002229Hongbo Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $812,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,16 Mr | 元3,14 Mr | 元3,08 Mr | 元2,46 Mr | 元2,42 Mr | 元2,17 Mr | 元2,12 Mr | 元2,15 Mr | 元2,11 Mr | 元2,43 Mr | 元2,04 Mr | 元1,37 Mr | 元1,20 Mr | 元1,26 Mr | 元1,08 Mr | 元700,45 Mn | 元634,69 Mn | 元475,50 Mn | 元223,45 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元473,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元964,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,19 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元505,82 Mn | 元493,56 Mn | 元587,14 Mn | 元479,50 Mn | 元416,26 Mn | 元183,66 Mn | 元120,73 Mn | 元184,48 Mn | 元131,64 Mn | 元342,64 Mn | 元620,81 Mn | 元202,64 Mn | 元123,54 Mn | 元125,42 Mn | 元112,34 Mn | 元117,31 Mn | 元130,52 Mn | 元153.000 | 元44,32 Mn |
| Net Borç† | 元32,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,01 Mr | 元507,37 Mn | 元615,78 Mn | 元542,29 Mn | 元564,78 Mn | 元465,97 Mn | 元616,85 Mn | 元695,27 Mn | 元686,16 Mn | 元838,07 Mn | 元656,78 Mn | 元857,94 Mn | 元705,88 Mn | 元677,13 Mn | 元400,70 Mn | 元282,10 Mn | 元180,20 Mn | 元148,55 Mn | 元154,51 Mn |
| Brüt Kâr | 元156,79 Mn | 元34,90 Mn | 元135,35 Mn | 元91,66 Mn | 元123,66 Mn | 元93,47 Mn | 元143,84 Mn | 元129,81 Mn | 元148,78 Mn | 元239,11 Mn | 元146,07 Mn | 元185,82 Mn | 元211,32 Mn | 元187,86 Mn | 元124,41 Mn | 元101,83 Mn | 元71,40 Mn | 元57,51 Mn | 元65,59 Mn |
| FAVÖK | 元30,95 Mn | -元41,33 Mn | 元43,04 Mn | 元17,37 Mn | 元67,66 Mn | 元38,16 Mn | 元77,76 Mn | 元62,16 Mn | 元62,01 Mn | 元130,76 Mn | 元28,27 Mn | 元79,73 Mn | 元115,52 Mn | 元94,85 Mn | 元64,07 Mn | 元71,57 Mn | 元54,87 Mn | 元46,65 Mn | 元51,77 Mn |
| Net Kâr | -元145,81 Mn | -元293,35 Mn | -元54,44 Mn | -元75,10 Mn | 元9,14 Mn | 元25,46 Mn | 元35,31 Mn | 元5,14 Mn | 元10,76 Mn | 元12,68 Mn | 元9,17 Mn | 元27,67 Mn | 元49,09 Mn | 元52,12 Mn | 元58,05 Mn | 元49,26 Mn | 元48,34 Mn | 元40,91 Mn | 元47,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,30 | -0,59 | -0,11 | -0,15 | 0,02 | 0,05 | 0,07 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,11 | 0,12 | 0,14 | 0,13 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元31,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元146,90 Mn | 元24,06 Mn | -元196,43 Mn | -元7,80 Mn | 元17,56 Mn | 元107,11 Mn | 元34,09 Mn | 元120,92 Mn | 元33,68 Mn | 元100,27 Mn | 元69,09 Mn | -元57,02 Mn | 元12,94 Mn | -元251,40 Mn | -元93,09 Mn | -元740.310 | 元19,04 Mn | 元54,00 Mn | 元23,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元23,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,4% | 15,7% | 19,1% | 19,5% | 17,2% | 8,5% | 5,7% | 8,6% | 6,2% | 14,1% | 30,4% | 14,8% | 10,3% | 10,0% | 10,4% | 16,7% | 20,6% | 0,0% | 19,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,16 | 0,20 | 0,22 | 0,23 | 0,21 | 0,29 | 0,32 | 0,33 | 0,34 | 0,32 | 0,63 | 0,59 | 0,54 | 0,37 | 0,40 | 0,28 | 0,31 | 0,69 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,43 | 0,52 | 0,46 | 0,47 | 0,39 | 0,52 | 0,58 | 0,58 | 0,70 | 0,55 | 0,72 | 0,59 | 0,57 | 0,34 | 0,24 | 0,15 | 0,12 | 0,13 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,5% | 6,9% | 22,0% | 16,9% | 21,9% | 20,1% | 23,3% | 18,7% | 21,7% | 28,5% | 22,2% | 21,7% | 29,9% | 27,7% | 31,0% | 36,1% | 39,6% | 38,7% | 42,5% |
| FAVÖK Marjı | 3,1% | -8,1% | 7,0% | 3,2% | 12,0% | 8,2% | 12,6% | 8,9% | 9,0% | 15,6% | 4,3% | 9,3% | 16,4% | 14,0% | 16,0% | 25,4% | 30,5% | 31,4% | 33,5% |
| Net Kâr Marjı | -14,4% | -57,8% | -8,8% | -13,8% | 1,6% | 5,5% | 5,7% | 0,7% | 1,6% | 1,5% | 1,4% | 3,2% | 7,0% | 7,7% | 14,5% | 17,5% | 26,8% | 27,5% | 30,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -14,5% | 4,7% | -31,9% | -1,4% | 3,1% | 23,0% | 5,5% | 17,4% | 4,9% | 12,0% | 10,5% | -6,6% | 1,8% | -37,1% | -23,2% | -0,3% | 10,6% | 36,4% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |