002210Shenzhen Feima International Supply Chain Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $859,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,37 Mr | 元1,38 Mr | 元1,37 Mr | 元1,24 Mr | 元1,12 Mr | 元1,11 Mr | 元2,58 Mr | 元16,74 Mr | 元21,49 Mr | 元19,69 Mr | 元21,47 Mr | 元17,06 Mr | 元12,64 Mr | 元9,99 Mr | 元7,49 Mr | 元4,68 Mr | 元2,92 Mr | 元1,15 Mr | 元526,71 Mn | 元275,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元126,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元428,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元928,69 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元161,90 Mn | 元666,80 Mn | 元679,98 Mn | 元649,88 Mn | 元571,55 Mn | 元544,64 Mn | 元8,66 Mr | 元12,28 Mr | 元14,78 Mr | 元12,79 Mr | 元17,19 Mr | 元15,39 Mr | 元10,99 Mr | 元7,86 Mr | 元6,23 Mr | 元3,71 Mr | 元2,16 Mr | 元507,44 Mn | 元293,92 Mn | 元95,40 Mn |
| Net Borç† | 元34,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元263,80 Mn | 元236,12 Mn | 元353,08 Mn | 元351,72 Mn | 元264,95 Mn | 元245,23 Mn | 元311,21 Mn | 元41,05 Mr | 元61,38 Mr | 元52,16 Mr | 元47,78 Mr | 元32,11 Mr | 元29,85 Mr | 元14,65 Mr | 元5,95 Mr | 元2,88 Mr | 元1,34 Mr | 元2,35 Mr | 元590,46 Mn | 元297,54 Mn |
| Brüt Kâr | 元72,77 Mn | 元69,35 Mn | 元70,14 Mn | 元44,52 Mn | 元63,83 Mn | 元51,76 Mn | 元81,76 Mn | 元103,25 Mn | 元500,01 Mn | 元414,90 Mn | 元279,95 Mn | 元149,14 Mn | 元184,00 Mn | 元265,37 Mn | 元315,45 Mn | 元175,67 Mn | 元107,49 Mn | 元122,30 Mn | 元85,26 Mn | 元67,77 Mn |
| FAVÖK | 元87,65 Mn | 元79,46 Mn | 元82,01 Mn | 元37,69 Mn | 元43,72 Mn | -元1,75 Mr | -元9,55 Mr | -元2,05 Mr | 元387,16 Mn | 元255,16 Mn | 元156,02 Mn | 元82,06 Mn | 元135,95 Mn | 元208,59 Mn | 元199,14 Mn | 元93,37 Mn | 元50,23 Mn | 元81,49 Mn | 元79,11 Mn | 元60,33 Mn |
| Net Kâr | 元15,42 Mn | 元28,50 Mn | 元16,39 Mn | 元88,35 Mn | 元4,92 Mn | 元8,28 Mr | -元12,33 Mr | -元2,21 Mr | 元305,98 Mn | 元1,53 Mr | 元227,03 Mn | 元147,79 Mn | 元110,73 Mn | 元82,11 Mn | 元76,76 Mn | 元51,19 Mn | 元17,37 Mn | 元35,07 Mn | 元42,63 Mn | 元36,54 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,03 | 0,00 | 3,94 | -7,46 | -1,34 | 0,19 | 0,93 | 0,14 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,04 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元5,73 Mn | -元1,64 Mn | -元26,30 Mn | -元117,96 Mn | -元106,86 Mn | 元483.340 | -元20,93 Mn | -元4,71 Mr | 元182,64 Mn | -元1,69 Mr | -元504,60 Mn | 元311,48 Mn | 元191,42 Mn | 元1,53 Mr | 元773,27 Mn | -元108,03 Mn | 元45,89 Mn | -元65,20 Mn | -元152,08 Mn | 元6,72 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元86,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,8% | 48,5% | 49,6% | 52,3% | 51,2% | 48,9% | 335,9% | 73,3% | 68,8% | 65,0% | 80,0% | 90,2% | 86,9% | 78,7% | 83,2% | 79,1% | 73,9% | 44,3% | 55,8% | 34,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,17 | 0,26 | 0,28 | 0,24 | 0,22 | 0,12 | 2,45 | 2,86 | 2,65 | 2,23 | 1,88 | 2,36 | 1,47 | 0,79 | 0,61 | 0,46 | 2,05 | 1,12 | 1,08 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,28 | 0,25 | 0,38 | 0,38 | 0,29 | 0,26 | 0,34 | 44,20 | 66,09 | 56,17 | 51,45 | 34,58 | 32,14 | 15,77 | 6,41 | 3,10 | 1,44 | 2,53 | 0,64 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,6% | 29,4% | 19,9% | 12,7% | 24,1% | 21,1% | 26,3% | 0,3% | 0,8% | 0,8% | 0,6% | 0,5% | 0,6% | 1,8% | 5,3% | 6,1% | 8,0% | 5,2% | 14,4% | 22,8% |
| FAVÖK Marjı | 33,2% | 33,7% | 23,2% | 10,7% | 16,5% | -712,2% | -3.070,0% | -5,0% | 0,6% | 0,5% | 0,3% | 0,3% | 0,5% | 1,4% | 3,3% | 3,2% | 3,7% | 3,5% | 13,4% | 20,3% |
| Net Kâr Marjı | 5,8% | 12,1% | 4,6% | 25,1% | 1,9% | 3.377,0% | -3.960,6% | -5,4% | 0,5% | 2,9% | 0,5% | 0,5% | 0,4% | 0,6% | 1,3% | 1,8% | 1,3% | 1,5% | 7,2% | 12,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,2% | -0,7% | -7,4% | -33,5% | -40,3% | 0,2% | -6,7% | -11,5% | 0,3% | -3,2% | -1,1% | 1,0% | 0,6% | 10,4% | 13,0% | -3,8% | 3,4% | -2,8% | -25,8% | 2,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |