002230iflytek Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,22 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元45,38 Mr | 元41,48 Mr | 元37,83 Mr | 元32,86 Mr | 元31,39 Mr | 元25,19 Mr | 元19,90 Mr | 元15,40 Mr | 元13,34 Mr | 元10,41 Mr | 元8,39 Mr | 元5,17 Mr | 元4,33 Mr | 元1,85 Mr | 元1,43 Mr | 元865,27 Mn | 元723,91 Mn | 元596,73 Mn | 元270,49 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元23,95 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元19,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元10,57 Mr | 元10,03 Mr | 元9,10 Mr | 元5,77 Mr | 元5,02 Mr | 元4,70 Mr | 元2,97 Mr | 元2,53 Mr | 元2,03 Mr | 元973,33 Mn | 元459,84 Mn | 元145,56 Mn | 元237,16 Mn | 元46,81 Mn | 元21,77 Mn | 元26,45 Mn | 元48,35 Mn | 元14,26 Mn | 元62,30 Mn |
| Net Borç† | 元7,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元27,00 Mr | 元23,26 Mr | 元19,58 Mr | 元18,71 Mr | 元18,24 Mr | 元12,98 Mr | 元10,04 Mr | 元7,87 Mr | 元5,42 Mr | 元3,30 Mr | 元2,48 Mr | 元1,75 Mr | 元1,23 Mr | 元774,57 Mn | 元548,36 Mn | 元431,22 Mn | 元303,59 Mn | 元257,55 Mn | 元205,69 Mn |
| Brüt Kâr | 元9,11 Mr | 元7,63 Mr | 元6,56 Mr | 元5,97 Mr | 元6,04 Mr | 元4,72 Mr | 元3,85 Mr | 元3,41 Mr | 元2,53 Mr | 元1,45 Mr | 元1,07 Mr | 元898,55 Mn | 元617,91 Mn | 元391,32 Mn | 元293,76 Mn | 元197,02 Mn | 元160,92 Mn | 元125,04 Mn | 元87,37 Mn |
| FAVÖK | 元1,72 Mr | 元1,70 Mr | 元1,00 Mr | 元1,14 Mr | 元1,87 Mr | 元1,57 Mr | 元1,16 Mr | 元794,49 Mn | 元756,84 Mn | 元573,85 Mn | 元547,34 Mn | 元474,13 Mn | 元353,94 Mn | 元194,76 Mn | 元144,13 Mn | 元108,76 Mn | 元66,33 Mn | 元71,94 Mn | 元49,06 Mn |
| Net Kâr | 元839,39 Mn | 元560,16 Mn | 元657,31 Mn | 元561,21 Mn | 元1,56 Mr | 元1,36 Mr | 元819,18 Mn | 元542,07 Mn | 元434,68 Mn | 元484,43 Mn | 元425,29 Mn | 元379,43 Mn | 元278,99 Mn | 元182,40 Mn | 元132,63 Mn | 元101,14 Mn | 元80,27 Mn | 元69,87 Mn | 元53,50 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,36 | 0,24 | 0,28 | 0,24 | 0,68 | 0,61 | 0,39 | 0,26 | 0,22 | 0,25 | 0,23 | 0,21 | 0,17 | 0,13 | 0,09 | 0,07 | 0,06 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元2,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元162,20 Mn | -元652,46 Mn | -元3,69 Mr | -元1,55 Mr | -元1,13 Mr | 元1,08 Mr | -元307,98 Mn | -元590,54 Mn | -元590,47 Mn | -元685,08 Mn | -元297,90 Mn | -元107,63 Mn | -元25,49 Mn | -元98,89 Mn | -元17,51 Mn | -元3,12 Mn | -元3,25 Mn | 元8,25 Mn | 元44,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,3% | 24,2% | 24,1% | 17,6% | 16,0% | 18,7% | 14,9% | 16,4% | 15,2% | 9,3% | 5,5% | 2,8% | 5,5% | 2,5% | 1,5% | 3,1% | 6,7% | 2,4% | 23,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,56 | 0,52 | 0,57 | 0,58 | 0,52 | 0,50 | 0,51 | 0,41 | 0,32 | 0,30 | 0,34 | 0,29 | 0,42 | 0,38 | 0,50 | 0,42 | 0,43 | 0,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,36 | 1,17 | 0,99 | 0,94 | 0,92 | 0,65 | 0,51 | 0,40 | 0,27 | 0,17 | 0,12 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,7% | 32,8% | 33,5% | 31,9% | 33,1% | 36,4% | 38,3% | 43,3% | 46,6% | 44,0% | 43,1% | 51,3% | 50,0% | 50,5% | 53,6% | 45,7% | 53,0% | 48,5% | 42,5% |
| FAVÖK Marjı | 6,4% | 7,3% | 5,1% | 6,1% | 10,2% | 12,1% | 11,5% | 10,1% | 14,0% | 17,4% | 22,1% | 27,1% | 28,7% | 25,1% | 26,3% | 25,2% | 21,8% | 27,9% | 23,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,1% | 2,4% | 3,4% | 3,0% | 8,5% | 10,5% | 8,2% | 6,9% | 8,0% | 14,7% | 17,2% | 21,7% | 22,6% | 23,5% | 24,2% | 23,5% | 26,4% | 27,1% | 26,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,6% | -2,8% | -18,9% | -8,3% | -6,2% | 8,3% | -3,1% | -7,5% | -10,9% | -20,8% | -12,0% | -6,2% | -2,1% | -12,8% | -3,2% | -0,7% | -1,1% | 3,2% | 21,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |