002223Jiangsu Yuyue Medical Equipment & Supply Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,87 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,08 Mr | 元15,65 Mr | 元15,97 Mr | 元15,10 Mr | 元12,00 Mr | 元10,09 Mr | 元7,97 Mr | 元6,91 Mr | 元6,63 Mr | 元5,82 Mr | 元2,94 Mr | 元2,14 Mr | 元1,81 Mr | 元1,54 Mr | 元1,30 Mr | 元1,07 Mr | 元639,04 Mn | 元449,45 Mn | 元271,32 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元578,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元13,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元683,12 Mn | 元420,41 Mn | 元1,61 Mr | 元2,38 Mr | 元1,67 Mr | 元666,63 Mn | 元150,00 Mn | 元156,94 Mn | 元150,00 Mn | 元102,85 Mn | 元226,80 Mn | 元70,00 Mn | 元23,00 Mn | 元3,00 Mn | 元0,00 | 元32,75 Mn | 元48,15 Mn | 元0,00 | 元80,00 Mn |
| Net Borç† | -元453,29 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元7,90 Mr | 元7,49 Mr | 元7,89 Mr | 元7,05 Mr | 元6,85 Mr | 元6,68 Mr | 元4,61 Mr | 元4,14 Mr | 元3,51 Mr | 元2,61 Mr | 元2,08 Mr | 元1,67 Mr | 元1,41 Mr | 元1,30 Mr | 元1,16 Mr | 元883,90 Mn | 元537,87 Mn | 元400,27 Mn | 元287,20 Mn |
| Brüt Kâr | 元3,82 Mr | 元3,57 Mr | 元3,86 Mr | 元3,21 Mr | 元3,16 Mr | 元3,40 Mr | 元1,87 Mr | 元1,58 Mr | 元1,33 Mr | 元962,63 Mn | 元810,17 Mn | 元646,59 Mn | 元519,61 Mn | 元473,33 Mn | 元402,66 Mn | 元307,33 Mn | 元202,14 Mn | 元117,11 Mn | 元85,42 Mn |
| FAVÖK | 元1,45 Mr | 元1,66 Mr | 元2,29 Mr | 元1,64 Mr | 元1,73 Mr | 元2,22 Mr | 元911,42 Mn | 元819,58 Mn | 元694,49 Mn | 元570,09 Mn | 元434,92 Mn | 元323,19 Mn | 元285,17 Mn | 元284,40 Mn | 元241,59 Mn | 元195,03 Mn | 元126,25 Mn | 元85,34 Mn | 元63,49 Mn |
| Net Kâr | 元1,48 Mr | 元1,81 Mr | 元2,40 Mr | 元1,60 Mr | 元1,48 Mr | 元1,76 Mr | 元752,57 Mn | 元727,15 Mn | 元592,03 Mn | 元499,82 Mn | 元364,34 Mn | 元297,00 Mn | 元258,05 Mn | 元244,10 Mn | 元226,41 Mn | 元160,88 Mn | 元100,54 Mn | 元61,83 Mn | 元37,87 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,48 | 1,81 | 2,39 | 1,61 | 1,49 | 1,75 | 0,75 | 0,73 | 0,59 | 0,50 | 0,41 | 0,34 | 0,30 | 0,28 | 0,26 | 0,19 | 0,12 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元521,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,43 Mr | 元1,69 Mr | 元2,07 Mr | 元2,04 Mr | 元1,01 Mr | 元2,28 Mr | 元191,91 Mn | 元441,89 Mn | -元161,79 Mn | 元625,40 Mn | 元399,57 Mn | 元57,11 Mn | 元35,64 Mn | 元11,84 Mn | 元4,04 Mn | -元27,01 Mn | 元23,04 Mn | -元12,37 Mn | -元34,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元128,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,2% | 2,7% | 10,1% | 15,8% | 13,9% | 6,6% | 1,9% | 2,3% | 2,3% | 1,8% | 7,7% | 3,3% | 1,3% | 0,2% | 0,0% | 3,1% | 7,5% | 0,0% | 29,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,49 | 0,48 | 0,49 | 0,47 | 0,57 | 0,66 | 0,58 | 0,60 | 0,53 | 0,45 | 0,71 | 0,78 | 0,78 | 0,85 | 0,90 | 0,83 | 0,84 | 0,89 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,56 | 0,59 | 0,53 | 0,51 | 0,50 | 0,35 | 0,31 | 0,26 | 0,20 | 0,16 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 48,3% | 47,7% | 49,0% | 45,5% | 46,1% | 50,9% | 40,5% | 38,1% | 38,0% | 36,9% | 38,9% | 38,7% | 36,7% | 36,3% | 34,6% | 34,8% | 37,6% | 29,3% | 29,7% |
| FAVÖK Marjı | 18,4% | 22,2% | 29,0% | 23,3% | 25,2% | 33,3% | 19,8% | 19,8% | 19,8% | 21,9% | 20,9% | 19,4% | 20,2% | 21,8% | 20,8% | 22,1% | 23,5% | 21,3% | 22,1% |
| Net Kâr Marjı | 18,7% | 24,1% | 30,4% | 22,6% | 21,6% | 26,3% | 16,3% | 17,6% | 16,9% | 19,2% | 17,5% | 17,8% | 18,2% | 18,7% | 19,5% | 18,2% | 18,7% | 15,4% | 13,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 18,1% | 22,6% | 26,2% | 28,9% | 14,8% | 34,2% | 4,2% | 10,7% | -4,6% | 24,0% | 19,2% | 3,4% | 2,5% | 0,9% | 0,3% | -3,1% | 4,3% | -3,1% | -11,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |