002198Guangdong Jiaying Pharmaceutical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $277,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元849,23 Mn | 元838,82 Mn | 元847,56 Mn | 元846,65 Mn | 元807,34 Mn | 元808,44 Mn | 元855,94 Mn | 元889,56 Mn | 元876,61 Mn | 元1,10 Mr | 元1,05 Mr | 元1,04 Mr | 元919,00 Mn | 元314,25 Mn | 元306,55 Mn | 元300,87 Mn | 元254,40 Mn | 元235,24 Mn | 元245,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元164,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元131,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元717,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,40 Mn | 元3,33 Mn | 元4,37 Mn | 元5,77 Mn | 元36,49 Mn | 元20,16 Mn | 元96,78 Mn | 元19,00 Mn | 元40,00 Mn | 元19,90 Mn | 元30,10 Mn | 元62,26 Mn | 元16,14 Mn | 元18,55 Mn | 元22,50 Mn | 元22,50 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元22,00 Mn |
| Net Borç† | -元174,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元379,46 Mn | 元368,98 Mn | 元527,43 Mn | 元651,97 Mn | 元564,05 Mn | 元535,22 Mn | 元490,36 Mn | 元525,37 Mn | 元457,09 Mn | 元441,16 Mn | 元468,42 Mn | 元558,56 Mn | 元224,18 Mn | 元103,26 Mn | 元84,93 Mn | 元75,00 Mn | 元62,32 Mn | 元66,34 Mn | 元64,58 Mn |
| Brüt Kâr | 元219,07 Mn | 元211,14 Mn | 元329,11 Mn | 元409,36 Mn | 元406,97 Mn | 元375,02 Mn | 元368,71 Mn | 元367,51 Mn | 元319,43 Mn | 元325,17 Mn | 元330,27 Mn | 元326,86 Mn | 元117,67 Mn | 元43,97 Mn | 元32,66 Mn | 元40,80 Mn | 元36,49 Mn | 元39,48 Mn | 元40,72 Mn |
| FAVÖK | 元63,60 Mn | 元40,47 Mn | 元59,81 Mn | 元76,15 Mn | 元59,23 Mn | 元58,00 Mn | 元35,39 Mn | 元68,97 Mn | 元61,72 Mn | 元91,65 Mn | 元96,05 Mn | 元101,64 Mn | 元38,84 Mn | 元4,46 Mn | 元13,57 Mn | 元15,61 Mn | 元15,57 Mn | 元18,45 Mn | 元30,81 Mn |
| Net Kâr | 元30,48 Mn | 元20,61 Mn | 元34,32 Mn | 元43,93 Mn | 元1,48 Mn | 元19,84 Mn | -元122,18 Mn | 元35,88 Mn | -元214,76 Mn | 元55,17 Mn | 元66,35 Mn | 元73,65 Mn | 元139,49 Mn | 元7,57 Mn | 元20,24 Mn | 元25,25 Mn | 元15,08 Mn | 元13,72 Mn | 元24,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,04 | 0,07 | 0,09 | 0,00 | 0,04 | -0,24 | 0,07 | -0,42 | 0,11 | 0,13 | 0,15 | 0,33 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元98,77 Mn | 元27,14 Mn | 元96,76 Mn | 元25,58 Mn | 元48,44 Mn | 元85,19 Mn | -元5,85 Mn | 元53,15 Mn | 元12,19 Mn | 元41,15 Mn | 元6,81 Mn | 元2,42 Mn | 元14,61 Mn | 元16,46 Mn | -元9,99 Mn | -元15,93 Mn | -元48,97 Mn | -元18,34 Mn | 元9,67 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元109,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,3% | 0,4% | 0,5% | 0,7% | 4,5% | 2,5% | 11,3% | 2,1% | 4,6% | 1,8% | 2,9% | 6,0% | 1,8% | 5,9% | 7,3% | 7,5% | 0,0% | 0,0% | 9,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,44 | 0,62 | 0,77 | 0,70 | 0,66 | 0,57 | 0,59 | 0,52 | 0,40 | 0,45 | 0,54 | 0,24 | 0,33 | 0,28 | 0,25 | 0,24 | 0,28 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,51 | 0,73 | 0,91 | 0,79 | 0,75 | 0,68 | 0,73 | 0,64 | 0,61 | 0,65 | 0,78 | 0,31 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,09 | 0,09 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 57,7% | 57,2% | 62,4% | 62,8% | 72,2% | 70,1% | 75,2% | 70,0% | 69,9% | 73,7% | 70,5% | 58,5% | 52,5% | 42,6% | 38,4% | 54,4% | 58,6% | 59,5% | 63,0% |
| FAVÖK Marjı | 16,8% | 11,0% | 11,3% | 11,7% | 10,5% | 10,8% | 7,2% | 13,1% | 13,5% | 20,8% | 20,5% | 18,2% | 17,3% | 4,3% | 16,0% | 20,8% | 25,0% | 27,8% | 47,7% |
| Net Kâr Marjı | 8,0% | 5,6% | 6,5% | 6,7% | 0,3% | 3,7% | -24,9% | 6,8% | -47,0% | 12,5% | 14,2% | 13,2% | 62,2% | 7,3% | 23,8% | 33,7% | 24,2% | 20,7% | 37,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -26,0% | 7,4% | 18,3% | 3,9% | 8,6% | 15,9% | -1,2% | 10,1% | 2,7% | 9,3% | 1,5% | 0,4% | 6,5% | 15,9% | -11,8% | -21,2% | -78,6% | -27,6% | 15,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |