002186China Quanjude (Group) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $423,47 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,50 Mr | 元1,49 Mr | 元1,52 Mr | 元1,54 Mr | 元1,78 Mr | 元1,96 Mr | 元2,00 Mr | 元2,02 Mr | 元2,07 Mr | 元1,98 Mr | 元1,86 Mr | 元1,72 Mr | 元1,40 Mr | 元1,36 Mr | 元1,27 Mr | 元1,26 Mr | 元1,07 Mr | 元1,09 Mr | 元1,10 Mr | 元744,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元82,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元608,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元881,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元177,31 Mn | 元168,41 Mn | 元197,25 Mn | 元244,89 Mn | 元265,24 Mn | 元252,95 Mn | 元4,16 Mn | 元5,41 Mn | 元3,87 Mn | 元5,45 Mn | 元490.000 | 元0,00 | 元37,00 Mn | 元48,00 Mn | 元69,00 Mn | 元200,00 Mn | 元110,00 Mn | 元165,00 Mn | 元200,00 Mn | 元119,07 Mn |
| Net Borç† | 元74,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,25 Mr | 元1,40 Mr | 元1,42 Mr | 元708,30 Mn | 元945,92 Mn | 元781,70 Mn | 元1,56 Mr | 元1,77 Mr | 元1,85 Mr | 元1,81 Mr | 元1,78 Mr | 元1,77 Mr | 元1,82 Mr | 元1,86 Mr | 元1,72 Mr | 元1,29 Mr | 元1,15 Mr | 元1,08 Mr | 元889,26 Mn | 元769,93 Mn |
| Brüt Kâr | 元197,34 Mn | 元227,72 Mn | 元233,77 Mn | -元117,03 Mn | 元8,26 Mn | -元87,33 Mn | 元883,13 Mn | 元1,01 Mr | 元1,10 Mr | 元1,04 Mr | 元941,01 Mn | 元907,64 Mn | 元922,02 Mn | 元934,20 Mn | 元838,04 Mn | 元650,20 Mn | 元644,71 Mn | 元580,48 Mn | 元474,32 Mn | 元432,06 Mn |
| FAVÖK | 元109,81 Mn | 元133,53 Mn | 元152,95 Mn | -元210,48 Mn | -元106,39 Mn | -元265,54 Mn | 元87,23 Mn | 元164,75 Mn | 元245,63 Mn | 元232,23 Mn | 元241,56 Mn | 元240,13 Mn | 元255,52 Mn | 元311,27 Mn | 元289,01 Mn | 元206,74 Mn | 元203,54 Mn | 元181,20 Mn | 元157,07 Mn | 元139,60 Mn |
| Net Kâr | 元7,75 Mn | 元34,13 Mn | 元60,04 Mn | -元277,06 Mn | -元156,93 Mn | -元261,86 Mn | 元44,63 Mn | 元73,04 Mn | 元136,00 Mn | 元139,59 Mn | 元131,14 Mn | 元125,51 Mn | 元110,06 Mn | 元152,05 Mn | 元129,18 Mn | 元100,29 Mn | 元84,41 Mn | 元75,65 Mn | 元64,32 Mn | 元61,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,11 | 0,20 | -0,90 | -0,51 | -0,85 | 0,14 | 0,24 | 0,44 | 0,45 | 0,43 | 0,42 | 0,39 | 0,54 | 0,46 | 0,35 | 0,30 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元3,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元27,28 Mn | 元68,95 Mn | 元91,44 Mn | -元193,19 Mn | -元109,49 Mn | -元161,72 Mn | 元66,56 Mn | 元48,67 Mn | 元204,33 Mn | 元186,26 Mn | 元202,19 Mn | 元170,15 Mn | 元80,39 Mn | 元228,17 Mn | 元234,58 Mn | 元32,10 Mn | 元151,99 Mn | -元73,37 Mn | 元14,99 Mn | -元43,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元90,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 11,3% | 13,0% | 15,9% | 14,9% | 12,9% | 0,2% | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 2,6% | 3,5% | 5,4% | 15,8% | 10,2% | 15,1% | 18,1% | 16,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,94 | 0,94 | 0,46 | 0,53 | 0,40 | 0,78 | 0,88 | 0,90 | 0,92 | 0,96 | 1,03 | 1,30 | 1,36 | 1,35 | 1,02 | 1,08 | 0,99 | 0,81 | 1,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,42 | 1,59 | 1,61 | 0,80 | 1,07 | 0,89 | 1,77 | 2,01 | 2,10 | 2,06 | 2,02 | 2,01 | 2,07 | 2,11 | 1,95 | 1,46 | 1,31 | 1,23 | 1,01 | 0,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,8% | 16,3% | 16,5% | -16,5% | 0,9% | -11,2% | 56,6% | 56,8% | 59,1% | 57,5% | 52,9% | 51,3% | 50,6% | 50,3% | 48,7% | 50,5% | 55,8% | 53,6% | 53,3% | 56,1% |
| FAVÖK Marjı | 8,8% | 9,5% | 10,8% | -29,7% | -11,2% | -34,0% | 5,6% | 9,3% | 13,3% | 12,8% | 13,6% | 13,6% | 14,0% | 16,8% | 16,8% | 16,1% | 17,6% | 16,7% | 17,7% | 18,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,6% | 2,4% | 4,2% | -39,1% | -16,6% | -33,5% | 2,9% | 4,1% | 7,3% | 7,7% | 7,4% | 7,1% | 6,0% | 8,2% | 7,5% | 7,8% | 7,3% | 7,0% | 7,2% | 8,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,2% | 4,9% | 6,4% | -27,3% | -11,6% | -20,7% | 4,3% | 2,7% | 11,0% | 10,3% | 11,4% | 9,6% | 4,4% | 12,3% | 13,6% | 2,5% | 13,2% | -6,8% | 1,7% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 275,10 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 668,33 | -%3,55 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,11 | +%0,82 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,40 | +%0,84 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 311,50 | -%5,83 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,35 | -%0,08 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,00 | -%2,09 |