002207Xinjiang Zhundong Petroleum Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $219,84 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元426,10 Mn | 元409,19 Mn | 元337,18 Mn | 元307,00 Mn | 元343,49 Mn | 元412,96 Mn | 元472,71 Mn | 元407,77 Mn | 元747,86 Mn | 元915,21 Mn | 元988,54 Mn | 元1,02 Mr | 元861,12 Mn | 元681,40 Mn | 元659,84 Mn | 元668,92 Mn | 元681,56 Mn | 元589,07 Mn | 元339,26 Mn | 元302,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元85,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元397,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元28,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元153,50 Mn | 元135,00 Mn | 元110,52 Mn | 元36,38 Mn | 元64,79 Mn | 元82,36 Mn | 元43,32 Mn | 元157,09 Mn | 元201,42 Mn | 元262,21 Mn | 元357,40 Mn | 元278,97 Mn | 元120,67 Mn | 元155,71 Mn | 元155,05 Mn | 元201,18 Mn | 元238,73 Mn | 元155,13 Mn | 元111,70 Mn | 元76,84 Mn |
| Net Borç† | 元68,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元295,86 Mn | 元340,23 Mn | 元270,89 Mn | 元195,81 Mn | 元189,83 Mn | 元193,45 Mn | 元300,02 Mn | 元259,60 Mn | 元205,23 Mn | 元222,34 Mn | 元278,93 Mn | 元408,70 Mn | 元395,47 Mn | 元411,16 Mn | 元385,75 Mn | 元359,35 Mn | 元288,57 Mn | 元266,15 Mn | 元251,68 Mn | 元248,34 Mn |
| Brüt Kâr | -元7,53 Mn | 元8,63 Mn | 元6,49 Mn | -元26,51 Mn | -元17,98 Mn | 元9,87 Mn | 元41,93 Mn | 元15,02 Mn | 元10,32 Mn | -元5,36 Mn | -元29,77 Mn | 元54,35 Mn | 元82,08 Mn | 元83,41 Mn | 元76,42 Mn | 元83,74 Mn | 元64,04 Mn | 元67,88 Mn | 元64,01 Mn | 元61,70 Mn |
| FAVÖK | -元13,50 Mn | 元7,06 Mn | 元4,38 Mn | -元21,83 Mn | -元16,92 Mn | 元11,69 Mn | 元56,51 Mn | 元17,86 Mn | 元512.080 | -元6,00 Mn | -元76,89 Mn | 元64,20 Mn | 元78,38 Mn | 元80,93 Mn | 元73,19 Mn | 元63,84 Mn | 元71,38 Mn | 元59,18 Mn | 元63,11 Mn | 元35,08 Mn |
| Net Kâr | -元40,30 Mn | -元15,74 Mn | -元18,58 Mn | -元9,71 Mn | 元7,67 Mn | -元8,30 Mn | 元51,89 Mn | -元340,11 Mn | 元9,89 Mn | -元91,72 Mn | -元184,08 Mn | 元9,90 Mn | 元10,10 Mn | 元11,33 Mn | 元10,62 Mn | -元592.331 | 元11,28 Mn | 元22,15 Mn | 元27,00 Mn | 元26,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,15 | -0,06 | -0,07 | -0,04 | 0,03 | -0,03 | 0,22 | -1,42 | 0,04 | -0,38 | -0,77 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | -0,01 | — | — | 0,14 | 0,13 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元5,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元40,17 Mn | 元63,07 Mn | -元31,55 Mn | 元3,21 Mn | -元35,42 Mn | -元40,73 Mn | 元13,06 Mn | -元56,22 Mn | -元43,98 Mn | 元28,66 Mn | 元87,88 Mn | -元200,55 Mn | 元83,07 Mn | -元11,94 Mn | 元53,66 Mn | 元4,39 Mn | -元125,67 Mn | -元62,74 Mn | 元50,13 Mn | 元26,58 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元12,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,0% | 33,0% | 32,8% | 11,8% | 18,9% | 19,9% | 9,2% | 38,5% | 26,9% | 28,7% | 36,2% | 27,3% | 14,0% | 22,9% | 23,5% | 30,1% | 35,0% | 26,3% | 32,9% | 25,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,69 | 0,83 | 0,80 | 0,64 | 0,55 | 0,47 | 0,63 | 0,64 | 0,27 | 0,24 | 0,28 | 0,40 | 0,46 | 0,60 | 0,58 | 0,54 | 0,42 | 0,45 | 0,74 | 0,82 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 10,45 | 12,02 | 9,57 | 6,92 | 6,71 | 6,84 | 10,60 | 9,17 | 7,25 | 7,86 | 9,86 | 14,44 | 13,97 | 14,53 | 13,63 | 12,70 | 10,20 | 9,40 | 8,89 | 8,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,5% | 2,5% | 2,4% | -13,5% | -9,5% | 5,1% | 14,0% | 5,8% | 5,0% | -2,4% | -10,7% | 13,3% | 20,8% | 20,3% | 19,8% | 23,3% | 22,2% | 25,5% | 25,4% | 24,8% |
| FAVÖK Marjı | -4,6% | 2,1% | 1,6% | -11,1% | -8,9% | 6,0% | 18,8% | 6,9% | 0,2% | -2,7% | -27,6% | 15,7% | 19,8% | 19,7% | 19,0% | 17,8% | 24,7% | 22,2% | 25,1% | 14,1% |
| Net Kâr Marjı | -13,6% | -4,6% | -6,9% | -5,0% | 4,0% | -4,3% | 17,3% | -131,0% | 4,8% | -41,3% | -66,0% | 2,4% | 2,6% | 2,8% | 2,8% | -0,2% | 3,9% | 8,3% | 10,7% | 10,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -13,6% | 18,5% | -11,6% | 1,6% | -18,7% | -21,1% | 4,4% | -21,7% | -21,4% | 12,9% | 31,5% | -49,1% | 21,0% | -2,9% | 13,9% | 1,2% | -43,5% | -23,6% | 19,9% | 10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,35 | -%2,42 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 652,00 | -%5,90 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,13 | -%0,38 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,65 | -%0,06 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 303,70 | -%8,19 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 578,82 | -%1,36 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,85 | -%2,43 |