002227Autosun Electric SZ Inc Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $236,37 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,46 Mr | 元1,61 Mr | 元1,54 Mr | 元1,56 Mr | 元1,69 Mr | 元1,38 Mr | 元1,28 Mr | 元1,13 Mr | 元1,07 Mr | 元1,00 Mr | 元1,01 Mr | 元968,84 Mn | 元837,52 Mn | 元741,93 Mn | 元713,61 Mn | 元653,12 Mn | 元663,90 Mn | 元631,61 Mn | 元259,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元40,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元505,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元933,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元292,56 Mn | 元323,26 Mn | 元271,07 Mn | 元281,50 Mn | 元368,20 Mn | 元346,10 Mn | 元283,05 Mn | 元145,83 Mn | 元65,83 Mn | 元31,11 Mn | 元67,36 Mn | 元39,70 Mn | 元34,70 Mn | 元9,21 Mn | 元16,00 Mn | 元0,00 | 元13,55 Mn | 元500.000 | 元47,95 Mn |
| Net Borç† | 元251,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元276,87 Mn | 元344,43 Mn | 元293,68 Mn | 元309,25 Mn | 元285,45 Mn | 元321,11 Mn | 元336,03 Mn | 元348,79 Mn | 元362,15 Mn | 元358,01 Mn | 元340,81 Mn | 元454,51 Mn | 元344,54 Mn | 元249,79 Mn | 元172,53 Mn | 元182,13 Mn | 元140,99 Mn | 元167,35 Mn | 元186,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元44,61 Mn | 元72,59 Mn | 元68,81 Mn | 元53,42 Mn | 元53,09 Mn | 元68,20 Mn | 元94,89 Mn | 元92,33 Mn | 元127,35 Mn | 元112,34 Mn | 元110,30 Mn | 元184,04 Mn | 元127,19 Mn | 元84,88 Mn | 元63,05 Mn | 元72,00 Mn | 元55,72 Mn | 元72,93 Mn | 元91,66 Mn |
| FAVÖK | -元5,00 Mn | 元31,83 Mn | 元2,35 Mn | 元8,20 Mn | 元2,96 Mn | 元24,50 Mn | 元26,78 Mn | 元24,84 Mn | 元49,12 Mn | 元23,18 Mn | 元18,51 Mn | 元90,16 Mn | 元50,36 Mn | 元11,00 Mn | 元330.310 | 元22,54 Mn | 元12,96 Mn | 元35,82 Mn | 元59,15 Mn |
| Net Kâr | -元67,30 Mn | -元52,86 Mn | -元43,05 Mn | -元40,16 Mn | -元32,71 Mn | 元6,31 Mn | 元11,29 Mn | 元10,40 Mn | 元14,63 Mn | 元9,12 Mn | 元9,56 Mn | 元81,69 Mn | 元51,41 Mn | 元24,35 Mn | 元16,50 Mn | 元26,90 Mn | 元24,22 Mn | 元47,58 Mn | 元55,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,27 | -0,21 | -0,17 | -0,16 | -0,15 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,04 | 0,04 | 0,37 | 0,24 | 0,11 | 0,08 | 0,12 | 0,11 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元28,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元84,21 Mn | -元36,70 Mn | -元29,70 Mn | -元64,16 Mn | -元51,47 Mn | -元22,29 Mn | -元105,86 Mn | -元168,23 Mn | -元34,04 Mn | -元58,38 Mn | 元5,69 Mn | -元50,81 Mn | 元16,36 Mn | -元35,30 Mn | -元34,52 Mn | -元58,36 Mn | -元3,56 Mn | -元30,43 Mn | 元20,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元93,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,1% | 20,0% | 17,6% | 18,0% | 21,7% | 25,1% | 22,1% | 12,9% | 6,1% | 3,1% | 6,7% | 4,1% | 4,1% | 1,2% | 2,2% | 0,0% | 2,0% | 0,1% | 18,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,21 | 0,19 | 0,20 | 0,17 | 0,23 | 0,26 | 0,31 | 0,34 | 0,36 | 0,34 | 0,47 | 0,41 | 0,34 | 0,24 | 0,28 | 0,21 | 0,26 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,37 | 0,31 | 0,33 | 0,31 | 0,34 | 0,36 | 0,37 | 0,39 | 0,38 | 0,37 | 0,49 | 0,37 | 0,27 | 0,18 | 0,20 | 0,15 | 0,18 | 0,20 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,1% | 21,1% | 23,4% | 17,3% | 18,6% | 21,2% | 28,2% | 26,5% | 35,2% | 31,4% | 32,4% | 40,5% | 36,9% | 34,0% | 36,5% | 39,5% | 39,5% | 43,6% | 49,1% |
| FAVÖK Marjı | -1,8% | 9,2% | 0,8% | 2,7% | 1,0% | 7,6% | 8,0% | 7,1% | 13,6% | 6,5% | 5,4% | 19,8% | 14,6% | 4,4% | 0,2% | 12,4% | 9,2% | 21,4% | 31,7% |
| Net Kâr Marjı | -24,3% | -15,3% | -14,7% | -13,0% | -11,5% | 2,0% | 3,4% | 3,0% | 4,0% | 2,5% | 2,8% | 18,0% | 14,9% | 9,7% | 9,6% | 14,8% | 17,2% | 28,4% | 29,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -30,4% | -10,7% | -10,1% | -20,7% | -18,0% | -6,9% | -31,5% | -48,2% | -9,4% | -16,3% | 1,7% | -11,2% | 4,7% | -14,1% | -20,0% | -32,0% | -2,5% | -18,2% | 10,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |