002197SZZT Electronics Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $602,51 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,59 Mr | 元5,81 Mr | 元6,52 Mr | 元6,03 Mr | 元6,53 Mr | 元6,58 Mr | 元5,99 Mr | 元5,22 Mr | 元5,32 Mr | 元4,75 Mr | 元2,94 Mr | 元1,94 Mr | 元1,66 Mr | 元1,13 Mr | 元1,07 Mr | 元914,00 Mn | 元724,20 Mn | 元641,03 Mn | 元507,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元148,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,93 Mr | 元2,95 Mr | 元3,36 Mr | 元2,95 Mr | 元2,84 Mr | 元3,38 Mr | 元2,79 Mr | 元1,89 Mr | 元1,82 Mr | 元1,08 Mr | 元1,05 Mr | 元493,34 Mn | 元299,60 Mn | 元391,85 Mn | 元322,95 Mn | 元198,31 Mn | 元170,79 Mn | 元92,97 Mn | 元49,39 Mn |
| Net Borç† | 元2,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元988,21 Mn | 元922,42 Mn | 元1,30 Mr | 元1,22 Mr | 元1,24 Mr | 元1,32 Mr | 元1,33 Mr | 元1,33 Mr | 元1,67 Mr | 元1,79 Mr | 元1,13 Mr | 元962,53 Mn | 元790,04 Mn | 元584,13 Mn | 元677,01 Mn | 元524,23 Mn | 元547,34 Mn | 元395,17 Mn | 元247,17 Mn |
| Brüt Kâr | 元95,93 Mn | 元124,32 Mn | 元278,90 Mn | 元211,97 Mn | 元358,81 Mn | 元362,13 Mn | 元368,13 Mn | 元255,27 Mn | 元408,43 Mn | 元413,37 Mn | 元343,43 Mn | 元268,03 Mn | 元246,04 Mn | 元202,61 Mn | 元233,29 Mn | 元194,84 Mn | 元156,50 Mn | 元142,10 Mn | 元94,04 Mn |
| FAVÖK | 元57,59 Mn | 元110,53 Mn | 元234,50 Mn | -元159,17 Mn | 元268,30 Mn | 元238,78 Mn | 元167,26 Mn | -元101,54 Mn | 元159,46 Mn | 元168,64 Mn | 元138,56 Mn | 元97,83 Mn | 元101,69 Mn | 元74,78 Mn | 元110,25 Mn | 元78,73 Mn | 元57,33 Mn | 元75,59 Mn | 元58,27 Mn |
| Net Kâr | -元378,56 Mn | -元378,94 Mn | -元72,04 Mn | -元537,77 Mn | 元37,85 Mn | 元18,17 Mn | 元20,36 Mn | -元241,20 Mn | 元43,10 Mn | 元54,40 Mn | 元81,59 Mn | 元62,68 Mn | 元55,11 Mn | 元42,25 Mn | 元71,51 Mn | 元54,88 Mn | 元40,65 Mn | 元65,86 Mn | 元43,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,62 | -0,62 | -0,12 | -0,88 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | -0,47 | 0,08 | 0,12 | 0,19 | 0,15 | 0,16 | 0,13 | 0,21 | 0,16 | 0,12 | 0,20 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元72,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元24,71 Mn | 元288,05 Mn | 元187,23 Mn | -元72,64 Mn | 元104,40 Mn | -元376,94 Mn | -元670,05 Mn | -元324,09 Mn | -元1,27 Mr | -元283,69 Mn | -元398,40 Mn | 元42,12 Mn | -元152,01 Mn | -元14,58 Mn | 元13,36 Mn | -元81,85 Mn | -元164,55 Mn | -元27,64 Mn | -元9,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元280,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 52,4% | 50,7% | 51,6% | 49,0% | 43,5% | 51,4% | 46,6% | 36,2% | 34,1% | 22,8% | 35,8% | 25,5% | 18,1% | 34,6% | 30,2% | 21,7% | 23,6% | 14,5% | 9,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,16 | 0,20 | 0,20 | 0,19 | 0,20 | 0,22 | 0,25 | 0,31 | 0,38 | 0,38 | 0,50 | 0,48 | 0,52 | 0,63 | 0,57 | 0,76 | 0,62 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,50 | 0,71 | 0,66 | 0,68 | 0,72 | 0,72 | 0,72 | 0,91 | 0,97 | 0,61 | 0,52 | 0,43 | 0,32 | 0,37 | 0,28 | 0,30 | 0,21 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,7% | 13,5% | 21,5% | 17,3% | 28,8% | 27,5% | 27,7% | 19,3% | 24,4% | 23,1% | 30,5% | 27,8% | 31,1% | 34,7% | 34,5% | 37,2% | 28,6% | 36,0% | 38,0% |
| FAVÖK Marjı | 5,8% | 12,0% | 18,0% | -13,0% | 21,6% | 18,1% | 12,6% | -7,7% | 9,5% | 9,4% | 12,3% | 10,2% | 12,9% | 12,8% | 16,3% | 15,0% | 10,5% | 19,1% | 23,6% |
| Net Kâr Marjı | -38,3% | -41,1% | -5,5% | -44,0% | 3,0% | 1,4% | 1,5% | -18,2% | 2,6% | 3,0% | 7,2% | 6,5% | 7,0% | 7,2% | 10,6% | 10,5% | 7,4% | 16,7% | 17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,5% | 31,2% | 14,4% | -5,9% | 8,4% | -28,6% | -50,4% | -24,5% | -76,1% | -15,8% | -35,4% | 4,4% | -19,2% | -2,5% | 2,0% | -15,6% | -30,1% | -7,0% | -3,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |