002193Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $182,44 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,46 Mr | 元2,75 Mr | 元3,21 Mr | 元4,51 Mr | 元4,81 Mr | 元4,94 Mr | 元4,89 Mr | 元4,81 Mr | 元4,58 Mr | 元4,62 Mr | 元3,22 Mr | 元1,87 Mr | 元1,76 Mr | 元1,81 Mr | 元1,82 Mr | 元1,77 Mr | 元1,58 Mr | 元1,05 Mr | 元891,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元9,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元299,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,16 Mr | 元1,16 Mr | 元1,16 Mr | 元1,17 Mr | 元1,33 Mr | 元1,47 Mr | 元1,65 Mr | 元1,51 Mr | 元1,50 Mr | 元1,46 Mr | 元1,75 Mr | 元981,16 Mn | 元897,38 Mn | 元923,04 Mn | 元959,83 Mn | 元862,85 Mn | 元730,38 Mn | 元321,19 Mn | 元253,95 Mn |
| Net Borç† | 元1,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元353,19 Mn | 元443,01 Mn | 元377,98 Mn | 元586,73 Mn | 元686,17 Mn | 元779,48 Mn | 元1,14 Mr | 元1,32 Mr | 元1,19 Mr | 元1,06 Mr | 元977,42 Mn | 元571,91 Mn | 元583,99 Mn | 元802,09 Mn | 元637,32 Mn | 元510,12 Mn | 元493,83 Mn | 元475,29 Mn | 元484,57 Mn |
| Brüt Kâr | -元1,13 Mn | 元11,63 Mn | -元15,36 Mn | 元48,96 Mn | 元149,82 Mn | 元159,12 Mn | 元249,54 Mn | 元287,42 Mn | 元233,24 Mn | 元228,26 Mn | 元140,33 Mn | 元114,54 Mn | 元103,36 Mn | 元97,21 Mn | 元132,06 Mn | 元144,79 Mn | 元138,53 Mn | 元130,55 Mn | 元135,36 Mn |
| FAVÖK | -元132,36 Mn | -元55,68 Mn | -元123,57 Mn | -元44,65 Mn | 元102,77 Mn | 元87,63 Mn | 元168,25 Mn | 元219,11 Mn | 元189,33 Mn | 元164,60 Mn | 元122,86 Mn | 元91,49 Mn | 元107,08 Mn | 元101,24 Mn | 元123,21 Mn | 元142,10 Mn | 元123,24 Mn | 元104,87 Mn | 元104,76 Mn |
| Net Kâr | -元367,99 Mn | -元577,49 Mn | -元624,82 Mn | -元154,30 Mn | 元993.777 | 元5,09 Mn | 元48,17 Mn | 元99,01 Mn | 元70,93 Mn | 元47,83 Mn | 元18,62 Mn | -元1,79 Mn | 元2,39 Mn | 元2,03 Mn | 元11,21 Mn | 元44,91 Mn | 元49,20 Mn | 元46,48 Mn | 元43,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,41 | -2,21 | -2,39 | -0,59 | 0,00 | 0,02 | 0,18 | 0,38 | 0,27 | 0,23 | 0,12 | -0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,07 | 0,28 | 0,31 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元13,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,76 Mn | -元7,87 Mn | -元29,89 Mn | 元63,46 Mn | -元265,22 Mn | 元124,23 Mn | -元231,84 Mn | 元1,61 Mn | -元58,59 Mn | 元286,30 Mn | -元147,98 Mn | 元62,43 Mn | 元6,36 Mn | 元64,90 Mn | -元43,05 Mn | -元216,28 Mn | -元86,45 Mn | -元211,87 Mn | -元54,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元300.634 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,2% | 42,2% | 36,2% | 26,1% | 27,6% | 29,7% | 33,8% | 31,4% | 32,8% | 31,5% | 54,3% | 52,6% | 50,9% | 51,1% | 52,8% | 48,9% | 46,2% | 30,6% | 28,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,14 | 0,16 | 0,12 | 0,13 | 0,14 | 0,16 | 0,23 | 0,27 | 0,26 | 0,23 | 0,30 | 0,31 | 0,33 | 0,44 | 0,35 | 0,29 | 0,31 | 0,45 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,18 | 1,48 | 1,26 | 1,96 | 2,29 | 2,60 | 3,81 | 4,40 | 3,96 | 3,55 | 3,26 | 1,91 | 1,95 | 2,68 | 2,13 | 1,70 | 1,65 | 1,59 | 1,62 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -0,3% | 2,6% | -4,1% | 8,3% | 21,8% | 20,4% | 21,9% | 21,8% | 19,6% | 21,5% | 14,4% | 20,0% | 17,7% | 12,1% | 20,7% | 28,4% | 28,1% | 27,5% | 27,9% |
| FAVÖK Marjı | -37,5% | -12,6% | -32,7% | -7,6% | 15,0% | 11,2% | 14,7% | 16,6% | 15,9% | 15,5% | 12,6% | 16,0% | 18,3% | 12,6% | 19,3% | 27,9% | 25,0% | 22,1% | 21,6% |
| Net Kâr Marjı | -104,2% | -130,4% | -165,3% | -26,3% | 0,1% | 0,7% | 4,2% | 7,5% | 6,0% | 4,5% | 1,9% | -0,3% | 0,4% | 0,3% | 1,8% | 8,8% | 10,0% | 9,8% | 9,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,8% | -1,8% | -7,9% | 10,8% | -38,7% | 15,9% | -20,3% | 0,1% | -4,9% | 26,9% | -15,1% | 10,9% | 1,1% | 8,1% | -6,8% | -42,4% | -17,5% | -44,6% | -11,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |