002217Holitech Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,76 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,53 Mr | 元2,60 Mr | 元7,64 Mr | 元23,29 Mr | 元29,31 Mr | 元30,68 Mr | 元34,28 Mr | 元27,43 Mr | 元21,24 Mr | 元17,00 Mr | 元9,15 Mr | 元3,21 Mr | 元1,45 Mr | 元1,51 Mr | 元1,47 Mr | 元1,32 Mr | 元1,13 Mr | 元930,18 Mn | 元437,82 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元274,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元600,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元145,46 Mn | 元141,87 Mn | 元11,11 Mr | 元13,49 Mr | 元14,72 Mr | 元14,99 Mr | 元14,96 Mr | 元11,77 Mr | 元7,62 Mr | 元4,81 Mr | 元2,11 Mr | 元663,81 Mn | 元278,73 Mn | 元316,49 Mn | 元251,94 Mn | 元214,89 Mn | 元213,39 Mn | 元95,12 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | -元258,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,68 Mr | 元1,32 Mr | 元4,63 Mr | 元11,86 Mr | 元16,18 Mr | 元17,08 Mr | 元18,57 Mr | 元16,83 Mr | 元15,04 Mr | 元11,79 Mr | 元4,93 Mr | 元3,04 Mr | 元1,19 Mr | 元1,18 Mr | 元1,36 Mr | 元871,04 Mn | 元567,48 Mn | 元791,99 Mn | 元529,99 Mn |
| Brüt Kâr | 元278,51 Mn | -元614,65 Mn | -元424,10 Mn | -元178,39 Mn | 元1,31 Mr | 元985,72 Mn | 元2,99 Mr | 元3,08 Mr | 元2,44 Mr | 元1,91 Mr | 元842,00 Mn | 元450,77 Mn | 元81,10 Mn | 元79,74 Mn | 元242,74 Mn | 元184,96 Mn | 元116,22 Mn | 元253,58 Mn | — |
| FAVÖK | 元147,06 Mn | -元631,91 Mn | -元5,95 Mr | -元1,97 Mr | 元541,14 Mn | -元1,87 Mr | 元1,87 Mr | 元2,13 Mr | 元1,73 Mr | 元1,36 Mr | 元652,66 Mn | 元324,25 Mn | 元106,10 Mn | 元88,15 Mn | 元237,89 Mn | 元159,97 Mn | 元95,52 Mn | 元224,22 Mn | — |
| Net Kâr | 元22,72 Mn | 元1,52 Mr | -元12,09 Mr | -元3,47 Mr | 元76,76 Mn | -元3,12 Mr | 元1,03 Mr | 元1,36 Mr | 元1,18 Mr | 元873,79 Mn | 元218,11 Mn | 元147,22 Mn | -元63,41 Mn | -元11,66 Mn | 元121,92 Mn | 元85,26 Mn | 元80,08 Mn | 元151,88 Mn | 元58,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,00 | 0,27 | -3,88 | -1,11 | 0,02 | -1,00 | 0,33 | 0,44 | 0,38 | 0,31 | 0,10 | 0,08 | -0,10 | -0,02 | 0,18 | 0,13 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元119,25 Mn | -元105,63 Mn | -元2,13 Mn | -元31,92 Mn | 元368,07 Mn | -元1,54 Mr | -元346,52 Mn | -元2,56 Mr | -元1,49 Mr | -元325,92 Mn | 元21,58 Mn | -元426,41 Mn | 元22,69 Mn | -元79,12 Mn | -元68,92 Mn | -元59,33 Mn | -元147,38 Mn | 元20,60 Mn | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元62,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,8% | 5,5% | 145,4% | 57,9% | 50,2% | 48,9% | 43,6% | 42,9% | 35,9% | 28,3% | 23,0% | 20,7% | 19,2% | 21,0% | 17,1% | 16,3% | 18,8% | 10,2% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,51 | 0,61 | 0,51 | 0,55 | 0,56 | 0,54 | 0,61 | 0,71 | 0,69 | 0,54 | 0,95 | 0,82 | 0,78 | 0,92 | 0,66 | 0,50 | 0,85 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,88 | 0,69 | 2,42 | 6,21 | 8,47 | 8,95 | 9,73 | 8,82 | 7,88 | 6,18 | 2,58 | 1,59 | 0,62 | 0,62 | 0,71 | 0,46 | 0,30 | 0,41 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | -46,4% | -9,2% | -1,5% | 8,1% | 5,8% | 16,1% | 18,3% | 16,3% | 16,2% | 17,1% | 14,8% | 6,8% | 6,8% | 17,8% | 21,2% | 20,5% | 32,0% | — |
| FAVÖK Marjı | 8,7% | -47,7% | -128,6% | -16,6% | 3,3% | -11,0% | 10,0% | 12,7% | 11,5% | 11,5% | 13,2% | 10,7% | 8,9% | 7,5% | 17,5% | 18,4% | 16,8% | 28,3% | — |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | 114,8% | -261,3% | -29,2% | 0,5% | -18,3% | 5,6% | 8,1% | 7,8% | 7,4% | 4,4% | 4,8% | -5,3% | -1,0% | 9,0% | 9,8% | 14,1% | 19,2% | 11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,1% | -8,0% | -0,0% | -0,3% | 2,3% | -9,0% | -1,9% | -15,2% | -9,9% | -2,8% | 0,4% | -14,0% | 1,9% | -6,7% | -5,1% | -6,8% | -26,0% | 2,6% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |