002196Zhejiang Founder Motor Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $704,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,70 Mr | 元4,12 Mr | 元4,08 Mr | 元3,82 Mr | 元3,20 Mr | 元2,61 Mr | 元2,87 Mr | 元2,86 Mr | 元3,29 Mr | 元2,90 Mr | 元2,78 Mr | 元1,27 Mr | 元903,12 Mn | 元673,71 Mn | 元705,99 Mn | 元579,05 Mn | 元502,77 Mn | 元475,76 Mn | 元588,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元385,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,77 Mr | 元1,51 Mr | 元1,39 Mr | 元1,25 Mr | 元744,57 Mn | 元441,74 Mn | 元393,44 Mn | 元440,30 Mn | 元377,82 Mn | 元233,53 Mn | 元244,14 Mn | 元209,02 Mn | 元150,15 Mn | 元256,73 Mn | 元247,83 Mn | 元180,12 Mn | 元160,00 Mn | 元179,41 Mn | 元213,47 Mn |
| Net Borç† | 元1,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,91 Mr | 元2,47 Mr | 元2,49 Mr | 元2,33 Mr | 元1,89 Mr | 元1,14 Mr | 元1,11 Mr | 元1,36 Mr | 元1,31 Mr | 元1,05 Mr | 元791,16 Mn | 元619,73 Mn | 元485,22 Mn | 元474,29 Mn | 元576,18 Mn | 元516,03 Mn | 元286,36 Mn | 元306,28 Mn | 元400,46 Mn |
| Brüt Kâr | 元324,79 Mn | 元300,21 Mn | 元356,22 Mn | 元236,05 Mn | 元125,15 Mn | 元72,97 Mn | 元177,89 Mn | 元226,61 Mn | 元278,87 Mn | 元246,54 Mn | 元133,76 Mn | 元87,20 Mn | 元70,22 Mn | 元76,55 Mn | 元91,71 Mn | 元81,18 Mn | 元41,33 Mn | 元50,27 Mn | 元72,79 Mn |
| FAVÖK | 元166,36 Mn | 元136,87 Mn | 元115,67 Mn | -元104,61 Mn | -元87,88 Mn | -元173,01 Mn | 元78,03 Mn | 元88,33 Mn | 元167,25 Mn | 元174,08 Mn | 元87,58 Mn | 元31,80 Mn | 元26,30 Mn | 元45,76 Mn | 元61,05 Mn | 元42,18 Mn | 元16,78 Mn | 元35,68 Mn | 元58,97 Mn |
| Net Kâr | 元21,01 Mn | -元28,35 Mn | 元100,08 Mn | -元231,16 Mn | 元25,18 Mn | -元638,79 Mn | 元16,87 Mn | -元444,37 Mn | 元132,30 Mn | 元118,29 Mn | 元65,01 Mn | 元10,19 Mn | 元5,44 Mn | 元20,39 Mn | 元39,50 Mn | 元22,65 Mn | 元4,39 Mn | 元17,01 Mn | 元30,86 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,04 | -0,06 | 0,21 | -0,48 | 0,05 | -1,36 | 0,04 | -1,00 | 0,29 | 0,26 | 0,21 | 0,04 | 0,02 | 0,11 | 0,20 | 0,11 | 0,02 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元158,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元216,77 Mn | 元24,77 Mn | -元143,83 Mn | -元735,03 Mn | -元111,65 Mn | -元49,48 Mn | -元14,76 Mn | -元109,08 Mn | -元92,40 Mn | -元102,07 Mn | -元28,25 Mn | 元40,52 Mn | 元12,70 Mn | -元13,18 Mn | -元32,68 Mn | -元15,66 Mn | 元43,09 Mn | -元94,71 Mn | -元11,89 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元365,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,7% | 36,6% | 34,1% | 32,7% | 23,3% | 16,9% | 13,7% | 15,4% | 11,5% | 8,0% | 8,8% | 16,4% | 16,6% | 38,1% | 35,1% | 31,1% | 31,8% | 37,7% | 36,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,62 | 0,60 | 0,61 | 0,61 | 0,59 | 0,44 | 0,39 | 0,48 | 0,40 | 0,36 | 0,28 | 0,49 | 0,54 | 0,70 | 0,82 | 0,89 | 0,57 | 0,64 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,05 | 1,74 | 1,76 | 1,64 | 1,33 | 0,81 | 0,78 | 0,96 | 0,93 | 0,74 | 0,56 | 0,44 | 0,34 | 0,33 | 0,41 | 0,36 | 0,20 | 0,22 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,2% | 12,2% | 14,3% | 10,1% | 6,6% | 6,4% | 16,0% | 16,6% | 21,3% | 23,6% | 16,9% | 14,1% | 14,5% | 16,1% | 15,9% | 15,7% | 14,4% | 16,4% | 18,2% |
| FAVÖK Marjı | 5,7% | 5,5% | 4,6% | -4,5% | -4,7% | -15,2% | 7,0% | 6,5% | 12,7% | 16,7% | 11,1% | 5,1% | 5,4% | 9,6% | 10,6% | 8,2% | 5,9% | 11,6% | 14,7% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | -1,1% | 4,0% | -9,9% | 1,3% | -56,0% | 1,5% | -32,6% | 10,1% | 11,3% | 8,2% | 1,6% | 1,1% | 4,3% | 6,9% | 4,4% | 1,5% | 5,6% | 7,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,4% | 1,0% | -5,8% | -31,6% | -5,9% | -4,3% | -1,3% | -8,0% | -7,0% | -9,8% | -3,6% | 6,5% | 2,6% | -2,8% | -5,7% | -3,0% | 15,0% | -30,9% | -3,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |