002192YOUNGY Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,36 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,93 Mr | 元4,33 Mr | 元4,39 Mr | 元3,86 Mr | 元1,35 Mr | 元1,03 Mr | 元810,30 Mn | 元1,08 Mr | 元1,08 Mr | 元913,01 Mn | 元957,26 Mn | 元899,78 Mn | 元1,15 Mr | 元1,29 Mr | 元1,33 Mr | 元1,03 Mr | 元914,46 Mn | 元405,18 Mn | 元420,86 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元327,01 Mn | 元73,77 Mn | 元173,78 Mn | 元78,34 Mn | 元165,13 Mn | 元149,62 Mn | 元39,67 Mn | 元50,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元431,00 Mn | 元672,74 Mn | 元584,11 Mn | 元571,34 Mn | 元494,80 Mn | 元253,34 Mn | 元130,99 Mn | 元82,75 Mn |
| Net Borç† | -元1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元832,51 Mn | 元557,12 Mn | 元1,19 Mr | 元2,98 Mr | 元904,82 Mn | 元382,72 Mn | 元268,84 Mn | 元380,75 Mn | 元277,20 Mn | 元247,76 Mn | 元231,11 Mn | 元474,93 Mn | 元806,55 Mn | 元1,85 Mr | 元1,64 Mr | 元1,18 Mr | 元607,05 Mn | 元348,76 Mn | 元275,26 Mn |
| Brüt Kâr | 元415,65 Mn | 元256,39 Mn | 元638,32 Mn | 元1,54 Mr | 元237,47 Mn | 元115,77 Mn | 元46,33 Mn | 元73,24 Mn | 元111,13 Mn | 元75,74 Mn | 元73,16 Mn | 元20,22 Mn | 元81,38 Mn | 元95,70 Mn | 元116,53 Mn | 元92,35 Mn | 元69,40 Mn | 元45,52 Mn | 元50,32 Mn |
| FAVÖK | 元307,81 Mn | 元167,74 Mn | 元349,81 Mn | 元1,33 Mr | 元146,27 Mn | 元50,20 Mn | -元73,95 Mn | 元8,31 Mn | 元43,03 Mn | 元19,16 Mn | 元36,02 Mn | -元27,52 Mn | 元18,69 Mn | 元77,58 Mn | 元73,29 Mn | 元60,18 Mn | 元40,98 Mn | 元31,99 Mn | 元39,83 Mn |
| Net Kâr | 元278,76 Mn | 元215,23 Mn | 元380,34 Mn | 元2,44 Mr | 元68,29 Mn | 元21,04 Mn | -元326,13 Mn | -元7,04 Mn | 元36,18 Mn | 元5,31 Mn | 元5,83 Mn | -元82,46 Mn | -元53,98 Mn | 元4,15 Mn | 元4,25 Mn | 元21,00 Mn | 元20,80 Mn | 元14,89 Mn | 元28,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,07 | 0,83 | 1,46 | 9,40 | 0,26 | 0,08 | -1,26 | -0,03 | 0,14 | 0,02 | 0,02 | -0,39 | -0,26 | 0,02 | 0,02 | 0,12 | 0,11 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元74,61 Mn | 元296,44 Mn | -元19,62 Mn | 元1,74 Mr | 元29,70 Mn | -元103,01 Mn | -元55,86 Mn | -元5,19 Mn | -元9,83 Mn | -元57,72 Mn | 元18,44 Mn | 元5,23 Mn | -元154,32 Mn | -元25,85 Mn | 元55,26 Mn | -元230,39 Mn | -元26,81 Mn | -元53,10 Mn | -元55,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元264,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,6% | 1,7% | 4,0% | 2,0% | 12,3% | 14,6% | 4,9% | 4,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 47,9% | 58,5% | 45,3% | 43,1% | 48,3% | 27,7% | 32,3% | 19,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,13 | 0,27 | 0,77 | 0,67 | 0,37 | 0,33 | 0,35 | 0,26 | 0,27 | 0,24 | 0,53 | 0,70 | 1,43 | 1,23 | 1,15 | 0,66 | 0,86 | 0,65 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,16 | 0,33 | 0,83 | 0,25 | 0,11 | 0,07 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,13 | 0,22 | 0,52 | 0,46 | 0,33 | 0,17 | 0,10 | 0,08 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 49,9% | 46,0% | 53,5% | 51,6% | 26,2% | 30,2% | 17,2% | 19,2% | 40,1% | 30,6% | 31,7% | 4,3% | 10,1% | 5,2% | 7,1% | 7,8% | 11,4% | 13,1% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 37,0% | 30,1% | 29,3% | 44,8% | 16,2% | 13,1% | -27,5% | 2,2% | 15,5% | 7,7% | 15,6% | -5,8% | 2,3% | 4,2% | 4,5% | 5,1% | 6,8% | 9,2% | 14,5% |
| Net Kâr Marjı | 33,5% | 38,6% | 31,9% | 82,0% | 7,5% | 5,5% | -121,3% | -1,8% | 13,1% | 2,1% | 2,5% | -17,4% | -6,7% | 0,2% | 0,3% | 1,8% | 3,4% | 4,3% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,0% | 53,2% | -1,6% | 58,3% | 3,3% | -26,9% | -20,8% | -1,4% | -3,5% | -23,3% | 8,0% | 1,1% | -19,1% | -1,4% | 3,4% | -19,5% | -4,4% | -15,2% | -20,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |