002187Guangzhou Grandbuy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $584,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,38 Mr | 元9,11 Mr | 元9,83 Mr | 元9,33 Mr | 元9,67 Mr | 元7,79 Mr | 元4,22 Mr | 元4,40 Mr | 元4,24 Mr | 元4,22 Mr | 元4,61 Mr | 元4,51 Mr | 元4,98 Mr | 元4,75 Mr | 元4,40 Mr | 元3,35 Mr | 元2,70 Mr | 元1,85 Mr | 元1,65 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,76 Mr | 元3,08 Mr | 元3,65 Mr | 元3,07 Mr | 元2,33 Mr | 元138,05 Mn | 元96,45 Mn | 元64,30 Mn | 元31,47 Mn | 元56,74 Mn | 元259,19 Mn | 元65,34 Mn | 元92,40 Mn | 元183,48 Mn | 元136,54 Mn | 元165,86 Mn | 元221,40 Mn | 元35,90 Mn | 元102,80 Mn |
| Net Borç† | -元275,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,38 Mr | 元5,49 Mr | 元5,29 Mr | 元4,84 Mr | 元5,91 Mr | 元3,75 Mr | 元7,94 Mr | 元7,54 Mr | 元6,82 Mr | 元6,50 Mr | 元7,22 Mr | 元7,54 Mr | 元7,64 Mr | 元7,25 Mr | 元7,09 Mr | 元5,78 Mr | 元4,60 Mr | 元3,04 Mr | 元2,59 Mr |
| Brüt Kâr | 元615,82 Mn | 元784,54 Mn | 元814,95 Mn | 元667,27 Mn | 元1,01 Mr | 元1,32 Mr | 元1,04 Mr | 元1,14 Mr | 元1,07 Mr | 元1,12 Mr | 元1,22 Mr | 元1,19 Mr | 元1,27 Mr | 元1,34 Mr | 元1,28 Mr | 元831,36 Mn | 元927,74 Mn | 元536,88 Mn | 元453,03 Mn |
| FAVÖK | 元370,14 Mn | 元633,60 Mn | 元613,75 Mn | 元428,03 Mn | 元724,10 Mn | 元345,08 Mn | 元263,32 Mn | 元329,82 Mn | 元255,89 Mn | 元290,81 Mn | 元377,45 Mn | 元408,33 Mn | 元424,88 Mn | 元418,41 Mn | 元401,20 Mn | 元322,65 Mn | 元303,55 Mn | 元223,33 Mn | 元190,88 Mn |
| Net Kâr | -元96,16 Mn | 元47,61 Mn | 元36,17 Mn | -元143,33 Mn | 元260,54 Mn | 元232,12 Mn | 元112,65 Mn | 元201,09 Mn | 元173,87 Mn | 元157,65 Mn | 元250,64 Mn | 元238,24 Mn | 元222,14 Mn | 元192,79 Mn | 元213,62 Mn | 元173,87 Mn | 元165,52 Mn | 元142,03 Mn | 元109,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,14 | 0,07 | 0,05 | -0,20 | 0,42 | 0,68 | 0,33 | 0,59 | 0,51 | 0,46 | 0,73 | 0,70 | 0,65 | 0,56 | 0,64 | 0,57 | 0,54 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元126,15 Mn | 元573,42 Mn | -元387,95 Mn | 元299,56 Mn | 元530,88 Mn | 元157,81 Mn | 元194,10 Mn | 元150,30 Mn | 元77,01 Mn | 元47,24 Mn | 元85,12 Mn | 元52,67 Mn | 元347,91 Mn | 元374,04 Mn | 元205,40 Mn | 元186,76 Mn | 元80,09 Mn | -元237,24 Mn | 元12,79 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元52,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,9% | 33,9% | 37,1% | 32,9% | 24,1% | 1,8% | 2,3% | 1,5% | 0,7% | 1,3% | 5,6% | 1,4% | 1,9% | 3,9% | 3,1% | 5,0% | 8,2% | 1,9% | 6,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,60 | 0,54 | 0,52 | 0,61 | 0,48 | 1,88 | 1,72 | 1,61 | 1,54 | 1,57 | 1,67 | 1,53 | 1,53 | 1,61 | 1,73 | 1,70 | 1,64 | 1,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 1,38 | 1,33 | 1,21 | 1,48 | 0,94 | 1,99 | 1,89 | 1,71 | 1,63 | 1,81 | 1,89 | 1,92 | 1,82 | 1,78 | 1,45 | 1,15 | 0,76 | 0,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,2% | 14,3% | 15,4% | 13,8% | 17,1% | 35,2% | 13,1% | 15,1% | 15,6% | 17,3% | 16,8% | 15,8% | 16,6% | 18,5% | 18,1% | 14,4% | 20,2% | 17,7% | 17,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,9% | 11,5% | 11,6% | 8,8% | 12,3% | 9,2% | 3,3% | 4,4% | 3,8% | 4,5% | 5,2% | 5,4% | 5,6% | 5,8% | 5,7% | 5,6% | 6,6% | 7,4% | 7,4% |
| Net Kâr Marjı | -2,8% | 0,9% | 0,7% | -3,0% | 4,4% | 6,2% | 1,4% | 2,7% | 2,5% | 2,4% | 3,5% | 3,2% | 2,9% | 2,7% | 3,0% | 3,0% | 3,6% | 4,7% | 4,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,7% | 10,4% | -7,3% | 6,2% | 9,0% | 4,2% | 2,4% | 2,0% | 1,1% | 0,7% | 1,2% | 0,7% | 4,6% | 5,2% | 2,9% | 3,2% | 1,7% | -7,8% | 0,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |