002184Shanghai Hi-Tech Control System Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $498,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,72 Mr | 元3,73 Mr | 元4,50 Mr | 元3,13 Mr | 元2,58 Mr | 元2,35 Mr | 元2,02 Mr | 元2,12 Mr | 元2,16 Mr | 元2,16 Mr | 元1,94 Mr | 元1,55 Mr | 元1,28 Mr | 元1,24 Mr | 元1,15 Mr | 元1,08 Mr | 元964,55 Mn | 元896,92 Mn | 元861,50 Mn | 元376,14 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元620,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元696,55 Mn | 元1,12 Mr | 元1,21 Mr | 元801,36 Mn | 元560,63 Mn | 元540,63 Mn | 元379,53 Mn | 元609,69 Mn | 元498,13 Mn | 元359,90 Mn | 元606,44 Mn | 元321,79 Mn | 元178,19 Mn | 元171,05 Mn | 元135,10 Mn | 元15,84 Mn | 元2,00 Mn | 元0,00 | 元69,77 Mn | 元73,87 Mn |
| Net Borç† | 元75,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,53 Mr | 元2,34 Mr | 元3,54 Mr | 元2,70 Mr | 元2,49 Mr | 元2,26 Mr | 元2,05 Mr | 元1,69 Mr | 元2,04 Mr | 元1,74 Mr | 元1,73 Mr | 元1,54 Mr | 元1,43 Mr | 元1,26 Mr | 元1,33 Mr | 元1,37 Mr | 元1,15 Mr | 元1,08 Mr | 元1,45 Mr | 元1,07 Mr |
| Brüt Kâr | 元314,28 Mn | 元329,18 Mn | 元577,36 Mn | 元477,01 Mn | 元469,14 Mn | 元425,14 Mn | 元370,77 Mn | 元284,92 Mn | 元400,71 Mn | 元360,29 Mn | 元393,32 Mn | 元298,59 Mn | 元238,96 Mn | 元194,60 Mn | 元222,09 Mn | 元219,00 Mn | 元197,30 Mn | 元183,86 Mn | 元159,25 Mn | 元133,98 Mn |
| FAVÖK | 元6,32 Mn | -元321,27 Mn | 元207,90 Mn | 元209,19 Mn | 元222,62 Mn | 元212,14 Mn | 元129,57 Mn | -元73,29 Mn | 元80,67 Mn | 元67,57 Mn | 元130,97 Mn | 元90,73 Mn | 元68,20 Mn | 元18,30 Mn | 元49,92 Mn | 元45,80 Mn | 元50,45 Mn | 元55,84 Mn | 元74,56 Mn | 元66,43 Mn |
| Net Kâr | -元82,00 Mn | -元222,74 Mn | 元117,31 Mn | 元141,67 Mn | 元134,36 Mn | 元127,01 Mn | 元52,44 Mn | -元159,56 Mn | 元14,53 Mn | 元13,43 Mn | 元77,86 Mn | 元55,44 Mn | 元30,93 Mn | 元2,20 Mn | 元20,48 Mn | 元30,07 Mn | 元41,37 Mn | 元48,70 Mn | 元52,02 Mn | 元47,35 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,23 | -0,63 | 0,33 | 0,40 | 0,38 | 0,36 | 0,15 | -0,45 | 0,04 | 0,04 | 0,24 | 0,17 | 0,10 | 0,01 | 0,06 | 0,09 | 0,13 | 0,22 | 0,16 | 0,15 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元67,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元176,61 Mn | -元419,59 Mn | 元338,34 Mn | 元148,16 Mn | 元138,61 Mn | 元242,82 Mn | 元269,03 Mn | 元125,72 Mn | -元153,27 Mn | -元46,48 Mn | -元17,89 Mn | -元6,05 Mn | -元34,14 Mn | -元7,36 Mn | -元213,46 Mn | -元89,33 Mn | -元80,01 Mn | -元32,83 Mn | -元6,78 Mn | 元10,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,6% | 30,0% | 27,0% | 25,6% | 21,8% | 23,0% | 18,8% | 28,7% | 23,1% | 16,7% | 31,3% | 20,8% | 13,9% | 13,8% | 11,7% | 1,5% | 0,2% | 0,0% | 8,1% | 19,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,93 | 0,63 | 0,79 | 0,86 | 0,96 | 0,96 | 1,02 | 0,79 | 0,95 | 0,81 | 0,89 | 0,99 | 1,11 | 1,02 | 1,15 | 1,27 | 1,20 | 1,21 | 1,68 | 2,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,61 | 1,49 | 2,26 | 1,72 | 1,59 | 1,44 | 1,31 | 1,07 | 1,30 | 1,11 | 1,11 | 0,98 | 0,91 | 0,81 | 0,85 | 0,88 | 0,74 | 0,69 | 0,92 | 0,68 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,4% | 14,1% | 16,3% | 17,7% | 18,9% | 18,8% | 18,1% | 16,9% | 19,6% | 20,7% | 22,7% | 19,4% | 16,8% | 15,4% | 16,7% | 16,0% | 17,1% | 17,0% | 11,0% | 12,5% |
| FAVÖK Marjı | 0,2% | -13,7% | 5,9% | 7,7% | 9,0% | 9,4% | 6,3% | -4,3% | 3,9% | 3,9% | 7,6% | 5,9% | 4,8% | 1,4% | 3,8% | 3,3% | 4,4% | 5,2% | 5,2% | 6,2% |
| Net Kâr Marjı | -3,2% | -9,5% | 3,3% | 5,2% | 5,4% | 5,6% | 2,6% | -9,5% | 0,7% | 0,8% | 4,5% | 3,6% | 2,2% | 0,2% | 1,5% | 2,2% | 3,6% | 4,5% | 3,6% | 4,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,0% | -17,9% | 9,5% | 5,5% | 5,6% | 10,7% | 13,1% | 7,5% | -7,5% | -2,7% | -1,0% | -0,4% | -2,4% | -0,6% | -16,1% | -6,5% | -6,9% | -3,0% | -0,5% | 1,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |