002185Tianshui Huatian Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,96 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元43,20 Mr | 元38,24 Mr | 元33,75 Mr | 元30,97 Mr | 元29,97 Mr | 元19,33 Mr | 元16,04 Mr | 元12,62 Mr | 元9,37 Mr | 元7,68 Mr | 元7,12 Mr | 元4,20 Mr | 元3,63 Mr | 元2,60 Mr | 元2,34 Mr | 元1,74 Mr | 元1,30 Mr | 元1,15 Mr | 元1,19 Mr | 元628,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元21,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元15,07 Mr | 元12,50 Mr | 元10,00 Mr | 元7,41 Mr | 元6,60 Mr | 元4,45 Mr | 元3,53 Mr | 元4,17 Mr | 元1,17 Mr | 元538,82 Mn | 元720,91 Mn | 元683,38 Mn | 元843,43 Mn | 元566,50 Mn | 元469,71 Mn | 元374,94 Mn | 元120,00 Mn | 元149,00 Mn | 元141,80 Mn | 元118,80 Mn |
| Net Borç† | 元7,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元17,19 Mr | 元14,38 Mr | 元11,23 Mr | 元11,84 Mr | 元12,08 Mr | 元8,36 Mr | 元8,09 Mr | 元7,12 Mr | 元7,00 Mr | 元5,46 Mr | 元3,87 Mr | 元3,29 Mr | 元2,44 Mr | 元1,62 Mr | 元1,31 Mr | 元1,16 Mr | 元777,30 Mn | 元737,01 Mn | 元677,72 Mn | 元510,28 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,99 Mr | 元1,46 Mr | 元752,17 Mn | 元1,79 Mr | 元2,82 Mr | 元1,68 Mr | 元1,22 Mr | 元1,08 Mr | 元1,22 Mr | 元959,00 Mn | 元777,38 Mn | 元699,82 Mn | 元514,09 Mn | 元300,07 Mn | 元206,96 Mn | 元239,68 Mn | 元180,47 Mn | 元158,27 Mn | 元159,01 Mn | 元96,53 Mn |
| FAVÖK | 元3,36 Mr | 元2,53 Mr | 元1,92 Mr | 元2,83 Mr | 元3,40 Mr | 元2,20 Mr | 元1,56 Mr | 元1,13 Mr | 元1,13 Mr | 元828,72 Mn | 元669,56 Mn | 元588,66 Mn | 元452,14 Mn | 元273,43 Mn | 元199,36 Mn | 元237,35 Mn | 元172,99 Mn | 元155,75 Mn | 元166,43 Mn | 元111,05 Mn |
| Net Kâr | 元710,51 Mn | 元616,25 Mn | 元226,32 Mn | 元753,95 Mn | 元1,42 Mr | 元701,71 Mn | 元286,79 Mn | 元389,83 Mn | 元495,17 Mn | 元390,92 Mn | 元318,52 Mn | 元298,18 Mn | 元199,16 Mn | 元121,04 Mn | 元78,96 Mn | 元111,87 Mn | 元77,14 Mn | 元68,54 Mn | 元80,90 Mn | 元61,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,22 | 0,19 | 0,07 | 0,24 | 0,50 | 0,26 | 0,10 | 0,16 | 0,21 | 0,16 | 0,15 | 0,15 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,06 | 0,04 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元936,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元2,56 Mr | -元1,73 Mr | -元1,26 Mr | -元2,50 Mr | -元2,09 Mr | -元981,79 Mn | -元189,25 Mn | -元502,72 Mn | -元888,39 Mn | -元639,19 Mn | -元209,94 Mn | -元45,15 Mn | -元140,69 Mn | -元64,58 Mn | -元222,67 Mn | -元162,57 Mn | 元26,04 Mn | -元107,13 Mn | -元28,05 Mn | 元23,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元6,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,9% | 32,7% | 29,6% | 23,9% | 22,0% | 23,0% | 22,0% | 33,1% | 12,5% | 7,0% | 10,1% | 16,3% | 23,2% | 21,8% | 20,1% | 21,5% | 9,2% | 12,9% | 12,0% | 18,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,40 | 0,38 | 0,33 | 0,38 | 0,40 | 0,43 | 0,50 | 0,56 | 0,75 | 0,71 | 0,54 | 0,78 | 0,67 | 0,62 | 0,56 | 0,67 | 0,60 | 0,64 | 0,57 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,80 | 0,67 | 0,52 | 0,55 | 0,56 | 0,39 | 0,38 | 0,33 | 0,33 | 0,25 | 0,18 | 0,15 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 10,2% | 6,7% | 15,1% | 23,3% | 20,0% | 15,0% | 15,2% | 17,4% | 17,5% | 20,1% | 21,3% | 21,1% | 18,5% | 15,8% | 20,6% | 23,2% | 21,5% | 23,5% | 18,9% |
| FAVÖK Marjı | 19,6% | 17,6% | 17,1% | 23,9% | 28,1% | 26,4% | 19,3% | 15,9% | 16,1% | 15,2% | 17,3% | 17,9% | 18,5% | 16,9% | 15,2% | 20,4% | 22,3% | 21,1% | 24,6% | 21,8% |
| Net Kâr Marjı | 4,1% | 4,3% | 2,0% | 6,4% | 11,7% | 8,4% | 3,5% | 5,5% | 7,1% | 7,2% | 8,2% | 9,1% | 8,2% | 7,5% | 6,0% | 9,6% | 9,9% | 9,3% | 11,9% | 12,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,9% | -12,0% | -11,2% | -21,1% | -17,3% | -11,7% | -2,3% | -7,1% | -12,7% | -11,7% | -5,4% | -1,4% | -5,8% | -4,0% | -17,0% | -14,0% | 3,4% | -14,5% | -4,1% | 4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |