002218Shenzhen Topray Solar Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $903,93 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,50 Mr | 元6,81 Mr | 元6,66 Mr | 元7,15 Mr | 元7,04 Mr | 元6,52 Mr | 元6,27 Mr | 元6,33 Mr | 元5,75 Mr | 元4,80 Mr | 元4,25 Mr | 元3,20 Mr | 元2,56 Mr | 元2,30 Mr | 元2,11 Mr | 元1,44 Mr | 元901,81 Mn | 元760,98 Mn | 元223,89 Mn | 元178,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元675,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,00 Mr | 元2,06 Mr | 元1,84 Mr | 元1,62 Mr | 元1,40 Mr | 元1,90 Mr | 元2,80 Mr | 元2,96 Mr | 元2,27 Mr | 元1,58 Mr | 元916,55 Mn | 元915,03 Mn | 元462,75 Mn | 元466,52 Mn | 元361,35 Mn | 元351,52 Mn | 元102,32 Mn | 元42,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元986,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,02 Mr | 元1,31 Mr | 元1,12 Mr | 元1,32 Mr | 元1,42 Mr | 元1,36 Mr | 元1,04 Mr | 元1,11 Mr | 元1,51 Mr | 元1,14 Mr | 元724,17 Mn | 元542,78 Mn | 元1,06 Mr | 元526,86 Mn | 元476,38 Mn | 元587,71 Mn | 元229,07 Mn | 元292,82 Mn | 元204,06 Mn | 元172,82 Mn |
| Brüt Kâr | -元16,74 Mn | 元225,62 Mn | 元199,47 Mn | 元301,01 Mn | 元399,64 Mn | 元369,44 Mn | 元269,62 Mn | 元274,99 Mn | 元350,63 Mn | 元279,24 Mn | 元185,55 Mn | 元136,09 Mn | 元138,85 Mn | 元65,54 Mn | 元29,46 Mn | 元199,16 Mn | 元77,19 Mn | 元105,13 Mn | 元85,48 Mn | 元74,43 Mn |
| FAVÖK | 元193,55 Mn | 元437,61 Mn | 元368,95 Mn | 元483,22 Mn | 元631,66 Mn | 元550,72 Mn | 元433,94 Mn | 元393,93 Mn | 元418,76 Mn | 元360,04 Mn | 元203,42 Mn | 元156,18 Mn | 元120,02 Mn | 元58,62 Mn | -元66,14 Mn | 元158,26 Mn | — | 元83,96 Mn | 元76,84 Mn | 元69,81 Mn |
| Net Kâr | -元199,01 Mn | 元10,79 Mn | 元23,11 Mn | 元96,24 Mn | 元195,45 Mn | 元165,75 Mn | 元77,94 Mn | 元88,91 Mn | 元163,16 Mn | 元128,71 Mn | 元31,06 Mn | -元5,38 Mn | 元12,98 Mn | 元5,32 Mn | -元139,69 Mn | 元96,27 Mn | 元33,34 Mn | 元73,04 Mn | 元69,33 Mn | 元67,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,14 | 0,01 | 0,02 | 0,07 | 0,14 | 0,13 | 0,06 | 0,07 | 0,13 | 0,11 | 0,03 | -0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,15 | 0,11 | — | — | 0,11 | 0,25 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元43,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元261,37 Mn | -元102,36 Mn | -元158,72 Mn | 元318,85 Mn | -元45,12 Mn | 元199,30 Mn | 元151,25 Mn | -元315,46 Mn | -元212,61 Mn | -元254,33 Mn | -元652,47 Mn | 元32,36 Mn | -元143,11 Mn | -元161,48 Mn | -元751,84 Mn | -元288,61 Mn | -元197,35 Mn | -元230,95 Mn | 元29,22 Mn | 元7,65 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元27,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,8% | 30,3% | 27,7% | 22,6% | 19,9% | 29,1% | 44,7% | 46,8% | 39,5% | 32,9% | 21,6% | 28,6% | 18,0% | 20,2% | 17,1% | 24,4% | 11,3% | 5,5% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,19 | 0,17 | 0,18 | 0,20 | 0,21 | 0,17 | 0,18 | 0,26 | 0,24 | 0,17 | 0,17 | 0,41 | 0,23 | 0,23 | 0,41 | 0,25 | 0,38 | 0,91 | 0,97 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,33 | 0,28 | 0,33 | 0,36 | 0,34 | 0,26 | 0,28 | 0,38 | 0,29 | 0,18 | 0,14 | 0,27 | 0,13 | 0,12 | 0,15 | 0,06 | 0,07 | 0,05 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1,6% | 17,2% | 17,8% | 22,8% | 28,1% | 27,2% | 25,8% | 24,7% | 23,2% | 24,5% | 25,6% | 25,1% | 13,1% | 12,4% | 6,2% | 33,9% | 33,7% | 35,9% | 41,9% | 43,1% |
| FAVÖK Marjı | 19,0% | 33,3% | 32,9% | 36,6% | 44,5% | 40,5% | 41,6% | 35,4% | 27,7% | 31,6% | 28,1% | 28,8% | 11,3% | 11,1% | -13,9% | 26,9% | — | 28,7% | 37,7% | 40,4% |
| Net Kâr Marjı | -19,5% | 0,8% | 2,1% | 7,3% | 13,8% | 12,2% | 7,5% | 8,0% | 10,8% | 11,3% | 4,3% | -1,0% | 1,2% | 1,0% | -29,3% | 16,4% | 14,6% | 24,9% | 34,0% | 39,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 25,6% | -7,8% | -14,1% | 24,2% | -3,2% | 14,7% | 14,5% | -28,4% | -14,1% | -22,3% | -90,1% | 6,0% | -13,5% | -30,7% | -157,8% | -49,1% | -86,2% | -78,9% | 14,3% | 4,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,75 | -%1,71 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 663,65 | +%1,02 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | -%0,11 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,51 | -%0,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 305,31 | -%0,23 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,20 | -%3,25 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,31 | -%0,76 |