002200YCIC Eco-Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $433,67 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,84 Mr | 元2,96 Mr | 元3,23 Mr | 元2,79 Mr | 元2,34 Mr | 元2,99 Mr | 元3,63 Mr | 元3,56 Mr | 元3,32 Mr | 元3,44 Mr | 元2,88 Mr | 元2,42 Mr | 元1,54 Mr | 元1,07 Mr | 元867,35 Mn | 元1,04 Mr | 元981,93 Mn | 元965,53 Mn | 元829,69 Mn | 元362,93 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元923,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元73,23 Mn | 元1,17 Mr | 元1,24 Mr | 元1,26 Mr | 元1,23 Mr | 元1,63 Mr | 元2,37 Mr | 元2,13 Mr | 元1,94 Mr | 元1,59 Mr | 元1,20 Mr | 元796,00 Mn | 元642,00 Mn | 元232,00 Mn | 元199,73 Mn | 元210,00 Mn | 元300,80 Mn | 元155,00 Mn | 元132,00 Mn | 元83,00 Mn |
| Net Borç† | -元849,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元510,45 Mn | 元601,58 Mn | 元598,88 Mn | 元583,26 Mn | 元390,89 Mn | 元265,27 Mn | 元676,54 Mn | 元757,86 Mn | 元671,67 Mn | 元1,00 Mr | 元815,51 Mn | 元712,28 Mn | 元436,53 Mn | 元334,00 Mn | 元240,20 Mn | 元348,10 Mn | 元483,57 Mn | 元341,74 Mn | 元257,40 Mn | 元189,76 Mn |
| Brüt Kâr | 元32,80 Mn | 元53,84 Mn | 元63,68 Mn | 元124,53 Mn | 元89,43 Mn | 元61,80 Mn | 元209,01 Mn | 元96,66 Mn | 元89,05 Mn | 元271,92 Mn | 元214,89 Mn | 元188,45 Mn | 元66,52 Mn | 元48,09 Mn | 元30,83 Mn | 元126,29 Mn | 元158,04 Mn | 元121,64 Mn | 元91,15 Mn | 元67,94 Mn |
| FAVÖK | -元37,08 Mn | -元37,68 Mn | 元4,79 Mn | 元39,93 Mn | -元76,42 Mn | -元41,97 Mn | 元142,56 Mn | -元8,22 Mn | -元67,51 Mn | 元130,06 Mn | 元112,88 Mn | 元66,55 Mn | 元3,88 Mn | 元6,59 Mn | -元27,49 Mn | 元55,66 Mn | 元97,79 Mn | 元100,44 Mn | 元78,66 Mn | 元57,89 Mn |
| Net Kâr | -元24,87 Mn | -元87,73 Mn | 元9,07 Mn | 元11,04 Mn | -元73,47 Mn | -元94,34 Mn | 元35,88 Mn | -元255,40 Mn | -元436,04 Mn | 元33,44 Mn | 元10,25 Mn | 元4,61 Mn | 元15,87 Mn | -元3,96 Mn | -元44,68 Mn | 元14,48 Mn | -元154,11 Mn | 元86,77 Mn | 元64,42 Mn | 元47,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,12 | -0,48 | 0,05 | 0,06 | -0,40 | -0,51 | 0,19 | -1,39 | -2,37 | 0,18 | 0,06 | 0,03 | 0,11 | -0,03 | -0,30 | 0,10 | -1,02 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元217.012 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元140,46 Mn | 元156,61 Mn | 元272,38 Mn | 元29,52 Mn | 元68,69 Mn | 元119,06 Mn | -元104,03 Mn | -元191,65 Mn | 元93,79 Mn | -元533,07 Mn | -元126,86 Mn | -元217,70 Mn | -元299,12 Mn | -元85,81 Mn | -元6,28 Mn | -元10,15 Mn | -元160,55 Mn | -元171,01 Mn | -元83,10 Mn | 元41,08 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元178.485 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,6% | 39,4% | 38,2% | 45,0% | 52,7% | 54,4% | 65,3% | 60,0% | 58,5% | 46,1% | 41,4% | 33,0% | 41,8% | 21,7% | 23,0% | 20,2% | 30,6% | 16,1% | 15,9% | 22,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,20 | 0,19 | 0,21 | 0,17 | 0,09 | 0,19 | 0,21 | 0,20 | 0,29 | 0,28 | 0,29 | 0,28 | 0,31 | 0,28 | 0,34 | 0,49 | 0,35 | 0,31 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,43 | 0,43 | 0,42 | 0,28 | 0,19 | 0,48 | 0,54 | 0,48 | 0,71 | 0,58 | 0,51 | 0,31 | 0,24 | 0,17 | 0,25 | 0,34 | 0,24 | 0,18 | 0,14 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,4% | 9,0% | 10,6% | 21,4% | 22,9% | 23,3% | 30,9% | 12,8% | 13,3% | 27,2% | 26,3% | 26,5% | 15,2% | 14,4% | 12,8% | 36,3% | 32,7% | 35,6% | 35,4% | 35,8% |
| FAVÖK Marjı | -7,3% | -6,3% | 0,8% | 6,8% | -19,6% | -15,8% | 21,1% | -1,1% | -10,1% | 13,0% | 13,8% | 9,3% | 0,9% | 2,0% | -11,4% | 16,0% | 20,2% | 29,4% | 30,6% | 30,5% |
| Net Kâr Marjı | -4,9% | -14,6% | 1,5% | 1,9% | -18,8% | -35,6% | 5,3% | -33,7% | -64,9% | 3,3% | 1,3% | 0,6% | 3,6% | -1,2% | -18,6% | 4,2% | -31,9% | 25,4% | 25,0% | 24,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 27,5% | 26,0% | 45,5% | 5,1% | 17,6% | 44,9% | -15,4% | -25,3% | 14,0% | -53,3% | -15,6% | -30,6% | -68,5% | -25,7% | -2,6% | -2,9% | -33,2% | -50,0% | -32,3% | 21,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |