002191Shenzhen Jinjia Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $760,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,34 Mr | 元8,45 Mr | 元9,43 Mr | 元9,44 Mr | 元10,33 Mr | 元9,01 Mr | 元8,67 Mr | 元8,20 Mr | 元8,12 Mr | 元6,68 Mr | 元5,37 Mr | 元4,74 Mr | 元4,51 Mr | 元4,32 Mr | 元3,47 Mr | 元3,73 Mr | 元3,72 Mr | 元3,76 Mr | 元2,78 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元610,59 Mn | 元814,12 Mn | 元1,18 Mr | 元584,78 Mn | 元1,08 Mr | 元450,71 Mn | 元329,38 Mn | 元252,12 Mn | 元180,98 Mn | 元654,92 Mn | 元371,39 Mn | 元363,51 Mn | 元913,75 Mn | 元915,15 Mn | 元757,72 Mn | 元713,81 Mn | 元697,68 Mn | 元582,63 Mn | 元503,64 Mn |
| Net Borç† | -元642,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,98 Mr | 元2,82 Mr | 元3,90 Mr | 元5,14 Mr | 元5,02 Mr | 元4,14 Mr | 元3,96 Mr | 元3,35 Mr | 元2,92 Mr | 元2,75 Mr | 元2,69 Mr | 元2,30 Mr | 元2,12 Mr | 元2,13 Mr | 元2,28 Mr | 元2,02 Mr | 元2,15 Mr | 元1,85 Mr | 元1,45 Mr |
| Brüt Kâr | 元460,48 Mn | 元668,89 Mn | 元907,35 Mn | 元1,32 Mr | 元1,50 Mr | 元1,35 Mr | 元1,59 Mr | 元1,40 Mr | 元1,24 Mr | 元1,08 Mr | 元1,19 Mr | 元914,34 Mn | 元812,84 Mn | 元773,28 Mn | 元838,96 Mn | 元761,99 Mn | 元766,33 Mn | 元598,88 Mn | 元399,77 Mn |
| FAVÖK | 元68,07 Mn | 元328,20 Mn | 元545,61 Mn | 元874,35 Mn | 元1,03 Mr | 元1,05 Mr | 元1,21 Mr | 元1,03 Mr | 元889,06 Mn | 元785,97 Mn | 元912,09 Mn | 元684,19 Mn | 元619,27 Mn | 元626,17 Mn | 元705,26 Mn | 元650,41 Mn | 元649,03 Mn | 元502,71 Mn | 元337,58 Mn |
| Net Kâr | -元345,94 Mn | 元71,99 Mn | 元118,37 Mn | 元197,38 Mn | 元1,02 Mr | 元823,59 Mn | 元876,79 Mn | 元725,31 Mn | 元574,41 Mn | 元570,72 Mn | 元720,73 Mn | 元578,30 Mn | 元476,77 Mn | 元432,77 Mn | 元388,99 Mn | 元303,34 Mn | 元333,42 Mn | 元224,17 Mn | 元165,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,24 | 0,05 | 0,08 | 0,14 | 0,71 | 0,57 | 0,60 | 0,49 | 0,43 | 0,43 | 0,55 | 0,45 | 0,37 | 0,34 | 0,31 | 0,24 | 0,26 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元125,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,43 Mn | 元150,81 Mn | 元497,90 Mn | 元335,52 Mn | 元541,16 Mn | 元939,80 Mn | 元930,85 Mn | 元564,81 Mn | 元439,33 Mn | 元561,69 Mn | 元564,60 Mn | 元674,33 Mn | 元320,40 Mn | 元319,31 Mn | 元496,66 Mn | 元294,40 Mn | 元180,15 Mn | 元165,41 Mn | -元67,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元70,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 7,3% | 9,6% | 12,5% | 6,2% | 10,4% | 5,0% | 3,8% | 3,1% | 2,2% | 9,8% | 6,9% | 7,7% | 20,3% | 21,2% | 21,9% | 19,1% | 18,8% | 15,5% | 18,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,33 | 0,41 | 0,54 | 0,49 | 0,46 | 0,46 | 0,41 | 0,36 | 0,41 | 0,50 | 0,49 | 0,47 | 0,49 | 0,66 | 0,54 | 0,58 | 0,49 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,45 | 0,62 | 0,81 | 0,79 | 0,66 | 0,63 | 0,53 | 0,46 | 0,44 | 0,43 | 0,36 | 0,34 | 0,34 | 0,36 | 0,32 | 0,34 | 0,29 | 0,23 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 23,7% | 23,2% | 25,7% | 30,0% | 32,6% | 40,2% | 41,7% | 42,4% | 39,2% | 44,3% | 39,8% | 38,4% | 36,3% | 36,8% | 37,7% | 35,6% | 32,3% | 27,5% |
| FAVÖK Marjı | 2,3% | 11,6% | 14,0% | 17,0% | 20,5% | 25,3% | 30,5% | 30,7% | 30,4% | 28,6% | 33,9% | 29,8% | 29,3% | 29,4% | 30,9% | 32,1% | 30,1% | 27,1% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | -11,6% | 2,5% | 3,0% | 3,8% | 20,3% | 19,9% | 22,1% | 21,6% | 19,7% | 20,7% | 26,8% | 25,2% | 22,5% | 20,3% | 17,1% | 15,0% | 15,5% | 12,1% | 11,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,0% | 5,3% | 12,8% | 6,5% | 10,8% | 22,7% | 23,5% | 16,9% | 15,0% | 20,4% | 21,0% | 29,3% | 15,1% | 15,0% | 21,8% | 14,5% | 8,4% | 8,9% | -4,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |