002194Wuhan Fingu Electronic Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,95 Mr | 元3,07 Mr | 元3,08 Mr | 元3,45 Mr | 元2,99 Mr | 元2,68 Mr | 元2,43 Mr | 元2,10 Mr | 元2,02 Mr | 元2,55 Mr | 元2,50 Mr | 元2,56 Mr | 元2,30 Mr | 元2,24 Mr | 元2,31 Mr | 元2,36 Mr | 元2,33 Mr | 元2,26 Mr | 元2,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元451,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元105,28 Mn | 元92,54 Mn | 元79,81 Mn | 元120,80 Mn | 元124,44 Mn | 元121,61 Mn | 元158,67 Mn | 元93,91 Mn | 元216,29 Mn | 元114,03 Mn | 元87,64 Mn | 元143,15 Mn | 元111,62 Mn | 元79,78 Mn | 元48,42 Mn | 元53,13 Mn | 元65,56 Mn | 元104,01 Mn | 元109,03 Mn |
| Net Borç† | -元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,34 Mr | 元1,48 Mr | 元1,58 Mr | 元2,06 Mr | 元1,83 Mr | 元1,48 Mr | 元1,70 Mr | 元1,18 Mr | 元1,42 Mr | 元1,66 Mr | 元1,76 Mr | 元1,76 Mr | 元1,11 Mr | 元1,03 Mr | 元991,23 Mn | 元989,59 Mn | 元1,35 Mr | 元1,40 Mr | 元1,02 Mr |
| Brüt Kâr | 元238,71 Mn | 元319,55 Mn | 元322,43 Mn | 元474,21 Mn | 元420,51 Mn | 元391,36 Mn | 元471,24 Mn | 元135,75 Mn | -元160,22 Mn | 元61,91 Mn | 元297,47 Mn | 元329,32 Mn | 元185,52 Mn | 元179,87 Mn | 元317,19 Mn | 元366,83 Mn | 元428,24 Mn | 元407,02 Mn | 元304,56 Mn |
| FAVÖK | 元65,17 Mn | 元114,65 Mn | 元156,85 Mn | 元300,63 Mn | 元277,48 Mn | 元248,74 Mn | 元348,96 Mn | 元53,31 Mn | -元308,20 Mn | -元73,09 Mn | 元154,84 Mn | 元199,13 Mn | 元95,45 Mn | 元90,12 Mn | 元254,83 Mn | 元310,85 Mn | 元460,20 Mn | 元425,94 Mn | 元322,49 Mn |
| Net Kâr | -元11,65 Mn | 元53,25 Mn | 元84,15 Mn | 元276,17 Mn | 元227,72 Mn | 元192,04 Mn | 元260,34 Mn | 元188,81 Mn | -元514,43 Mn | -元165,26 Mn | 元75,03 Mn | 元136,63 Mn | 元48,79 Mn | 元39,28 Mn | 元160,47 Mn | 元213,41 Mn | 元340,95 Mn | 元329,09 Mn | 元229,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | 0,08 | 0,12 | 0,41 | 0,34 | 0,29 | 0,39 | 0,28 | -0,76 | -0,24 | 0,11 | 0,21 | 0,08 | 0,06 | 0,24 | 0,32 | 0,51 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元100,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元111,21 Mn | -元84,15 Mn | 元171,32 Mn | 元134,11 Mn | 元368,62 Mn | 元167,63 Mn | 元411,68 Mn | 元1,14 Mn | -元383,50 Mn | 元297,29 Mn | -元222,13 Mn | -元313,39 Mn | 元231,62 Mn | -元80,34 Mn | 元91,87 Mn | 元9,02 Mn | 元739,58 Mn | -元169,78 Mn | 元19,97 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元30,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,6% | 3,0% | 2,6% | 3,5% | 4,2% | 4,5% | 6,5% | 4,5% | 10,7% | 4,5% | 3,5% | 5,6% | 4,8% | 3,6% | 2,1% | 2,3% | 2,8% | 4,6% | 5,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,48 | 0,51 | 0,60 | 0,61 | 0,55 | 0,70 | 0,56 | 0,70 | 0,65 | 0,71 | 0,69 | 0,48 | 0,46 | 0,43 | 0,42 | 0,58 | 0,62 | 0,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,59 | 0,64 | 0,83 | 0,74 | 0,60 | 0,68 | 0,47 | 0,57 | 0,67 | 0,71 | 0,71 | 0,45 | 0,41 | 0,40 | 0,40 | 0,54 | 0,57 | 0,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,8% | 21,7% | 20,4% | 23,0% | 23,0% | 26,4% | 27,7% | 11,5% | -11,3% | 3,7% | 16,9% | 18,7% | 16,7% | 17,5% | 32,0% | 37,1% | 31,7% | 29,0% | 29,7% |
| FAVÖK Marjı | 4,9% | 7,8% | 9,9% | 14,6% | 15,2% | 16,8% | 20,5% | 4,5% | -21,7% | -4,4% | 8,8% | 11,3% | 8,6% | 8,8% | 25,7% | 31,4% | 34,1% | 30,4% | 31,5% |
| Net Kâr Marjı | -0,9% | 3,6% | 5,3% | 13,4% | 12,5% | 13,0% | 15,3% | 16,1% | -36,3% | -9,9% | 4,3% | 7,8% | 4,4% | 3,8% | 16,2% | 21,6% | 25,2% | 23,4% | 22,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,3% | -5,7% | 10,9% | 6,5% | 20,2% | 11,3% | 24,2% | 0,1% | -27,1% | 17,9% | -12,6% | -17,8% | 20,8% | -7,8% | 9,3% | 0,9% | 54,7% | -12,1% | 1,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |