002209Guangzhou Tech-Long Packaging Machinery Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $396,89 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,46 Mr | 元2,57 Mr | 元2,09 Mr | 元1,72 Mr | 元1,73 Mr | 元1,56 Mr | 元1,44 Mr | 元1,46 Mr | 元1,66 Mr | 元1,64 Mr | 元1,61 Mr | 元1,51 Mr | 元1,65 Mr | 元1,27 Mr | 元1,09 Mr | 元1,05 Mr | 元909,14 Mn | 元757,51 Mn | 元551,97 Mn | 元483,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元966,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元839,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元760,66 Mn | 元522,88 Mn | 元508,05 Mn | 元430,21 Mn | 元457,59 Mn | 元339,24 Mn | 元275,77 Mn | 元305,75 Mn | 元349,03 Mn | 元426,50 Mn | 元332,54 Mn | 元346,54 Mn | 元423,12 Mn | 元210,00 Mn | 元125,37 Mn | 元127,76 Mn | 元137,45 Mn | 元161,86 Mn | 元132,29 Mn | 元108,23 Mn |
| Net Borç† | -元205,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,84 Mr | 元1,51 Mr | 元1,28 Mr | 元1,14 Mr | 元1,06 Mr | 元926,89 Mn | 元704,04 Mn | 元977,44 Mn | 元956,87 Mn | 元774,60 Mn | 元798,59 Mn | 元944,32 Mn | 元892,67 Mn | 元702,90 Mn | 元672,74 Mn | 元542,93 Mn | 元476,52 Mn | 元486,23 Mn | 元349,63 Mn | 元250,60 Mn |
| Brüt Kâr | 元468,15 Mn | 元373,50 Mn | 元291,11 Mn | 元235,09 Mn | 元176,72 Mn | 元221,35 Mn | 元184,46 Mn | 元240,56 Mn | 元235,15 Mn | 元165,98 Mn | 元184,69 Mn | 元241,97 Mn | 元201,39 Mn | 元182,47 Mn | 元192,09 Mn | 元156,18 Mn | 元136,21 Mn | 元127,30 Mn | 元97,64 Mn | 元76,39 Mn |
| FAVÖK | 元184,48 Mn | 元127,07 Mn | 元86,76 Mn | 元64,64 Mn | 元7,10 Mn | 元55,69 Mn | -元7,96 Mn | 元33,00 Mn | 元64,43 Mn | -元2,31 Mn | 元23,14 Mn | 元82,37 Mn | 元61,28 Mn | 元60,26 Mn | 元84,48 Mn | 元65,42 Mn | 元51,09 Mn | 元45,77 Mn | 元43,87 Mn | 元38,03 Mn |
| Net Kâr | 元121,73 Mn | 元69,79 Mn | 元46,62 Mn | 元22,35 Mn | -元51,53 Mn | 元17,82 Mn | -元36,04 Mn | 元10,35 Mn | 元20,18 Mn | -元45,32 Mn | 元12,80 Mn | 元13,24 Mn | 元20,39 Mn | 元32,53 Mn | 元52,27 Mn | 元47,11 Mn | 元39,36 Mn | 元33,61 Mn | 元30,88 Mn | 元25,30 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,61 | 0,35 | 0,24 | 0,11 | -0,26 | 0,09 | -0,18 | 0,05 | 0,10 | -0,23 | 0,07 | 0,07 | 0,10 | 0,17 | 0,27 | 0,24 | 0,23 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元75,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元213,89 Mn | 元110,97 Mn | 元190,12 Mn | 元51,67 Mn | 元4,57 Mn | -元5,13 Mn | -元65,31 Mn | 元10,02 Mn | 元103,52 Mn | -元147,89 Mn | 元126,00 Mn | -元57,55 Mn | -元29,52 Mn | -元33,99 Mn | -元11,53 Mn | -元34,34 Mn | 元28,81 Mn | -元102,58 Mn | 元14,25 Mn | -元7,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元187,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 22,0% | 20,4% | 24,4% | 25,0% | 26,4% | 21,7% | 19,1% | 21,0% | 21,1% | 26,0% | 20,7% | 22,9% | 25,7% | 16,6% | 11,5% | 12,1% | 15,1% | 21,4% | 24,0% | 22,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,59 | 0,61 | 0,66 | 0,61 | 0,59 | 0,49 | 0,67 | 0,58 | 0,47 | 0,50 | 0,62 | 0,54 | 0,55 | 0,62 | 0,52 | 0,52 | 0,64 | 0,63 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,19 | 1,80 | 1,52 | 1,36 | 1,26 | 1,10 | 0,84 | 1,16 | 1,14 | 0,92 | 0,95 | 1,12 | 1,06 | 0,84 | 0,80 | 0,65 | 0,57 | 0,58 | 0,42 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,4% | 24,7% | 22,8% | 20,6% | 16,7% | 23,9% | 26,2% | 24,6% | 24,6% | 21,4% | 23,1% | 25,6% | 22,6% | 26,0% | 28,6% | 28,8% | 28,6% | 26,2% | 27,9% | 30,5% |
| FAVÖK Marjı | 10,0% | 8,4% | 6,8% | 5,7% | 0,7% | 6,0% | -1,1% | 3,4% | 6,7% | -0,3% | 2,9% | 8,7% | 6,9% | 8,6% | 12,6% | 12,0% | 10,7% | 9,4% | 12,5% | 15,2% |
| Net Kâr Marjı | 6,6% | 4,6% | 3,6% | 2,0% | -4,9% | 1,9% | -5,1% | 1,1% | 2,1% | -5,9% | 1,6% | 1,4% | 2,3% | 4,6% | 7,8% | 8,7% | 8,3% | 6,9% | 8,8% | 10,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,6% | 7,3% | 14,9% | 4,5% | 0,4% | -0,6% | -9,3% | 1,0% | 10,8% | -19,1% | 15,8% | -6,1% | -3,3% | -4,8% | -1,7% | -6,3% | 6,0% | -21,1% | 4,1% | -2,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |