002226Anhui Jiangnan Chemical Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元21,76 Mr | 元19,23 Mr | 元16,75 Mr | 元16,59 Mr | 元15,28 Mr | 元14,57 Mr | 元12,21 Mr | 元12,04 Mr | 元12,41 Mr | 元5,12 Mr | 元4,64 Mr | 元4,03 Mr | 元4,01 Mr | 元3,46 Mr | 元3,19 Mr | 元491,91 Mn | 元402,57 Mn | 元323,51 Mn | 元152,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,12 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元10,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元11,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元7,18 Mr | 元5,18 Mr | 元4,74 Mr | 元4,24 Mr | 元4,18 Mr | 元4,13 Mr | 元4,54 Mr | 元4,93 Mr | 元5,33 Mr | 元488,33 Mn | 元517,40 Mn | 元579,56 Mn | 元696,11 Mn | 元389,49 Mn | 元178,89 Mn | 元0,00 | 元2,20 Mn | 元1,50 Mn | 元24,86 Mn |
| Net Borç† | 元4,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元9,94 Mr | 元9,92 Mr | 元8,82 Mr | 元7,75 Mr | 元6,46 Mr | 元3,90 Mr | 元3,62 Mr | 元2,85 Mr | 元2,26 Mr | 元1,33 Mr | 元1,34 Mr | 元1,77 Mr | 元1,91 Mr | 元1,75 Mr | 元1,20 Mr | 元323,54 Mn | 元259,96 Mn | 元243,58 Mn | 元144,95 Mn |
| Brüt Kâr | 元2,89 Mr | 元2,85 Mr | 元2,47 Mr | 元2,05 Mr | 元2,15 Mr | 元1,41 Mr | 元1,43 Mr | 元1,12 Mr | 元947,95 Mn | 元565,64 Mn | 元582,79 Mn | 元808,59 Mn | 元892,03 Mn | 元791,03 Mn | 元498,67 Mn | 元149,02 Mn | 元134,45 Mn | 元76,07 Mn | 元47,42 Mn |
| FAVÖK | 元2,21 Mr | 元2,14 Mr | 元2,09 Mr | 元1,76 Mr | 元1,83 Mr | 元1,35 Mr | 元1,22 Mr | 元976,22 Mn | 元803,62 Mn | 元247,80 Mn | 元259,47 Mn | 元447,65 Mn | 元533,40 Mn | 元483,68 Mn | 元311,86 Mn | 元97,13 Mn | 元92,83 Mn | 元46,58 Mn | 元35,78 Mn |
| Net Kâr | 元757,55 Mn | 元924,09 Mn | 元773,09 Mn | 元478,74 Mn | 元1,05 Mr | 元446,84 Mn | 元404,65 Mn | 元219,43 Mn | 元198,59 Mn | 元61,31 Mn | 元35,72 Mn | 元161,93 Mn | 元269,11 Mn | 元260,67 Mn | 元176,51 Mn | 元72,59 Mn | 元70,26 Mn | 元30,53 Mn | 元25,40 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,35 | 0,29 | 0,18 | 0,40 | 0,26 | 0,23 | 0,13 | 0,16 | 0,05 | 0,03 | 0,14 | 0,24 | 0,24 | 0,21 | 0,12 | 0,12 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元306,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元690,93 Mn | 元626,37 Mn | 元405,19 Mn | 元917,34 Mn | 元251,73 Mn | 元620,10 Mn | 元412,78 Mn | 元46,07 Mn | 元262,31 Mn | 元105,85 Mn | 元150,84 Mn | 元177,06 Mn | 元11,23 Mn | 元207,21 Mn | 元240,90 Mn | 元76,61 Mn | 元60,94 Mn | -元16,00 Mn | -元1,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元504,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 33,0% | 26,9% | 28,3% | 25,5% | 27,4% | 28,3% | 37,2% | 40,9% | 42,9% | 9,5% | 11,2% | 14,4% | 17,3% | 11,3% | 5,6% | 0,0% | 0,5% | 0,5% | 16,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,46 | 0,52 | 0,53 | 0,47 | 0,42 | 0,27 | 0,30 | 0,24 | 0,18 | 0,26 | 0,29 | 0,44 | 0,47 | 0,51 | 0,38 | 0,66 | 0,65 | 0,75 | 0,95 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,85 | 0,76 | 0,67 | 0,55 | 0,34 | 0,31 | 0,25 | 0,19 | 0,11 | 0,11 | 0,15 | 0,16 | 0,15 | 0,10 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,1% | 28,7% | 28,0% | 26,4% | 33,3% | 36,0% | 39,4% | 39,2% | 42,0% | 42,5% | 43,5% | 45,8% | 46,8% | 45,2% | 41,5% | 46,1% | 51,7% | 31,2% | 32,7% |
| FAVÖK Marjı | 22,2% | 21,6% | 23,6% | 22,7% | 28,4% | 34,7% | 33,7% | 34,2% | 35,6% | 18,6% | 19,4% | 25,3% | 28,0% | 27,6% | 26,0% | 30,0% | 35,7% | 19,1% | 24,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,6% | 9,3% | 8,8% | 6,2% | 16,3% | 11,4% | 11,2% | 7,7% | 8,8% | 4,6% | 2,7% | 9,2% | 14,1% | 14,9% | 14,7% | 22,4% | 27,0% | 12,5% | 17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 7,0% | 6,3% | 4,6% | 11,8% | 3,9% | 15,9% | 11,4% | 1,6% | 11,6% | 8,0% | 11,3% | 10,0% | 0,6% | 11,8% | 20,1% | 23,7% | 23,4% | -6,6% | -1,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |