002208Hefei Urban Construction Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,20 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元33,27 Mr | 元38,75 Mr | 元37,39 Mr | 元33,45 Mr | 元22,56 Mr | 元18,66 Mr | 元19,56 Mr | 元12,81 Mr | 元11,57 Mr | 元9,78 Mr | 元6,83 Mr | 元5,87 Mr | 元5,09 Mr | 元3,99 Mr | 元3,42 Mr | 元3,15 Mr | 元2,18 Mr | 元1,46 Mr | 元1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,31 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元23,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,44 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,51 Mr | 元10,23 Mr | 元8,60 Mr | 元9,47 Mr | 元3,47 Mr | 元3,19 Mr | 元3,62 Mr | 元3,10 Mr | 元4,29 Mr | 元3,19 Mr | 元1,66 Mr | 元1,99 Mr | 元1,41 Mr | 元360,00 Mn | 元642,89 Mn | 元636,15 Mn | 元180,00 Mn | 元100,00 Mn | 元159,00 Mn |
| Net Borç† | 元9,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,08 Mr | 元7,67 Mr | 元7,87 Mr | 元4,01 Mr | 元7,52 Mr | 元5,32 Mr | 元3,48 Mr | 元1,97 Mr | 元2,74 Mr | 元2,50 Mr | 元1,70 Mr | 元1,62 Mr | 元1,47 Mr | 元1,09 Mr | 元1,00 Mr | 元805,31 Mn | 元710,92 Mn | 元425,12 Mn | 元410,86 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,18 Mr | 元1,17 Mr | 元1,48 Mr | 元1,05 Mr | 元2,09 Mr | 元1,82 Mr | 元1,91 Mr | 元913,86 Mn | 元721,82 Mn | 元338,14 Mn | 元301,47 Mn | 元359,22 Mn | 元299,27 Mn | 元265,12 Mn | 元285,51 Mn | 元282,90 Mn | 元216,45 Mn | 元199,53 Mn | 元171,09 Mn |
| FAVÖK | 元458,27 Mn | 元564,43 Mn | 元726,48 Mn | 元634,90 Mn | 元1,26 Mr | 元1,36 Mr | 元1,31 Mr | 元564,04 Mn | 元417,39 Mn | 元210,70 Mn | 元209,19 Mn | 元286,79 Mn | 元232,80 Mn | 元215,39 Mn | 元241,82 Mn | 元190,60 Mn | — | — | — |
| Net Kâr | -元520,55 Mn | -元56,57 Mn | 元219,41 Mn | 元334,32 Mn | 元876,92 Mn | 元767,60 Mn | 元522,19 Mn | 元247,55 Mn | 元132,77 Mn | 元108,76 Mn | 元91,52 Mn | 元172,63 Mn | 元157,95 Mn | 元154,28 Mn | 元160,96 Mn | 元138,14 Mn | 元110,84 Mn | 元83,23 Mn | 元75,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,65 | -0,07 | 0,27 | 0,42 | 1,09 | 1,04 | 1,02 | 0,48 | 0,26 | 0,21 | 0,18 | 0,34 | 0,31 | 0,30 | 0,31 | 0,27 | 0,22 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元3,65 Mr | -元100,38 Mn | 元1,18 Mr | -元1,85 Mr | -元2,62 Mr | 元86,76 Mn | 元965,93 Mn | 元1,25 Mr | -元255,60 Mn | -元369,65 Mn | 元328,57 Mn | -元471,99 Mn | 元345,91 Mn | -元395.430 | 元101,15 Mn | -元861,06 Mn | 元146,92 Mn | -元171,61 Mn | -元99,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元8,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 37,6% | 26,4% | 23,0% | 28,3% | 15,4% | 17,1% | 18,5% | 24,2% | 37,1% | 32,7% | 24,2% | 34,0% | 27,6% | 9,0% | 18,8% | 20,2% | 8,3% | 6,8% | 15,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,30 | 0,20 | 0,21 | 0,12 | 0,33 | 0,29 | 0,18 | 0,15 | 0,24 | 0,26 | 0,25 | 0,28 | 0,29 | 0,27 | 0,29 | 0,26 | 0,33 | 0,29 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,07 | 0,81 | 0,83 | 0,43 | 0,80 | 0,56 | 0,37 | 0,21 | 0,29 | 0,27 | 0,18 | 0,17 | 0,16 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,7% | 15,3% | 18,8% | 26,2% | 27,8% | 34,2% | 54,8% | 46,4% | 26,4% | 13,5% | 17,7% | 22,2% | 20,4% | 24,4% | 28,5% | 35,1% | 30,4% | 46,9% | 41,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 7,4% | 9,2% | 15,8% | 16,8% | 25,6% | 37,6% | 28,6% | 15,3% | 8,4% | 12,3% | 17,7% | 15,9% | 19,8% | 24,2% | 23,7% | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -5,2% | -0,7% | 2,8% | 8,3% | 11,7% | 14,4% | 15,0% | 12,6% | 4,9% | 4,3% | 5,4% | 10,7% | 10,8% | 14,2% | 16,1% | 17,2% | 15,6% | 19,6% | 18,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -36,2% | -1,3% | 15,0% | -46,0% | -34,8% | 1,6% | 27,8% | 63,2% | -9,3% | -14,8% | 19,3% | -29,2% | 23,6% | -0,0% | 10,1% | -106,9% | 20,7% | -40,4% | -24,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |