06 | 0,15 | 0,09 | 0,07 | 0,03 | -0,02 | 0,03 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元27,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元5,99 Mn | -元60,19 Mn | -元11,67 Mn | -元6,79 Mn | 元11,66 Mn | -元2,33 Mn | -元38,13 Mn | 元15,58 Mn | 元61,45 Mn | -元34,46 Mn | 元66,08 Mn | 元37,26 Mn | 元9,76 Mn | 元36,68 Mn | -元1,24 Mn | -元62,59 Mn | 元26,65 Mn | -元42,09 Mn | -元38,49 Mn | -元6,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元21,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,2% | 9,9% | 11,8% | 11,9% | 13,0% | 9,5% | 6,5% | 6,9% | 6,2% | 8,6% | 9,9% | 12,6% | 16,2% | 26,2% | 29,1% | 19,4% | 13,7% | 10,4% | 11,2% | 10,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,39 | 0,42 | 0,38 | 0,46 | 0,38 | 0,45 | 0,57 | 0,53 | 0,48 | 0,52 | 0,59 | 0,63 | 0,71 | 0,62 | 0,73 | 0,67 | 0,56 | 0,51 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 1,00 | 1,23 | 1,14 | 1,48 | 1,20 | 1,67 | 2,07 | 2,16 | 2,00 | 2,00 | 1,47 | 1,37 | 1,07 | 0,85 | 0,69 | 0,53 | 0,39 | 0,37 | 0,43 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,8% | 22,1% | 22,8% | 15,6% | 17,8% | 12,9% | 16,9% | 10,6% | 10,9% | 15,8% | 20,6% | 20,4% | 15,5% | 16,0% | 13,9% | 15,0% | 16,2% | 21,4% | 26,2% | 26,5% |
| FAVÖK Marjı | 5,3% | 4,9% | 8,6% | -4,7% | 7,2% | -21,8% | -5,5% | -8,4% | -0,7% | 3,6% | 9,7% | 9,1% | 7,3% | 7,0% | 0,1% | 6,3% | 6,0% | 9,2% | 15,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 2,1% | -3,9% | 3,3% | -23,4% | 1,1% | -41,4% | 2,5% | -25,2% | 2,1% | 4,1% | 9,3% | 7,2% | 5,0% | 3,0% | -2,0% | 4,2% | 5,5% | 6,1% | 12,2% | 9,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | -11,0% | -1,7% | -1,1% | 1,4% | -0,4% | -4,2% | 1,4% | 5,2% | -3,1% | 6,0% | 4,6% | 1,3% | 6,2% | -0,3% | -16,5% | 9,1% | -19,6% | -18,9% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |