002225Puyang Refractories Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $600,27 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,05 Mr | 元8,26 Mr | 元8,22 Mr | 元7,53 Mr | 元7,08 Mr | 元6,27 Mr | 元5,73 Mr | 元5,29 Mr | 元4,79 Mr | 元4,68 Mr | 元5,15 Mr | 元4,90 Mr | 元3,79 Mr | 元3,11 Mr | 元2,91 Mr | 元2,22 Mr | 元1,53 Mr | 元1,21 Mr | 元840,39 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元468,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元3,02 Mr | 元3,03 Mr | 元2,98 Mr | 元2,63 Mr | 元2,36 Mr | 元1,64 Mr | 元1,39 Mr | 元1,24 Mr | 元1,23 Mr | 元1,20 Mr | 元1,26 Mr | 元1,18 Mr | 元918,36 Mn | 元927,86 Mn | 元936,65 Mn | 元547,55 Mn | 元357,20 Mn | 元278,45 Mn | 元276,70 Mn |
| Net Borç† | 元2,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,47 Mr | 元5,18 Mr | 元5,43 Mr | 元4,91 Mr | 元4,36 Mr | 元4,16 Mr | 元4,12 Mr | 元3,87 Mr | 元2,80 Mr | 元2,32 Mr | 元2,77 Mr | 元2,59 Mr | 元2,42 Mr | 元2,13 Mr | 元2,01 Mr | 元1,59 Mr | 元1,09 Mr | 元1,04 Mr | 元804,03 Mn |
| Brüt Kâr | 元904,16 Mn | 元922,90 Mn | 元1,01 Mr | 元921,27 Mn | 元775,87 Mn | 元1,05 Mr | 元1,17 Mr | 元1,10 Mr | 元795,70 Mn | 元661,24 Mn | 元790,04 Mn | 元760,31 Mn | 元668,97 Mn | 元583,60 Mn | 元589,44 Mn | 元547,71 Mn | 元422,26 Mn | 元380,84 Mn | 元327,55 Mn |
| FAVÖK | 元289,53 Mn | 元314,46 Mn | 元424,83 Mn | 元329,07 Mn | 元257,86 Mn | 元508,67 Mn | 元398,94 Mn | 元374,55 Mn | 元211,36 Mn | 元163,03 Mn | 元238,89 Mn | 元314,87 Mn | 元262,74 Mn | 元232,46 Mn | 元242,12 Mn | 元245,88 Mn | 元206,54 Mn | 元174,43 Mn | — |
| Net Kâr | 元86,59 Mn | 元135,06 Mn | 元247,70 Mn | 元229,63 Mn | 元83,75 Mn | 元300,14 Mn | 元252,27 Mn | 元221,52 Mn | 元22,19 Mn | -元184,95 Mn | 元84,64 Mn | 元162,12 Mn | 元122,49 Mn | 元94,12 Mn | 元116,06 Mn | 元141,33 Mn | 元128,93 Mn | 元105,77 Mn | 元85,31 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | 0,14 | 0,24 | 0,22 | 0,08 | 0,30 | 0,24 | 0,25 | 0,03 | -0,21 | 0,10 | 0,20 | 0,16 | 0,13 | 0,16 | 0,20 | 0,19 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元216,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元178,34 Mn | 元331,88 Mn | 元251,68 Mn | -元396,27 Mn | -元445,95 Mn | 元128,79 Mn | 元218,11 Mn | 元363,47 Mn | 元117,20 Mn | 元114,41 Mn | -元92,00 Mn | 元136,36 Mn | 元118,27 Mn | 元42,30 Mn | -元34,04 Mn | -元31,10 Mn | 元27,90 Mn | -元127,13 Mn | -元71,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元101,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,4% | 36,6% | 36,2% | 34,9% | 33,3% | 26,1% | 24,2% | 23,5% | 25,7% | 25,6% | 24,5% | 24,1% | 24,3% | 29,8% | 32,2% | 24,6% | 23,3% | 23,0% | 32,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,63 | 0,66 | 0,65 | 0,62 | 0,66 | 0,72 | 0,73 | 0,58 | 0,50 | 0,54 | 0,53 | 0,64 | 0,69 | 0,69 | 0,72 | 0,71 | 0,86 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,29 | 1,22 | 1,29 | 1,16 | 1,03 | 0,98 | 0,97 | 0,91 | 0,66 | 0,55 | 0,66 | 0,61 | 0,57 | 0,50 | 0,47 | 0,38 | 0,26 | 0,25 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,5% | 17,8% | 18,6% | 18,8% | 17,8% | 25,2% | 28,5% | 28,5% | 28,4% | 28,5% | 28,5% | 29,3% | 27,7% | 27,4% | 29,4% | 34,5% | 38,6% | 36,5% | 40,7% |
| FAVÖK Marjı | 5,3% | 6,1% | 7,8% | 6,7% | 5,9% | 12,2% | 9,7% | 9,7% | 7,5% | 7,0% | 8,6% | 12,1% | 10,9% | 10,9% | 12,1% | 15,5% | 18,9% | 16,7% | — |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | 2,6% | 4,6% | 4,7% | 1,9% | 7,2% | 6,1% | 5,7% | 0,8% | -8,0% | 3,1% | 6,2% | 5,1% | 4,4% | 5,8% | 8,9% | 11,8% | 10,1% | 10,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,3% | 6,4% | 4,6% | -8,1% | -10,2% | 3,1% | 5,3% | 9,4% | 4,2% | 4,9% | -3,3% | 5,3% | 4,9% | 2,0% | -1,7% | -2,0% | 2,5% | -12,2% | -8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |