002234Shandong Minhe Animal Husbandry Co,.Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $405,78 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,65 Mr | 元3,84 Mr | 元3,76 Mr | 元3,95 Mr | 元3,84 Mr | 元3,34 Mr | 元3,26 Mr | 元2,62 Mr | 元2,28 Mr | 元2,18 Mr | 元1,81 Mr | 元2,20 Mr | 元1,84 Mr | 元2,09 Mr | 元2,13 Mr | 元1,12 Mr | 元1,04 Mr | 元1,02 Mr | 元660,48 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元527,31 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,58 Mr | 元1,58 Mr | 元1,21 Mr | 元1,02 Mr | 元441,33 Mn | 元434,81 Mn | 元263,90 Mn | 元1,28 Mr | 元1,26 Mr | 元908,12 Mn | 元743,80 Mn | 元844,81 Mn | 元553,50 Mn | 元603,15 Mn | 元429,30 Mn | 元407,40 Mn | 元380,00 Mn | 元327,12 Mn | 元247,86 Mn |
| Net Borç† | 元1,05 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,16 Mr | 元2,16 Mr | 元2,07 Mr | 元1,61 Mr | 元1,77 Mr | 元1,67 Mr | 元3,27 Mr | 元1,82 Mr | 元1,07 Mr | 元1,41 Mr | 元900,69 Mn | 元1,19 Mr | 元996,21 Mn | 元1,19 Mr | 元1,35 Mr | 元1,00 Mr | 元722,72 Mn | 元807,55 Mn | 元564,24 Mn |
| Brüt Kâr | 元80,25 Mn | 元148,10 Mn | 元44,35 Mn | -元149,12 Mn | 元290,26 Mn | 元312,83 Mn | 元1,93 Mr | 元607,94 Mn | -元29,66 Mn | 元415,04 Mn | -元84,29 Mn | 元149,51 Mn | -元106,63 Mn | 元772.901 | 元282,49 Mn | 元117,68 Mn | 元23,01 Mn | 元113,52 Mn | 元136,74 Mn |
| FAVÖK | -元29,70 Mn | -元33,84 Mn | -元195,53 Mn | -元299,47 Mn | 元152,24 Mn | 元195,57 Mn | 元1,71 Mr | 元559,38 Mn | -元88,21 Mn | 元299,91 Mn | -元178,41 Mn | 元132,00 Mn | -元177,75 Mn | -元19,53 Mn | 元264,86 Mn | 元111,66 Mn | 元11,47 Mn | 元107,50 Mn | 元134,28 Mn |
| Net Kâr | -元268,51 Mn | -元249,13 Mn | -元386,32 Mn | -元452,06 Mn | 元47,61 Mn | 元66,68 Mn | 元1,61 Mr | 元380,65 Mn | -元290,55 Mn | 元153,79 Mn | -元315,53 Mn | 元62,69 Mn | -元245,42 Mn | -元82,35 Mn | 元187,06 Mn | 元44,45 Mn | -元42,44 Mn | 元51,52 Mn | 元84,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,77 | -0,71 | -1,11 | -1,30 | 0,14 | 0,22 | 5,33 | 1,26 | -0,96 | 0,51 | -1,04 | 0,21 | -0,81 | -0,27 | 0,84 | 0,21 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元20,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元10,53 Mn | -元312,08 Mn | -元410,11 Mn | -元503,75 Mn | -元234,43 Mn | -元102,29 Mn | 元1,57 Mr | 元271,36 Mn | -元393,57 Mn | -元58,17 Mn | -元62,97 Mn | -元394,51 Mn | -元210,74 Mn | -元157,62 Mn | 元113,12 Mn | -元69,03 Mn | -元74,19 Mn | -元120,95 Mn | -元50,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元150,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 43,2% | 41,1% | 32,1% | 25,8% | 11,5% | 13,0% | 8,1% | 48,7% | 55,5% | 41,7% | 41,1% | 38,5% | 30,0% | 28,9% | 20,2% | 36,5% | 36,6% | 32,0% | 37,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,59 | 0,56 | 0,55 | 0,41 | 0,46 | 0,50 | 1,00 | 0,69 | 0,47 | 0,65 | 0,50 | 0,54 | 0,54 | 0,57 | 0,63 | 0,90 | 0,70 | 0,79 | 0,85 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,23 | 1,23 | 1,18 | 0,91 | 1,00 | 0,95 | 1,86 | 1,03 | 0,61 | 0,80 | 0,51 | 0,67 | 0,57 | 0,68 | 0,76 | 0,57 | 0,41 | 0,46 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,7% | 6,9% | 2,1% | -9,3% | 16,4% | 18,7% | 59,1% | 33,4% | -2,8% | 29,5% | -9,4% | 12,6% | -10,7% | 0,1% | 21,0% | 11,7% | 3,2% | 14,1% | 24,2% |
| FAVÖK Marjı | -1,4% | -1,6% | -9,4% | -18,6% | 8,6% | 11,7% | 52,2% | 30,8% | -8,3% | 21,3% | -19,8% | 11,1% | -17,8% | -1,6% | 19,7% | 11,1% | 1,6% | 13,3% | 23,8% |
| Net Kâr Marjı | -12,4% | -11,5% | -18,6% | -28,1% | 2,7% | 4,0% | 49,3% | 20,9% | -27,2% | 10,9% | -35,0% | 5,3% | -24,6% | -6,9% | 13,9% | 4,4% | -5,9% | 6,4% | 15,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,5% | -14,5% | -19,8% | -31,3% | -13,3% | -6,1% | 48,0% | 14,9% | -36,9% | -4,1% | -7,0% | -33,3% | -21,2% | -13,2% | 8,4% | -6,9% | -10,3% | -15,0% | -8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |