002228Xiamen Hexing Packaging Printing Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $559,87 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元7,49 Mr | 元7,72 Mr | 元8,22 Mr | 元8,83 Mr | 元9,57 Mr | 元8,20 Mr | 元6,51 Mr | 元7,01 Mr | 元6,46 Mr | 元3,71 Mr | 元2,98 Mr | 元2,45 Mr | 元2,21 Mr | 元2,14 Mr | 元1,81 Mr | 元1,63 Mr | 元1,14 Mr | 元692,43 Mn | 元393,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元598,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,33 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,71 Mr | 元2,66 Mr | 元2,94 Mr | 元3,28 Mr | 元3,26 Mr | 元2,36 Mr | 元1,83 Mr | 元2,50 Mr | 元2,21 Mr | 元1,32 Mr | 元972,12 Mn | 元1,10 Mr | 元912,97 Mn | 元958,39 Mn | 元646,52 Mn | 元574,20 Mn | 元537,88 Mn | 元214,72 Mn | 元181,81 Mn |
| Net Borç† | 元2,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元10,17 Mr | 元11,45 Mr | 元12,39 Mr | 元15,35 Mr | 元17,53 Mr | 元11,98 Mr | 元11,07 Mr | 元12,13 Mr | 元8,72 Mr | 元3,53 Mr | 元2,84 Mr | 元2,70 Mr | 元2,43 Mr | 元2,11 Mr | 元1,91 Mr | 元1,52 Mr | 元885,12 Mn | 元636,95 Mn | 元463,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,22 Mr | 元1,28 Mr | 元1,31 Mr | 元1,25 Mr | 元1,41 Mr | 元1,24 Mr | 元1,36 Mr | 元1,44 Mr | 元1,18 Mr | 元556,96 Mn | 元525,93 Mn | 元526,36 Mn | 元457,83 Mn | 元351,98 Mn | 元295,44 Mn | 元246,19 Mn | 元177,89 Mn | 元119,42 Mn | 元88,60 Mn |
| FAVÖK | 元476,19 Mn | 元435,16 Mn | 元451,61 Mn | 元399,95 Mn | 元577,54 Mn | 元598,01 Mn | 元566,66 Mn | 元705,31 Mn | 元551,65 Mn | 元307,29 Mn | 元288,78 Mn | 元304,79 Mn | 元242,71 Mn | 元183,07 Mn | 元164,50 Mn | 元133,52 Mn | 元101,11 Mn | 元82,24 Mn | 元61,70 Mn |
| Net Kâr | 元103,48 Mn | 元93,56 Mn | 元103,14 Mn | 元132,20 Mn | 元218,35 Mn | 元290,08 Mn | 元266,80 Mn | 元233,06 Mn | 元141,68 Mn | 元102,94 Mn | 元114,74 Mn | 元125,56 Mn | 元94,65 Mn | 元60,17 Mn | 元74,15 Mn | 元71,12 Mn | 元67,19 Mn | 元51,06 Mn | 元35,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,11 | 0,18 | 0,23 | 0,23 | 0,20 | 0,12 | 0,10 | 0,11 | 0,13 | 0,10 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元245,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元23,30 Mn | 元359,51 Mn | 元165,25 Mn | 元261,48 Mn | -元273,03 Mn | -元253,90 Mn | 元128,04 Mn | 元249,32 Mn | -元452,14 Mn | 元286,65 Mn | -元86,83 Mn | 元150,58 Mn | -元19,15 Mn | -元109,91 Mn | -元166,65 Mn | -元200,85 Mn | -元215,38 Mn | -元90,34 Mn | -元11,22 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元235,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,2% | 34,4% | 35,8% | 37,1% | 34,1% | 28,8% | 28,1% | 35,7% | 34,3% | 35,6% | 32,6% | 44,8% | 41,4% | 44,8% | 35,6% | 35,3% | 47,1% | 31,0% | 46,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,36 | 1,48 | 1,51 | 1,74 | 1,83 | 1,46 | 1,70 | 1,73 | 1,35 | 0,95 | 0,95 | 1,10 | 1,10 | 0,98 | 1,05 | 0,94 | 0,78 | 0,92 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,27 | 3,68 | 3,98 | 4,93 | 5,63 | 3,85 | 3,55 | 3,90 | 2,80 | 1,13 | 0,91 | 0,87 | 0,78 | 0,68 | 0,61 | 0,49 | 0,28 | 0,20 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 11,1% | 10,6% | 8,2% | 8,1% | 10,4% | 12,3% | 11,9% | 13,5% | 15,8% | 18,5% | 19,5% | 18,8% | 16,7% | 15,5% | 16,2% | 20,1% | 18,7% | 19,1% |
| FAVÖK Marjı | 4,7% | 3,8% | 3,6% | 2,6% | 3,3% | 5,0% | 5,1% | 5,8% | 6,3% | 8,7% | 10,2% | 11,3% | 10,0% | 8,7% | 8,6% | 8,8% | 11,4% | 12,9% | 13,3% |
| Net Kâr Marjı | 1,0% | 0,8% | 0,8% | 0,9% | 1,2% | 2,4% | 2,4% | 1,9% | 1,6% | 2,9% | 4,0% | 4,6% | 3,9% | 2,9% | 3,9% | 4,7% | 7,6% | 8,0% | 7,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | 3,1% | 1,3% | 1,7% | -1,6% | -2,1% | 1,2% | 2,1% | -5,2% | 8,1% | -3,1% | 5,6% | -0,8% | -5,2% | -8,7% | -13,2% | -24,3% | -14,2% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |